Şeyma Subaşı Gelinlik Tercihi İle Çok Konuşulacak - KADININ TRENDİ

Şeyma Subaşı Gelinlik Tercihi İle Çok Konuşulacak

admin

 Şeyma Subaşı Gelinlik Tercihi İle Çok Konuşulacak

Acun Ilıcalı ile çocuğunun annesi Şeyma Subaşı, Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda, Esat Yontunç ve Kübra Subaşı’nın şahitliğinde evlendiler.  Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı nikah kıymak için St. Tropez’den Marsilya’ya helikopter ile gittiler. Gelin ve Damat’ın bir helikopteri kullanırken şahitlerin ise ayrı bir helikopterleri kullanması sonucu, düğün konvoyu helikopterlerden oluşmuş. Anlaşılan Acun sıra dışı bir evlilik töreni ile Şeyma’ya yakışır bir nikah töreni hazırlamış. Şeyma da sıra dışı olmayı seviyor olmalı ki, Şeyma Subaşı gelinlik tercihi ile farklı ve şık bir tarzı olduğunu vurguluyor. Bir yandan Subaşı’nın nikahta giydiği ve arkadaşları tarafından tasarlanan gelinlik, dünyaca ünlü bir markanın 2016 yılında tanıttığı kıyafetinin kopyası olduğu söyleniyor. Şeyma Subaşı’nın gelinliği ve fotoğraflarını inceleyin bakalım siz Şeyma Subaşı Gelinlik Tercihi hakkında ne düşüneceksiniz.

İşte Şeyma Subaşı Gelinlik Tercihi ve Fotoğrafları

Şeyma Subaşı Gelinlik Şeyma Subaşı Nikah Elbisesi

Nikahtan aylar önce gelinlik arayışına çıkan Şeyma Subaşı, nikahta gelinliğe benzeyen beyaz kıyafetle dikkatleri üzerine çekti. Şeyma Subaşı’nın Stili ve hoş nikah elbisesi evlenecek olan bir çok gelin adayı için iyi şık bir örnek oldu.

Şeyma Subaşı Gelinlik Şeyma Subaşı Nikah Elbisesi

Modern gelinlik bu olsa gerek.

Şeyma Subaşı, Instagram’da yaptığı paylaşımla nikahta giydiği gelinliğinin arkadaşları Eda Franci ve Seda Yenigün ‘ün tasarladığını söyledi. Tabi biz dedikoduyu seven bir toplumuz. Sosyal medyada tasarımın kopya olduğu iddiası ortaya çıktı.

eyma Subaşı Gelinlik Şeyma Subaşı nikah elbisesi 1145

Kıyafetin aslında orijinal bir tasarım olup olmadığını şimdilik bilmiyoruz ama harika olduğunu ve Şeymaya çok yakıştığını söyleyebiliriz. 😉

Demet Akalın ve Giyim Tarzı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalp Atışı Kıyafetleri 12. Bölüm

Kalp Atışı Kıyafetleri 12. Bölüm Bu gün günlerden cuma yani Kalp Atışı günü. Kalp atışı dizisini izlerken Eylül’ün asi ruhuna ve kıyafetlerine bayılıyoruz diyorsanız. Diziyi izlerken bizimle Kalp Atışı Eylül Kıyafetlerini inceleyebilirsiniz. Hele de Ali Asaf ve giydikleri çok hoş diyorsanız, Kalp Atışı Ali Asaf Kıyafetleri için aşağıdaki albümü inceleyiniz. […]
Kap Atışı kıyafetleri 12. bölümde 21 eylülde Alp'in saati nereden. Kalp Atışı Alp kol saati Up marka.

Subscribe US Now