Bir Deli Sevda 1 Bölüm Sponsorları

Bir Deli Sevda İlk Bölüm Sponsorları

admin

Bir Deli Sevda 1 Bölüm Sponsorları

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Bir Deli Sevda Bu akşam Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizi kadrosu şu şekilde; Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur, Zafer Algöz ve Erkan Can ‘ın  da yer aldığı aşk dizi şimdiden fragmanları ile meraklı bir kitle oluşturdu.  Dizi oyuncularının hangi markaları kullandığını web sitemizden bulabilirsiniz. Bir Deli Sevda 1 Bölüm Sponsorları albümünde şimdilik kıyafetlerin fotoğrafları olacak Sponsorlar açıklama yaptıkça kıyafet ve aksesuarların markaları da eklenecek. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir Deli Sevda 1 Bölüm Sponsorları Albümü

Bir Deli Sevda 1 Bölüm Kıyafetleri

Bir deli Sevda birinci bölüm siyah kürk yakalı kırmızı kaban.

Bir deli sevda Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Mehmet’in giydiği beyaz minik çiçekli gömlek ve koyu mavi  triko kazak sponsorları açıklanacak.

Bir Deli Sevda 1 bölümde Mehmet karakterinin siyah ceketi ve beyaz gömleği hangi marka? Sponsorlar açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. Bölüm Dizi Sponsorları

Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. Bölüm Dizi Sponsorları Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi dün akşam ATV ekranlarındaydı. Dizide bu aralar işler karışık Aslı, Ali’nin aşkından çıldırdı. Derin ise arkadaşı için üzülüyor ve onun yanında olmak isteyip arkadaşının kendini toplaması için Ali ile bir süreliğine uzak kalmaya kara veriyor. Bu karar […]
Bu Şehir arkandan gelecek Kıyafetleri Ali gri ceket markası Diesel.

Subscribe US Now