İçerde 14 Bölüm Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

İçerde 14 Bölüm Kıyafetleri

admin

İçerde 14 Bölüm Kıyafetleri

Pazartesi günleri star tv’de yayınlanan İçerde 14 Bölüm ile bu gün yine takipçilerini ekranlara bağlayacak. Biz de her hafta olduğu gibi bu hafta da içerde dizi kıyafetlerini sizler için araştırdık. Şimdilik içerde dizi fragmanı görüntülerinden faydalandık. Bu akşam dizide giyilen birçok kıyafet dizi kıyafetlerinin olduğu albümde yerini alacaklar.

İçerde Dizi Kıyafetleri 13. Bölüm

Dizi senaryosu gereği oyuncuların da kıyafetleri, senaryoya ayak uydurmak için farklı tarzlarda seçilmekte. Oyuncular,  İçerde 14 bölüm boyunca tarzını bozmadı. Bakalım bu hafta dizide neler olacak ve İçerde dizisi oyuncularının giyim tarzları senaryodan nasıl etkilenecek. İçerde 14. bölüm fragmanında kendisini patron olarak tanıtan Sarp, kimliğinin deşifre olmasıyla karşı karşıya kalacak mı? Bu durum bu bölümde sarp’ı (Çağatay Ulusoy) havalı parkalarla, havalı kabanlarla görebilecek miyiz? Patronun Sarp olduğu Alyanak tarafından mı ortaya çıkarılacak? Eğer öyleyse Alyanak affedilecek mi? Alyanak affedilirse yine eskisi gibi şık ve konforlu günlerine geri dönebilir. 🙂 Hepsi bu gün belli olacak. Şimdiden herkese iyi seyirler.

İçerde 14 Bölüm Kıyafetleri Albümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kara Sevda Nihan'ın Kıyafetleri

Kara Sevda Nihan’ın Kıyafetleri Star Tv ekranlarının en çok izlenen dizisi Kara Sevda özellikle Nihan’ın Kıyafetleri ile çok dikkat çekip internetten araştırılan bir dizi halini aldı. Her bölüm birbirinden şık kıyafetler giyinen Nihan karakteri Neslihan Atagün, ‘Kara Sevda Dizisi Nihan Kimdir, Kaç Yaşında Boy ve Kilo’ gibi sorular ile araştırıyordu. […]
Kara Sevda 48 Bölüm Kemal Burak Özçivit Siyah kazak markası

Subscribe US Now