Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Çukur Dizi Kıyafetleri 92 - KADININ TRENDİ - Dizi Kıyafetleri
Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizi Kıyafetleri 82. ve 92. Bölümler

Çukur dizi kıyafetleri 82 ve 92. bölümlerde dizi modası ve dizide giyilen kıyafetler bu sayfada.

Çukur Dizi Kıyafetleri 82. ve 92. Bölümler

Çukur dizi kıyafetleri 82 ve 92. bölümlerde dizi modası ve dizide giyilen kıyafetler bu sayfada.Zamanın en uzun süren dizilerinden biri de Çukur. Çukur dizisi, Türkiye’de erkek modasına yön veren dizilerden biri oldu.  Diziyi izlerken dizi oyuncularının giydiği kıyafetleri merak ediyor olabilirsiniz. Biz Kadının Trendi olarak sizlere dizide yer alan erkek ve kadın oyuncularının Çukur Dizi Kıyafetleri ve aksesuarlarının markalarını araştırdık. Bu kıyafetler arasında dizinin 45. ve 65. bölümleri arasında giyilen, dikkat çekici ilginizi çekecek olan giysiler aşağıda yer alacak. Ürünün benzerini veya satın alabileceğiniz linki bulursak fotoğrafın altına linkini ekleyeceğiz. Satın al butonuna tıklayarak ürüne erişip satın alabilir ya da fiyatını öğrenebilirsiniz.Çukur dizisinde giyilen kıyafetleri 10 bölüm halinde veriyoruz. Böylece son 10 bölümde giyilen kıyafetleri bir sayfada rahatça görebileceksiniz Diğer çukur dizi kıyafetlerini görmek isterseniz Çukur kategorisi için  Tıklayınız…

Çukur Dizi Kıyafetleri 92. Bölüm

1- 92. bölümde Çukur dizisinde Barış Arduç’un canlandırdığı karakter Arık’ın giydiği çizgili takım elbise Network markadır. Fiyatı: 900TL .

Çukur Dizi Kıyafetleri 92. Bölüm Arık kıyafetleri Barış Arduçun giydiği çizgili takım elbise hangi marka

Takım elbise ile kombinlediği gri yelek hangi marka bu konuda araştırmalarımız devam ediyor. Barış Arduç’un canlandırdığı karakterler, genellikle takım elbise giyiniyor. Ve Barış Arduç smart casual giyim tarzını kendine en çok yakıştıran dizi oyuncularından biri. Takım elbise içine giydiği yelek ve tişört üzerine taktığı metal madalyon kolye ile kendine has bir giyim tarzı oluşturmuş.

2- Çukur dizisinde 92. bölümde Yamaç’ın giydiği Kabanın markası Altınyıldız. Fiyatı ise 540TL Bu kabanın internette satışı yok. Bilginiz olsun.

Çukur dizisinde 92. bölümde Yamaç'ın giydiği Kabanın markası Altınyıldız. Fiyatı ise 540TL Bu kabanın internette satışı yok. Yamaç siyahtan hiç vazgeçmiyor. Her rolün adamı Aras Bulut İynemli Çukur dizisinde siyahların zeki adamını oynuyor. 🙂 Başına gelen kötü olaylardan etkilenen Yamaç Koçovalı her daim siyah giyerek durumu kurtarıyor.

3- Yine Yamaç, bu sefer de siyah ve gri kombin giydi. Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği kabanın markası H&M. Bu gri kabanın fiyatı: 480TL

Çukur dizisinde Yamaç'ın giydiği kabanın markası - Çukur dizi kıyafetleri 4- Vartolu bu bölümde çok farklı bir kaban giydi. Eminiz bir çoğunuz vartolu’nun son bölümde giydiği bu kaban hangi marka acaba diye merak etmiş olabilirsiniz. Çünkü bu kaban oldukça şık. Tabi ki Çukur dizisinde Vartolu’nun giydiği kabanın markası Koton. Fiyatı 220 TL Koton bu kış kadın ve erkek kaban modelleri konusunda oldukça başarılı koleksiyonlar çıkardı.

Çukur-Dizi-Kıyafetleri-92 bölüm. Vartolunun giydiği taba kahve rengi kaban hangi marka

5- Çukur dizisinin son bölümünde  Akın’ın giydiği siyah mont hangi marka? Akın’ın giydiği Siyah Ceket Zara marka. Ceketin fiyatı: 300TL.

Çukur dizisinin son bölümünde  Akın'ın giydiği siyah mont hangi marka? Akın'ın giydiği Siyah Ceket Zara marka. Ceketin fiyatı: 300TL. 

6- Çukur dizisinde Kubilay Aka’nın canlandırdığı Celasun Karakterinin Giydiği siyah deri ceket hangi marka? Bunu araştırıyoruz. Çukur-Dizi-Kıyafetleri-92 Celasunun giydiği deri ceket hangi marka

Çukur Dizi Kıyafetleri 91. Bölüm

1- Çukur dizisinin 91. bölümünde Efsun’un giydiği siyah bluz ve pantolonun markası Bershka.

Çukur-Dizi-Kıyafetleri-91 bölüm Efsun önü dekolteli siyah bluz hangi marka

2- Çukur dizisinin 92. bölümünde Karaca’nın giydiği dar gri kazak Koton marka. Dar paça kot pantolon ise Mavi marka.

Çukur dizi kıyafetleri Karacanın giydiği dar gri kazak Koton marka. Dar paça kot pantolon ise Mavi marka.

3- Sultan karakterini canlandıran Perihan Savaş’ın giydiği kareli ceketin markası Ekol.

Çukur dizi kıyafetleri Sultan ceket markası Ekol

Sultanın 9o. ve 91. bölümde giydiği yelek tarzı siyah elbise ise Koton marka.

Çukur Dizisinde Giyilen Kıyafetler 90. Bölüm

Çukur dizi kıyafetleri genellikle koyu tonlarda oluyor. Fakat 90. bölümde Damla’nın giydiği yeşil gömlek içimizi açtı. gömleğin markası Koton.

Çukur dizi kıyafetleri damlanın yeşil gömleği hangi marka

90. bölümde Yamaç’ın giydiği Sarı ceket hangi marka? araştırmalarımız devam ediyor. Ceketin markasını bulduğumuzda buraya ekleyeceğiz. Damla’nın Çukur 90. bölümde giydiği çift düğmeli uzun ekru kaban ise Koton markadır.

Yine Nehir karakterinin giydiği ekose ceketin markasını araştırıyoruz. Markayı öğrendiğimizde buradan paylaşacağız.

Çukur Efsun sabahlık : Victoria’s Secret marka.

Çukur Efsun yeşil kaban hangi marka ? / Mango
Çukur Efsun parlak gri çanta hangi marka? / Nillbags
Çukur Efsun metal kolye hangi marka ? / Bendis

Çukur Dizisinde Giyilen Kıyafetler 89. Bölüm

Çukur dizi kıyafetleri Yamaç Sarı ceket ve krem rengi triko kazak hangi marka?

Çukur dizi kıyafetleri Yamaç Sarı ceket hangi marka

Diğer Çukur Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız

Comment

Son Yorumlar