Dizi Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri adlı bu yazıda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetler ve kullanılan aksesuarların marka bilgisi paylaşılmaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 6 Mart akşamı yayınlanan 19. Bölümünde bol bol ayakkabı gördük. Ayakkabıların hepsi de çok şıktı ama hepimiz bu ayakkabıların markasını merak ediyoruz. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kullanılan ayakkabıları sizler için araştırıyoruz. Bu arada Pelinin giydiği triko etek kazak takım ve Pelin’in mavi kürk ceketi çok beğenildi hepsinin markasını sizler için paylaşacağız.

Hangi Aksesuar Hangi Kombin İçindir?

Şimdi sosyalleşme zamanı. İşte sorumuz: Kadın modasına yön veren Ufak Tefek Cinayetler dizi karakterlerinden en sevdiğiniz giyim tarzı sizce hangi karakterin? Ben Emlakçının giydiklerini çok beğeniyorum. Ama Oya’nın sade giyim tarzı da harika. Sizin cevaplarınızı da yorumda bekliyorum.
Diğer dizilerin dizi kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaktadır. İşte Ufak Tefek Cinayetler son bölüm kıyafetleri.

Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Kıyafetleri Albümü 

Ufak Tefek Cinayetler Merve Kıyafetleri

Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri

Merve Aksak  hardal renk etek ceket takımı MPR Studio marka. Merve bileklik  bee goddess jewellery marka. Merve küpe  Sochic marka UTC sırlar ve yalanlar bu dizide. 🙂

Merve’nin giydiği siyah tulum Mango. Merve’nin siyah tulum ile kombine ettiği siyah beyaz püti kareli kaban ve Merve yılan deri stiletto ne marka açıklanacak. Merve el çantası ne marka açıklanacak.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Merve’nin giydiği kırmızı bluz kırmızı pantolon ve spor ayakkabı kombini markaları açıklanacak.

Ufak-Tefek-Cinayetler-19.-bölüm-kıyafetleri Oya krem rengi elbise Selma Çilek marka. Oya kaban oya stiletto oya çanta

Ufak Tefek Cinayetler 19. bölüm kıyafetleri Bade İşçil’in canlandırdığı Pelin karakterinin giydiği bordo elbise ADL marka

Ufak Tefek Cinayetler son bölüm Pelin Kıyafetleri Pelin’in giydiği siyah deri etek Tara Coşkun Tuncel marka.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin Kıyafetleri Pelin’in giydiği tasarımı rugan ve fermuar detaylı mavi kürk Ece Dikici Marka.
Ufak tefek Cinayetler Dizisinin Burcusu Duygu Sarışın’ın giydiği uzun kürk yelek Ece Dikici Tasarımıdır.

Ufak Tefek Cinayetler 19. bölüm kıyafetleri Bade İşçil’in canlandırdığı Pelin karakterinin giydiği bordo elbise ADL marka

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri Oyanın spor yaparken giydiği bordo tayt ve atletin markası Nike.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pelin karakterini canlandıran Bade İşçil beyaz deri ve file detaylı sweatshirtü Tara Coşkun Tuncel marka.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi son bölümde Pelin’nin giydiği kırmızı kürk ceketi Selma Çilek marka.

Son Yorumlar