Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Ufak Tefek Cinayetler - KADININ TRENDİ
Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler adlı bu yazıda Sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetler karakterlerinin giydikleri kıyafetler kullandıkları aksesuarların sponsorları ve kıyafet fotoğrafları yer almaktadır.  UTC tüm bölümlerde giyilen kıyafetler hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için  Ufak Tefek Cinayetler tüm bölümler Dizi Kıyafetleri bölümünü tıklayınız.

Unutmayın Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kullanılan tüm kıyafetler marka bilgisi ile web sitemize eklenmekte Ama kadinintrendi.com diğer dizilerin kıyafetlerini de Dizi Kıyafetleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler Fotoğrafları

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya ve Merve savaşı başladı. Bakalım bu savaş psikolojisi Ufak Tefek Cinayetler kadınlarını moda açısından nasıl etkileyecek.

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 

Ufak Tefek Cinayetler Gökçe Bahadır / Oya Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 23. ve 24. Bölümlerde  Oya’nın giydiği beyaz ceket hangi marka araştırılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler Oya kıyafetleri Oyanın giydiği beyaz ceket nerden

Oya’nın Dizinin son bölümünde doğum günü partisinde giydiği kolsuz boğazlı pudra elbisesi yine Oya’nın tarzına en uyan elbise modellerinden biriydi. Sade bir giyim tarzını tercih eden Oya karakteri giydiklerinden çok kendi iç güzelliği ile dikkat çeken kadın rolünü harika canlandırıyor. Eminim Gökçe Bahadır’ın bu başarılı rol yeteneğinin yanı sıra giydiklerinin de kendisiyle ve rolüyle örtüşmesi yani yakışması Oya karakterini daha başarılı bir karakter haline getiriyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya Elbise dediğimizde aklımıza gelen pudralar, açık griler, kremler gibi sakin renkte sakin modelde bir elbise bulduk. Merak edenlerine, bu hafta giydiklerinden Oya’nın pudra elbisesi Hidayet Akalan Tasarımıdır.

Ufak Tefek Cinayetler-Oya elbise Hidayet Akalın marka. Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetlerinin hepsini incelemek için tıklayınız.
Oya’nın pudra elbisesi Hidayet Akalan Tasarımıdır.
Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın giydiği bej elbise görünümlü ön kısmı fermuarlı büstiyer ve etek Rue Marka.

Ufak Tefek Cinayetler Oya'nın giydiği bej elbise görünümlü ön kısmı fermuarlı büstiyer ve etek Rue Marka.
Oya bej büstiyer ve etek Rue Marka.

Oya’nın son bölümde giydiği bej trençkot The Latest Thing marka.

 Oya'nın son bölümde giydiği bej trençkot The Latest Thing
Oya’nın son bölümde giydiği bej trençkot The Latest Thing

Ufak Tefek Cinayetler Aslıhan Gürbüz / Merve Kıyafetleri,

Ufak Tefek Cinayetler 23. ve 24. Bölümler Merve’nin 23. bölümün son sahnesinde giydiği kırmızı yakalı siyah beyaz kareli ceket nereden diyenler için bu ceketin markasını araştırdık. Merve’nin giydiği bu şık ceket konusunda uzman marka Jaquette By Elvan’ın çıktı. ADL Merve’nin ceket içine giydiği dantel yaka bluz ADL marka.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler Merve'nin 23. bölümün son sahnesinde giydiği kırmızı yakalı siyah beyaz kareli ceket nereden diyenler için bu ceketin markasını araştırdık. Merve'nin giydiği bu şık ceket konusunda uzman marka Jaquette By Elvan'ın çıktı. ADL Merve'nin ceket içine giydiği dantel yaka bluz ADL marka.  
Merve diyenler için bu ceket Jaquette By Elvan. Merve dantel yaka bluz ADL marka.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz’ün doğum günü partisinde giydiği mavi pardesü elbise nereden? Araştırılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüzün doğum günü partisinde giydiği mavi pardesü elbise nereden
Merve mavi pardesü elbise markası açıklanacak.

Merve bu hafta yine şık küpeler ve kolyeler kullandı. genellikle Merve Top Hills marka takılar kullanıyor. bu bölümde kullandığı şık küpe ve kolyelere birer örnek vermeden geçmeyelim.

Ufak tefek cinayetler Mervenin takıları hangi marka

Ufak Tefek Cinayetler Bade İşçil / Pelin Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin’in giydiği beyaz mont nereden? Merakla açıklanmasını bekliyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin'in giydiği beyaz mont nereden?

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri bu hafta biraz saklı kaldı. Pelin’in 24. bölümde giydikleri ne marka henüz öğrenemedik. Ama biz Pelin kıyafetlerinin fotoğraflarını koyuyoruz. bakarsınız yorumda bu dizi markası konusunda bizleri aydınlatan takipçilerimiz çıkı verir.

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin’in giydiği gri jean ve gri sweatshirt nerden?

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin'in giydiği gri jean ve gri sweatshirt nerden?

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Pelin’in giydiği Eflatun Sweatshirt Trendyol Milla marka.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Pelin'in giydiği Eflatun Sweatshirt Trendyol Milla marka.
Pelin Eflatun Sweatshirt Trendyol Milla marka.
Son bölümde Pelin’in iki renkli mont ile kombinlediği mavi, pembe,mor ve yeşil renkli çizgili triko bluz ve triko etek  Trendyol Milla.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 26. Bölüm Son bölümde Pelinin giydiği renkli çizğili triko bluz ve triko etek nereden Trendyol Milla
Pelin çizğili triko bluz ve etek takımı Trendyol Milla

Ufak Tefek Cinayetler Tülin Özen / Arzu Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun doğum günü sahnesinde taktığı küpeler nereden araştırılıyor.  Arzu’nun hep taktığı saati Rolex.

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun doğumgünü sahnesinde taktığı küpeler

Siyah Beyaz Aşk Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Elbise ADL marka.  Arzu Küpe Charms Campany.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Elbise ADL Arzu Küpe Charms Campany
Ufak Tefek Cinayetler Arzu Elbise ADL Arzu Küpe Charms Campany

Ufak Tefek Cinayetler Arzu son bölümde nereden giydi? Arzu’nun giydiği mavi trençkot nereden? gibi sorular bu hafta çok soruldu. Neden derseniz Arzu bu hafta bir iş kadını şıklığında zirvedeydi. Arzu eski ev hanımı modundayken, jean ve gömlekle altına bir de spor ayakkabıları ile kendi halinde takılıyordu. Kendi hayatını kazanan ve başarının verdiği öz güvenle kendine güvenen arzu artık dişiliğini ön plana çıkaran iyi niyetli bir kaplan oldu. 🙂 Arzu bu hafta giydiği elbise ve lacivert trençkotu ile çok seksi görünüyordu. Elbisenin markasını yukarıda açıkladık. Trençkotun markasını öğrenince buradan sizlerle paylaşacağız.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu mavi trençkot markası açıklanacak.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu son bölümde nereden giydi arzunun giydiği mavi trençkot nerden

Ufak Tefek Cinayetler Duygu Sarışın / Burcu Kıyafetleri

 

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 18. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 18. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 18. Bölüm adlı bu yazıda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetler ve kullanılan aksesuarların marka bilgisi paylaşılmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Bade İŞçil Pelin yeşil elbise ADL. Pelin Yeşil kürk Ece Derya marka.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi modaya hızla yön vermeye devam ediyor. Pelin’in giydiği kürkler, gösterişli elbiseler Bade İşçil hayranlarına ilham vermeye devam ediyor. En son bölümde giydiği triko elbise çok beğenildi. Ufak Tefek cinayetler dizisinin son bölüm kıyafetlerini Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri nden inceleyebilirsiniz.
Ufak Tefek Cinayetler dizi markaları en güzel kombinleri ile ve dizi styling çalışmaları ile sahnelerde dizi oyuncuları giydirirken bir yandan da dizi izleyicilerinin stillerini değiştirmeleri ya da giyim tarzlarını daha doğru bir hale sokmaları için aslında harika fikirler veriyorlar. BAKALIM 18. BÖLÜMDE UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİ OYUNCULARI NEREDEN GİYİNMİŞLER.

Ufak Tefek Cinayetler tüm bölümlerin dizi kıyafetleri Dizi Sponsorları için tıklayınız. 

Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır. İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölüm kıyafetleri.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 18. Bölüm Foto Galeri

Salon Dekorasyonu İçin Harika Fikirler

Ufak tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri

Oya’nın giydiği beyaz deri ceket Mango. Oya ayakkabılar İnci Deri.

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri adlı bu yazıda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetler ve kullanılan aksesuarların marka bilgisi paylaşılmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 6 Mart akşamı yayınlanan 19. Bölümünde bol bol ayakkabı gördük. Ayakkabıların hepsi de çok şıktı ama hepimiz bu ayakkabıların markasını merak ediyoruz. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kullanılan ayakkabıları sizler için araştırıyoruz. Bu arada Pelinin giydiği triko etek kazak takım ve Pelin’in mavi kürk ceketi çok beğenildi hepsinin markasını sizler için paylaşacağız.

Hangi Aksesuar Hangi Kombin İçindir?

Şimdi sosyalleşme zamanı. İşte sorumuz: Kadın modasına yön veren Ufak Tefek Cinayetler dizi karakterlerinden en sevdiğiniz giyim tarzı sizce hangi karakterin? Ben Emlakçının giydiklerini çok beğeniyorum. Ama Oya’nın sade giyim tarzı da harika. Sizin cevaplarınızı da yorumda bekliyorum.
Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır. İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölüm kıyafetleri.

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri Albümü 

Ufak Tefek Cinayetler Merve Kıyafetleri

Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri

Merve Aksak  hardal renk etek ceket takımı MPR Studio marka. Merve bileklik  bee goddess jewellery marka. Merve küpe  Sochic marka UTC sırlar ve yalanlar bu dizide. 🙂

Merve’nin giydiği siyah tulum Mango. Merve’nin siyah tulum ile kombine ettiği siyah beyaz püti kareli kaban ve Merve yılan deri stiletto ne marka açıklanacak. Merve el çantası ne marka açıklanacak.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Merve’nin giydiği kırmızı bluz kırmızı pantolon ve spor ayakkabı kombini markaları açıklanacak.

Ufak-Tefek-Cinayetler-19.-bölüm-kıyafetleri Oya krem rengi elbise Selma Çilek marka. Oya kaban oya stiletto oya çanta

Ufak Tefek Cinayetler 19. bölüm kıyafetleri Bade İşçil’in canlandırdığı Pelin karakterinin giydiği bordo elbise ADL marka

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm Pelin Kıyafetleri Pelin’in giydiği siyah deri etek Tara Coşkun Tuncel marka.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Kıyafetleri Pelin’in giydiği tasarımı rugan ve fermuar detaylı mavi kürk Ece Dikici Marka.
Ufak tefek Cinayetler Dizisinin Burcusu Duygu Sarışın’ın giydiği uzun kürk yelek Ece Dikici Tasarımıdır.

Ufak Tefek Cinayetler 19. bölüm kıyafetleri Bade İşçil’in canlandırdığı Pelin karakterinin giydiği bordo elbise ADL marka

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri Oyanın spor yaparken giydiği bordo tayt ve atletin markası Nike.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pelin karakterini canlandıran Bade İşçil beyaz deri ve file detaylı sweatshirtü Tara Coşkun Tuncel marka.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi son bölümde Pelin’nin giydiği kırmızı kürk ceketi Selma Çilek marka.

Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Kıyafetleri

Her Geçen gün izleyici kitlesini çoğaltan Ufak Tefek Cinayetler dizisi, karakterlerinin şık giyim tarzları ile neredeyse dizi modası nın kalbi oluverdi. Dizi izleyicilerinin bir yandan dizi hikayesini merakla takip ederken bir yandan da acaba oyanın giydiği bu şık kıyafetler nereden gibi soruları kendilerine sormadan edemiyorlar. Biz de değerli takipçilerimizin, Dizi markaları adına merak ettikleri bu şık kıyafetlerin hangi marka olduğunu sizlere açıklamak için, bu hafta Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Kıyafetleri yazısını yazdık. Umarız sizler için faydalı olabiliriz.

Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır. İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölüm kıyafetleri.

Ufak Tefek Cinayetler 15. Bölüm Kıyafetleri Foto Albümü

Ufak Tefek Cinayetler tüm bölümlerin dizi kıyafetleri Dizi Sponsorları için bizi takip edinAlbümde olmayan kıyafetlerin hangi marka olduğu aşağıda yer almaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Gökçe Bahadır /Oya Kıyafetleri

Oya pudra sabahlık ve pudra gecelik markası araştırılıyor

Ufak Tefek Cinayetler Aslıhan Gürbüz / Merve Kıyafetleri

Giyim Tarzları ve Özgün Olmak

Ufak tefek Cinayetler 15. Bölümde yangın sahnesinde Merve’nin giydiği siyah kabanın markası Rue.

Merve’nin sabahlığı ve geceliği Victoria Secret marka.

Merve Aksak karakterinin takıları Tophills marka.

Ufak Tefek Cinayetler Aslıhan Gürbüz / Merve açık gri ve siyah şeritleri olan kabanın markası Vekem.

Merve’nin giydiği V yaka kolları transparan koyu mavi elbisenin markası Rue.

Ufak Tefek Cinayetler Bade İşçil / Pelin Kıyafetleri

Makyaj Yapmanın Püf Noktası

Ufak Tefek Cinayetler Mert Fırat / Serhan Kıyafetleri

Mert Fırat / Serhan gri tişört Mudo.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde Serhan’ın giydiği lacivert paltonun sponsoru Ramsey’dir.

Ufak Tefek Cinayetler Tülin Özen / Arzu Kıyafetleri

Arzu’ nun son bölümde giydiği açık mavi kazak Mudo marka.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu’nun giydiği kareli siyah kabanın markası Adil Işık.

Ufak Tefek Cinayetler Duygu Sarışın / Burcu Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Burcunun giydiği yıldız desenli gri sweatshirt ve alt ADL marka.

En Çok Pinlenen 20 Sevimli Kombin

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 14. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 14. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 14. Bölüm adlı sayfamızda, Ufak Tefek Cinayetler dizi karakterlerinin giydikleri kıyafetler ve kullanıldıkları aksesuarların fotoğrafları ve marka bilgileri yer almaktadır. Oya Kıyafetleri, Serhan Kıyafetleri, UTC Pelin Kıyafetleri ve dizideki diğer karakterlerin kıyafetleri web sitemizde…

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin şık kadınları ve şık erkekleri bakalım bu bölümde hangi markalardan giyindiler. Ufak Tefek Cinayetler dizi sponsorları nı aşağıda sizler için albüm şeklinde paylaştık. Her hafta Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafetleri ve markaları web sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

Ufak Tefek Cinayetler tüm bölümlerin dizi kıyafetleri Dizi Sponsorları için tıklayınız. 

Albümde olmayan kıyafetlerin hangi marka olduğu aşağıda yer almaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 14. Bölüm Foto Albümü

Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır. İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölüm kıyafetleri.
Ufak Tefek Cinayetler Gökçe Bahadır /Oya Kıyafetleri

 1. Oya’nın Serhan’a akşam yemeği hazırladığı gün giydiği pudra elbisenin markası Forever New.
 2. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterini canlandıran Gökçe Bahadırın giydiği mavi pudra tonlarında mavi kombinin markaları : Oya mavi etek Selma Çilek, Oya Mavi Gömlek Mango ve Oya eflatun stiletto Derimod.
 3. Gökçe Bahadır  gözlük Turkuaz Optik ve siyah Trençkot Brooks Brothers marka.
 4. Oya’nın koşu yaparken giydiği beyaz sweatshirt Nike markadır.

Ufak Tefek Cinayetler Merve Kıyafetleri

Porselen Makyaj Nasıl Yapılır

 1. Merve’nin son bölümde giydiği omuzları püsküllü siyah elbisenin markası Tuvanam. Elbise ile kombinlediği  küpeler Tophills marka.
 2.  Merve siyah elbise H&M.
 3.  Merve üçgen küpeler Sochic marka.
 4. Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin 14. bölümde giydiği siyah kaban Marella marka.
 5. Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin giydiği önden çift düğmeli yeşil haki elbisenin markası Perspective.
 6. Merve çizgili kürk Perspective. Merve güneş gözlüğü Turkuza Optik
 7. Merve Kombini: Merve’nin son bölümde giydiği mavi bluz, mavi pantolon ve mavi kaban Perspective marka.

Ufak Tefek Cinayetler Bade İşçil / Pelin Kıyafetleri

 1. Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 14. Bölüm Bade İşçil / Pelin’in giydiği siyah kruvaze yaka bluz Network marka.

Ufak Tefek Cinayetler Mert Fırat / Serhan Kıyafetleri

 1. Serhan siyah boğazlı kazak gri pantolon Jack and Jones marka.
 2. Ufak Tefek Cinayetler Son bölümde Serhan’ın giydiği gri takım ve gravat Network marka.

Ufak Cinayetler Arzu Kıyafetleri

Evinizi Güzelleştirecek Dekorasyon Fikirleri

 1. Arzu mavi gömlek Twist. Arzu Jean pantolon İpekyol.
 2. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu’nun giydiği bisiklet yaka krem rengi kazak Benetton marka.
 3. Arzunun giydiği bordo dantelli elbise Trendyol Milla’dan.
Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm yazımızda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde neler giyilmiş? Oya’nın giydiği elbiseler, Merve’nin kıyafetleri, Bade İşçil / Pelin Kıyafetleri, Burcu’nun Plates kıyafetleri, Oya’nın spor kıyafetleri, Oya’nın mayosu ve daha bir çok beğenilen şık kıyafetler aksesuarlar web sitemizde sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafet markaları.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin diğer bölümlerinde kullanılan giysiler ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Ufak Tefek Cinayetler   tıklayınız.

Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır.

İşte Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm Listesi

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 13. Bölümde Oya’nın giydiği ön kısmı örgü işlemeli bej kazağının markası Vekem. V Yaka Saç Örgü bu şık triko kazağın indirimli fiyatı: 199.00 TL kazağın eski fiyatı 479 Tl imiş. Birçok renkle kombine edilebilen bu şık kazak ya da bu kazağın benzeri farklı alternatifler, kesinlikle her genç kızın dolabında olması gereken bir parça. Lacivertten turuncuya beyazdan siyaha her renk ile kombine edebileceğiniz renk bej bu bölümde Oya karakterini canlandıran Gökçe bahadıra çok yakışmış.

Ufak Tefek Cinayetler 13. Bölüm Oya'nın örgü işlemeli bej kazağının markası Vekem
Oya bej kazak Vekem marka.

2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı

Ufak Tefek Cinayetler 13. Bölümde Oya’nın giydiği yine bir çok renk ile kombine edebileceğiniz bu şık topuklu gri ayakkabılar I Loves Shoes marka.
Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri 13. Bölüm Oya topuklu gri ayakkabılar I Loves Shoes marka
Oya gri ayakkabılar I Loves Shoes.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Oya’nın giydiği gri kaban ADL Serhan’ın giydiği siyah mont Que marka.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Oya'nın giydiği gri kaban ADL Serhan'ın giydiği siyah mont Que marka
Oya gri kaban ADL Serhan iyah mont Que marka.

Oya’nın giydiği pudra rengi kazağın markası Vero Moda.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm Oyanın giydiği pudra rengi kazak Vero Moda
Oya pudra rengi kazak VeroModa.

Oya’nın geçen bölümde taktığı gri çantanın markası Rossea.

K4-Ufak-Tefek-Cinayetler-Oya-gri-çanta-markası-Rossea
Oya gri çanta markası Rossea.

Ufak Tefek Cinayetler 13. Bölümde Oya’nın giydiği kolları düğmeli gri triko kazağın markası Forever New.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm Oya'nın giydiği kolları düğmeli gri triko kazağın markası Forever New.
Oya gri triko kazak Forever New.

2018 Kadife Elbise Modelleri

Ufak Tefek Cinayetler 13. bölümde Oya’nın giydiği omuzları siyah çizgili gri ceketin markası Rue

ufak tefek Cinayetler 13. bölümde oyanın giydiği omuzları siyah çizgili gri ceketin markası Rue
Oya gri ceketin markası Rue.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Kıyafetleri
Ufak Tefek Cinayetler Merve Kıyafetleri

Zayıf ve Uzun Görünmek İçin Giyim Tüyoları

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin rengarenk kadını Merve 13. bölümde yine ben buradayım diyen bir renkle ekranlarda. Turuncu Kabanı ve Turuncu ceketi ile dikkat çeken Merve’nin bu gidişle içini karalar bağlayacak.

Mervenin-13.bölümde-giydiği-turuncu-kabanın-markası-Koton

Merve’nin 13. bölümde giydiği turuncu kabanın markası Koton.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Merve’nin giydiği kombin Lidyana’dan.

Ufak Tefek Cinayetler Merve'nin kombini Lidyana'dan
Merve’nin kombini Lidyana.

Fi Dizi Kıyafetleri 

Merve’nin 13. Bölümde giydiği palto Network marka Merve’nin üçgen küpeleri Sochic marka.

Merve'nin 13. Bölümde giydiği palto Network marka Merve'nin üçgen küpeleri Sochic marka
Merve palto Network üçgen küpeleri Sochic.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm Merve Kürk markası Mango. Merve Elbise Di Fazhion Branding – Esra Gürses. Serhan Ceket HM marka.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 13. Bölüm Merve Kürk markası Mango. Merve Elbise Di Fazhion Branding - Esra Gürses. Serhan Ceket HM
Merve Kürk Mango. Merve Elbise Esra Gürses. Serhan Ceket HM.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve’nin giydiği mavi tulumun markası Adil Işık. Kayık yaka mavi tulumun fiyatı 400 TL.  Merve’nin mavi tulumu ile giydiği parlak renkli ceket Yasemin Pekkan tasarımıdır..Burdaki ceketi Di Fashion Branding’den alabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Merve mavi tulum ADL Merve payetli renkli ceket Yasemin Pekkan marka
Merve tulum ADL Merve payetli ceket Yasemin Pekkan.

Merve’nin simli bordo elbisesi Esra Gürses tasarımıdır.

Merve'nin simli bordo elbisesi Esra Gürses tasarımıdır.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan’ın giydiği gri kazağı Network marka.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan'ın giydiği gri kazağı Network marka.
Serhan kazağı Network marka.

Serhan gri ceketin markası Network. Serhan gözlük Turkuaz Optik.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan gri ceketin markası Network Serhan gözlük Turkuaz Optik
Serhan gri ceketin Network Serhan gözlük Turkuaz Optik.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Kıyafetleri

Kendini çocuklarına adamış sade anne Arzu. Onun bu hayat anlayışı da giyim tarzına yansımış. Arzu yine bakımsız ve yine sade giyinmiş.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Arzu’nun siyah elbisesi Marks&Spencer.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu’nun giydiği yeşil kazak Boyner’den.

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun giydiği yeşil kazak Boynerden
Arzu yeşil kazak Boyner’den.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu’nun giydiği siyah elbisenin markası Trendyol Milla.

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun giydiği siyah elbisenin markası Trendyol Milla
Arzu siyah elbise Trendyol Milla.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu’nun mavi gömleği ve kot pantolonu Mango marka?

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun mavi gömleği ve kot pantolonu Mango marka

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 13. bölümünde Arzu karakterinin giydiği siyah kareli kabanı Adil Işık Marka. siyah bluz Beymen marka.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu kareli kaban Adil Işık Marka
Arzu kaban Adil Işık

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı dizisinin her bölümünde giyilen kıyafetleri her hafta web sitemizde yayınlanmaktadır. Fakat daha önce dizinin bazı kıyafetlerinin markalarını bulamamıştık. Bu yazımızda Ufak Tefek Cinayetler dizisinin eski bölümlerinden bulunamayan kıyafetlerini Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri adlı yazımızla bir arda sizlerle paylaşmak istedik.

Ufak Tefek Cinayetler tüm bölümlerin Dizi Sponsorları dizi kıyafetleri sayfasında yer almaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri

Sade giyim tarzı ile melekler gibi takılan Oya yine sade bir takı seçmiş. Kendini tamamlamış bir karakteri canlandıran Gökçe Bahadır, bu rolün hakkını en güzel şekilde veriyor. Yüzündeki bu ılımlı görüntü roli ile ödeşmesini sağlamış. Sizde Oya karakteri gibi nefretten uzak, iyilik timsali bir karaktere sahipseniz giyim tarzınız kesinlikle Oya’nın giyim tarzı ile uyuşmalı. Tabi ki herkes kendi gibi giyinmeli.

Tefek Cinayetler Oya yıldız küpeler nereden?
Oya’nın küpeleri Bendis Takı.

K3 Ufak Tefek Cinayetler Pelin deri etek deri ceket

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in giydiği siyah deri ceket ve siyah deri etek nereden?

K4 Ufak Tefek Cinayetler Oya gri çanta markası Rossea

Oya’nın taktığı gri çanta markası Rossea.

K5 Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.

K6 Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.
K6 Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.

K6 Ufak Tefek Cinayetler Serhanın güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort

Serhan karakterinin canlandıran Mert Fırat’ın güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Serhan karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası  Tom Fort. K7 Ufak Tefek Cinayetler Burcunun güneş gözlükleri Turkuaz Optikten

Ufak Tefek Cinayetler Burcu’nun güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Markası Vedi Vero.  Pelin karakterinin gözlükleri Tom Fort marka.

Makyaj Hileleri ile Evde Makyaj 

K7 Ufak Tefek Cinayetler Pelinin güneş gözlükleri Turkuaz Optikten

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Pelin karakterinin gözlükleri Tom Fort marka. k 8 Oya karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası İtalia İn depedet
Oya karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası  İtalia İn Dependent

K8 Ufak Tefek Cinayetler Pelinin güneş gözlükleri Turkuaz Optik K9 Ufak Tefek Cinayetler Pelinin deri eteği Berrin İstanbul marka

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in siyah deri eteğinin markası Berrin İstanbul.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin diğer bölümlerinde kullanılan giysiler ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Ufak Tefek Cinayetler   tıklayınız.

Oya yine griler içinde. Bu giyim tarzı çok iyi ama; bu soft renkleri aslında küçük canlı renklerden oluşan bir  aksesuarla kullanmanızı tavsiye ederim.

K10 Ufak Tefek Cinayetler Oya gri kaban Forever New marka

Oya gri kaban Forewer Nev marka.

K10 Ufak Tefek Cinayetler Oya kürk yaka lacivert palto Vekem marka

Oya kürk yaka lacivert palto Vekem marka.

Ufak Tefek Cinayetler  Oya gri kaban Forever New marka. Oya’nın giydiği açık gri kabanın fiyatı 549 TL.

K 11 Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzunun giydiği eflatun triko kazak Mark and Spencer marka

UfakTefekCinayetler dizisinde Arzu’nun giydiği eflatun triko kazak Mark&Spencer marka. K12 Ufak Tefek Cinayetler Oyanın küçük gri kol çantasının markası Maere Design İstanbul marka

Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın küçük gri kol çantasının markası Maere Design-İstanbul.

K13 Ufak Tefek Cinayetler Merve siyah tulum ADL markası

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin şeytanı Merve bu sefer de siyah bir tulumla içindeki karartıyı göstermiş. Merve’nin giydiği bu siyah Tulumun markası ADL.

Merve karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası Tom Fort marka.

Merve  karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası DsQuaret2 Ufak Tefek Cinayetler Arzu sarı kazak Arzu’nun kızı Nilay siyah bluz kot şort.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu sarı kazak Arzu’nun kızı Nilay siyah bluz kot şort.

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 12. Bölüm

 Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 12. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 12. Bölüm adlı yazımızda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alan Gökçe Bahadır / oya karakterinin, Bade İşçil / Pelin Karakterinin, Tülin Özen’in canlandırdığı Arzu Kıyafetlerinin, ve diğer karakterlerin kıyafetleri ve marka bilgileri yer almakta. Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin giydikleri, Serhan’ın kıyafetleri ve daha fazlası her hafta web sitemize eklenmektedir.

Makyaj Hileleri ile Evde Makyaj 

Dizide giyilen tüm kıyafetler ve aksesuarlar hafta boyunca bu sayfada yerini alacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 12. Bölüm Albümü

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin diğer bölümlerinde kullanılan giysiler ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Ufak Tefek Cinayetler   tıklayınız.

Kıyafetlerin detaylı bilgisi albümün altındaki kıyafet listesinde. 

Ufak Tefek Cinayetler Taylan Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölümde Taylanın evinde verdiği partide giydiği siyah takımın markası Altın Yıldız.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Kıyafetleri

Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in evinde verdiği partide taktığı küpe ve bileklik Bendis Takı.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin çizgili elbise markası Meltem Özbek.

Ufak Tefek Cinayetler Merve Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin giydiği krep jarse mavi renk yandan bağlamalı elbisenin markası H&M. Elbisenin fiyatı 99,99 TL.

Mila’nın son bölümde giydikleri Benetton marka.

Ufak Tefek Cinayetler Mervenin giydiği siyah topuklu stilettolar İnci Deri’den

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin güneş gözlüğü Turkuaz optik marka.

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin kahve rengi çerçeveli güneş gözlüğü Sponsoru Turkuaz Optik. markası Dsquared2.

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri

Ünlülerin Trend Olan Aksesuarları

Oyakot pantolon ve kazak kombini ise Rue marka.

Gökçe Bahadır / Oya V yaka triko kazak markası Rue.

Ufak Tefek Cinayetler Oya pudra kazak ve mavi kot pantolon Forever New marka.

Ufak Tefek Cinayetler Gökçe Bahadır’ın gri kazak ile taktığı yıldız küpeler Bendis TAKI.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kıyafetleri

En Şık Salon Perde Modelleri

Ufak Tefek Cinayetler Mert Fırat’ın canlandırdığı Serhan karakterinin taktığı güneş gözlüklerin sponsoru Turkuaz Optik. Gözlüğün markası Tom Ford ürün kodu FT0595.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan Kıyafetleri Serhan’ın son bölümde giydiği pantolon ve sweatshirt Marks and Spencer.

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 11. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 11. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 11. Bölüm yazımızda Ufak Tefek Cinayetler dizisinden Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Oya kıyafetleri, Merve kıyafetleri, Tülin Özen’in canlandırdığı Arzu Kıyafetleri, Bade İşçil’in Canlandırdığı Pelin Kıyafetleri,  Burcu kıyafetleri, Mert Fırat’ın canlandırdığı Serhan kıyafetleri ve diğer karakterlerin dizide giydikleri yer almaktadır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kimler hangi markadan giyiniyor? diye düşünüyorsanız Pelin’in giyim tarzını merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam edin. İşte size Ufak Tefek Cinayetler Dizi Sponsorları ve dizi karakterlerinin kullandığı şık kıyafet ve aksesuarlar.

Makyaj Hileleri ile Evde Makyaj 

Aşağıdaki albümde dizide kullanılan tüm kıyafet ve aksesuarlar yer alacaktır. yeni kıyafetler ve markalarını görmek için; bir kaç gün içinde sayfamızı tekrar ziyaret ediniz.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 10. Bölüm Albümü

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin diğer bölümlerinde kullanılan giysiler ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Ufak Tefek Cinayetler   tıklayınız.

Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Burcu kırmızı elbise hangi marka.

Mehmet güneş gözlüğü İtalian Dependmend. Turkuaz Optik.

Ufak Tefek Cinayetler Bade İşçil / Pelin Kıyafetleri

Pelin Merve’nin evini aldığı gün giydiği kürk markası araştırılıyor elbisenin markası ise Meltem Özbek.

Daha önceki bölümde Pelin’in taktığı güneş gözlüğünün markası DSQuared2. Gözlüğün sponsoru Turkuaz Optik.

Ufak Tefek Cinayetler 11. bölümde Pelin’in giydiği işlemeli siyah deri ceket markası Kemal Tanca

Ufak Tefek Cinayetler Merve Kıyafetleri

Merve’nin son bölümde giydiği Siyah sabahlık Marks&Spencer marka.

Merve siyah kaban Marella marka.  Merve takıları So Chico marka.

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin top küpeleri So Chico.

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri

Gökçe Bahadır beyaz yakalı gri kabanı nereden?

Oya’nın beyaz bluzu ve deri eteği My Best Friend marka.

Ufak Tefek Cinayetler Oya kolye ve küpeleri markaları Bendis Takı.

Ufak Tefek Cinayetler Oyanın gözlüğü Topfort. Gözlüğün sponsoru Turkuaz Optik.

Oya krem rengi kaban R.Cut marka.

Oya’nın giydiği gri takımın markası RUE.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakterinin kullandığı Güneş gözlüğü Turkuaz Optik’te. markası Monçer.

Arzu triko kazak Benetton marka.

UTC Arzu gri kazak markası araştırılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Hapisteyken giydiği siyah sweat markası Calvin Cleain.

Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 10. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 10. Bölüm

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 10. Bölüm yazımızda Ufak Tefek Cinayetler dizisinden Oya kıyafetleri, Merve kıyafetleri, Arzu Kıyafetleri, Pelin Kıyafetleri Burcu, Serhan ve diğer karakterlerin kıyafetleri yer almaktadır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kimler hangi markadan giyiniyor? diye düşünüyorsanız Pelin’in giyim tarzını merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam edin. İşte size Ufak Tefek Cinayetler Dizi Sponsorları ve dizi karakterlerinin kullandığı şık kıyafet ve aksesuarlar.

Makyaj Hileleri ile Evde Makyaj 

Aşağıdaki albümde dizide kullanılan tüm kıyafet ve aksesuarlar yer alacaktır. Fakat albümü tamamlamak birkaç gün sürebilir. bir kaç gün içinde sayfamızı tekrar ziyaret ediniz.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 10. Bölüm Albümü

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin diğer bölümlerinde kullanılan giysiler ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Ufak Tefek Cinayetler   tıklayınız.

Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır.

UTC Mert Fırat / Serhan Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterinin giydiği takım elbise DS Damat marka.

Serhan’ın boğazlı kazak ve ceketi Brooks Brothers.

UTC Gökçe Bahadır / Oya Kıyafetleri

Yılbaşı partisinde Oya’nın giydiği sırt dekolteli mavi elbise nereden.

Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın giydiği Çizgili siyah tulum hangi marka? Brooks Brothers.

Ufak Tefek Cinayertler dizisinin son bölümünde Oya’nın giydiği yakası bağcıklı kren rengi bluzun markası My Best Friends

UTC Merve Kıyafetleri

Merve’nin giydiği parlak payetli gri bluzun markası Mango.

Merve’nin partide giydiği payetli siyah parlak elbise markası Closh Boutique.

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin siyah payetli elbiseler ile kombinlediği küpeleri TopHills.

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin giydiği parlak ceket Tuvanam.  Merve siyah elbise Perspective Merve   bileklik By Selin Ecer

UTC Tülin Özen / Arzu Kıyafetleri

Arzu’nun giydiği gri gömleğin markası H&M.

UTC  Arzu siyah ceket ADL marka

UTC Bade İşçil / Pelin Kıyafetleri

Pelin’in deri pantolonu H6 By Hazal Ozman marka.Pelin’in giydiği kolları yırtmaçlı siyah triko kazağı Ceren Ocak marka.

Pelin’in yılbaşı partisinde giydiği bordo elbise nereden?

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in gri çizmeleri I Love Shoes marka.

Pelin V yaka parlak mor elbisesi Zeypr

UTC Pelin Siyah Beyaz ceket FULYA İLKMEN marka.

UTC Pelin siyah beyaz kürk ün markası ECE DERYA

UTC Burcu Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Burcunun giydiği desenli bomber ceketin markası H6 By Hazal Ozman.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünde Nilay ın giydiği yeşil mont ve sweat Koton marka.

Ufak Tefek Cinayetler Taylan’ın takım elbisesi Altınyılız’dan.

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Son Yorumlar

Playamo カジノ

Playamo カジノは、https://antiguidadesantonioluis.com/casino-reviews/playamo-casino-review/ オンラインで利用できる複数のゲームを提供するプラットフォームです。スロット、ブラックジャック、ルーレットなどの幅広いオプションが利用者に提供されます。ビットコインを含む多様な支払い方法を受け付けており、利用者のニーズに応じて選択することができます。また、24時間のカスタマーサポートも用意されており、困ったときにはいつでも対応してくれます。

21 com カジノ

21 com カジ https://jam-tube.com/21-com/ ノはオンラインゲーミングのプラットフォームで、多数のゲームオプションを提供しています。スロット、ポーカー、ブラックジャックなど、多様なゲームが楽しめます。また、ライブディーラー機能もあり、本物のカジノ体験を再現しています。このカジノは、利用者のエンターテイメント体験を向上させるため、素晴らしいボーナスとプロモーションを提供しています。初回デポジットボーナス、週末ボーナス、そしてロイヤルティプログラムなど、利用者の参加を奨励するための様々な特典があります。