Dolunay kıyafetleri, Dolunay 4. bölüm dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları, Nazlı Ayakkabı, çanta, elbise, bluz, t-shirt, pantolon

Dolunay 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin

Dolunay 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star Tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisinin 4. bölümünde kullanılan kıyafet ve aksesuarların hangi marka olduğunu ve kıyafetlerin görsellerini merak ediyorsanız bu yazıda yer alan Dolunay 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri adlı albüme mutlaka göz atınız.

Yazımızda Dolunay başrol oyuncu ve karakterlerden  kıyafetleri ve sponsorlarını albüme eklediğimiz isimler şunlar: CAN YAMAN (FERİT), ÖZGE GÜREL (NAZLI), HAKAN KURTAŞ (DENİZ), ÖZNUR SERÇELER (FATOŞ), İLAYDA AKDOĞAN (ASUMAN), TÜRKÜ TURAN (ALYA), ALARA BOZBEY (DEMET) ve BALAMİR EMREN (ENGİN) 

Dolunay dizisinin gelecek bölümlerinin sponsorları ve kıyafet görselleri web sitemizde yer alacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Dolunay dizisinin tüm bölümlerin dizi sponsorlarını incelemek için dolunay dizi sponsorları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Dolunay 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Dolunay karakterlerinden giyim tarzları en çok beğenilen şu karakterlerdir: Nazlı, Fatoş, Rakçı tarzı ile Alya ve Demet. İşte Dolunay Dizi Kıyafetleri ve Dolunay Dizi Sponsorları.

Dolunay Nazlı Kıyafetleri

  1. Nazlı karakterinin Dolunay 4. bölümde giydiği koyu renk çiçek desenli gömleğinin markası Batik’dir.
  2. Nazlı karakterinin giydiği  çiçek ve kuş desenli elbise markası Zara.
  3. Dolunay  4. bölümünde Nazlı’nın kahve rengi sırt çantası Tullaa marka.
  4. Dolunay 4. bölümde Asuman’ın Nazlıya aldığı çiçekli yeşil elbise ve Asuman Puantiyeli siyah bluz ve kot şort görseli yukarıdadır. Elbiselerin markaları araştırılmaktadır.
  5. Dolunay 4. bölüm Fatoş mavi beyaz çiçekli elbise ve Asuman Puantiyeli siyah bluz markaları araştırılıyor.
  6. Dolunay 4. bölüm Nazlı çiçekli siyah elbise ve sarı boyun bağı kombini.

Dolunay Deniz Kıyafetleri

Deniz Kombin Deniz Güneş Gözlüğü görseli.

Dolunay Alya Kıyafetleri

Dolunay 4. Bölüm Alya kolye ve Alya önü desenli bluzunun markası araştırılıyor. (Alya Desenli Bluz / Alya Metalik kolye)

Dolunay Fatoş Kıyafetleri

Dolunay Fatoş spor salonunda giydiği mavi lacivert tayt ve mavi atlet Nike. Fatoş Kilim desenli bluz markası araştırılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dolunay 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Dolunay 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri Her hafta Dolunay dizisine biraz daha bağlandığımızı fark ediyor musunuz? Star Tv dizisi Dolunay 5. bölümünün son sahnesinde Hakan’ın büyük hain sırrını gün yüzüne çıkardı. Anlaşılan bu dizide daha çok intikam oyunları olacak. Ama biz diziyi büyük heyecanla izlerken bir yandan da dizi karakterlerinin giyim […]
Dolunay 5. bölüm Nazlı siyah sırt çantası Tulla marka

Subscribe US Now