En Çok Pinlenen 20 Sevimli Kombin - KADININ TRENDİ

En Çok Pinlenen 20 Sevimli Kombin

admin

Neler Okuyacaksınız? →

En Çok Pinlenen 20 Sevimli Kombin

Pinterest, 2010 yılında kurulan, amacı fotoğraf ve video paylaşımına yönelik olan bir sosyal medya platformu. Ziyaretçilerinin büyük çoğunluğunu kadınların oluşturduğu mecra; moda, stil, dekorasyon ve yemek içerikleriyle Avrupa’da çok tutu. Peki Türkiye geride kalır mı? Asla! Türkiye’de kullanıcısı hızla artan Pinteresti araştırdık ve sizler için 20 sevimli kombin seçtik. Bakalım bu kombinleri sizler de beğenecek misiniz?

50-Sevimli-kombin

Mini balon etek ve gömlekten oluşan bir kombin sevimli olmaz mı? Eğer bacaklarınıza güveniyorsanız bu kombini kışlık versiyona çevirmek için uygun renkte bir opak çorapla tamamlayabilirsiniz.

20-Sevimli-Kombin

Peki tütü etek trendi yani kabarık etek trendine ne demeli. Bu eteklere bakıp bakım ne kadar sevimli diyorsunuz değil mi? Daha önce minik kızlarımıza giydirdiğimiz bu etekleri biz neden giymeyelim ki dedik. Bu trend ilk önce sex and the city filminin yıldızı sarah jessica parker’ın giymesi ile meşhur oldu. Şimdilerde bunu giyinen kadınlar tüm sevimliliğiyle kabarık yada tütü etekleri en güzel şekilde taşıyorlar.

50-Sevimli-kombin-1

Bir kombine baktığınızda kombin için kullanılan kıyafetlerin renkleri içinizi ısıtıyorsa. Sevimli bir kombin yapmtınız demektir.

50-Sevimli-kombin-2

Bu kombinlerin taşıyıcıları tüm güçleri ile sevimli olmaya devam ediyorlar. Yıllar onları hiç yaşlandırmamış hep sevimliler.

20-Sevimli-kombin-1

Bu kışlık kombinleri pinlememek imkansız. Üç kombin de günlük hayatta sıkça kullanılabilirler. Üstelik bu şık kombinleri oluşturmak için yeniden alışveriş yapmaya gerek yok. Herkesin dolabında bulunan kıyafetler ile oluşturulabilir.

20-Sevimli-kombin-2

‘Sevimli mi desem Sexi mi desem bilemedim’ diyeceğiniz 3 kombin.
20-Sevimli-kombin-3

Hem yaz hem de bahar aylarında kullanabileceğiniz harika etek ve kot şort kombini.

20-Sevimli-kombin-4

yeni kombinlerle yazımız güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türk Kahvesi Zayıflatır Mı?

Türk Kahvesi Zayıflatır Mı? Zayıflamak için günde kaç Türk kahvesi içmeli? Türk kahvesi diyeti nasıl yapılır? Kahve aç karna mı yoksa tokken mi tüketilir? Türk Kahvesinin faydaları nelerdir? Türk Kahvesi Selilüt yapar mı? İvana Sert Türk Kahvesi ile mi fit kalıyor. Türk kahvesi hakkında tüm sorularınızın cevabı bu sayfada bulunmakta. Bir fincan kahvenin […]

Subscribe US Now