Kalp Atışı 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri Kalp Atışı Ali Asaf Sponsorları, Kalp Atışı Eylül Sponsorları, Kalp Atışı Bahar Kıyafetleri ve diğerleri hepsi Kadının Trendi'nde.

Kalp Atışı 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin

Kalp Atışı 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Show Tv’de yayınlanan Cuma Dizisi Kalp Atışı izleyicilerin kalplerini kazanmaya devam ediyor. Dizi takipçilerinin ilgi ile izlediği Ali Asaf ve Eylül karakterleri her hafta bir birlerine biraz daha yaklaşıyorlar. Ali Asaf Kalp Atışı 5. bölümde tam Eylül’ün duvarlarını yıkıyordu ki! Eylül’ün telefondan aldığı haber ile dizinin 5. bölümü bitiverdi. Bakalım Eylül Ali Asaf’tan uzaklaşacak mı? Kalp Atışı 6. bölümü merak ediyoruz ama Kalp atışı dizi sponsorlarını, Eylül’ün kıyafetlerinin nereden olduğunu, Ali Asaf’ın giydiği bomber ceket’in hangi marka olduğunu da merak ediyoruz. Siz de bizim gibi Kalp atışı Sponsorlarını merak ediyorsanız. Kalp Atışı 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri adlı yazımızı ve albümümüzü mutlaka inceleyiniz. İşte Kalp Atışı Dizi Kıyafetleri!

Kalp Atışı 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Kalp Atışı Ali Asaf Sponsorları

Kalp Atışı 5. Bölüm Ali Asaf koyu mavi kot pantolon By Fabrika markadır. Kalp Atışı ‘nda Ali Asaf’ın trikosu  People by fabrika. Bu triko tişörtü Morhipo’dan alabilirsiniz.

Ali Asaf kahve rengi süet Bomber ceket markası araştırılıyor.

Kalp Atışı Eylül Sponsorları

Kalp Atışı 5. bölümde Eylül’ün giydiği lacivert süet trençkotun markası araştırılıyor.

Kalp Atışı 5. bölümde Eylül’ün giydiği ekru bluz ve jean pantolon araştırılıyor. Eylül tasma kolye Mealux markadır.

Kalp Atışı Bahar Kıyafetleri

Kalp Atışı 5. bölüm Bahar kırmızı elbise markası Süleyman Tezcan.

Kalp Atışı’nda Bahar Tunç’un giydiği omuzları dekolteli mavi triko By Fabrika markadır.

Bahar’ın kırmızı elbise ile giydiği topuklu ayakkabı İnci Deri markadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dolunay 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Dolunay 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri Dolunayda başlayan bir aşk hikayesi her salı akşamı dizi sevenlerin büyük bir kısmını Star Tv ekranlarına bağlamayı başardı. Hangi diziden bahsettiğimi anlamışsınızdır. İlk bakışta Kiralık Aşk dizisini andıran Dolunay dizisi bazı yönleri ile Kiralık Aşk dizisine fark atmayı başaracak gibi. Dizinin kötü adamı Türkiye’nin çok […]
Dolunay 6. bölüm dizi kıyafetleri nazlı'nın giydiği siyah elbise Forever New marka

Subscribe US Now