İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri İçerde dizi sponsorları ve oyuncuların giydiği kıyafetlerin görselleri web sitemizde.

İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin

İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Geçen bölümden ve fragmanlardan da gördüğümüz gibi İçerde dizisinin güzel karakteri Melek vuruldu ve ölecek. Melek’in ölümü dengeleri çok değiştirecek. Mert ifşa olacak ama nasıl? Bu konuda tahminler çok. Bu akşam her şey ortaya çıkacak. Melek’i kim vurdu? Mert’i kim ele verdi? Sarp kardeşinin Mert olduğunu anlayacak mı? Hepsi bu akşam Show Tv ekranlarında.  Gelelim İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve aksesuarlarının yer aldığı albüme. Albümde paylaşılan kıyafet ve aksesuarların markaları öğrenildikçe fotoğraf alt yazılarına marka bilgileri eklenecektir. Herkese iyi seyirler.

İçerde Dizisinin tüm bölümlerinin kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ…

İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

İçerde Dizi Sponsorları Listesi

İçerde 31. bölüm Aras Bulut İynemli siyah mont nereden?

İçerde Alyanak Hasan güneş gözlüğü hangi marka?

Melek vurulduğu sahnede giydiği beyaz ceket, turuncu bluz, jean pantolon ve mavi topuklu ayakkabılarından oluşan kombini çok beğenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. Bölüm Kıyafetleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 15. Bölüm Kıyafetleri Her salı akşamı ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Bu şehir arkandan gelecek dizisi bu hafta izleyicilerini yine en güzel şekilde karşılayacak gibi. Ali, Ali’nin aşkı, entrikalar ve sırlar hepsi de yine birbirine karışmış bir şekilde siz izleyicilerin onları çözmesini bekliyor. Gelelim Bu Şehir Arkandan Gelecek […]

Subscribe US Now