Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri 3. Sezon 15. – 17. Bölüm

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri 3. Sezon 15. ve 17. Bölüm

Jet sosyete dizi kıyafetleri son bölüm

Gülse Birsel her sezon yeteneklerini gözler önüne sererken insanları şaşırtmaya, esprileri ile güldürmeye bir yandan da düşündürmeye devam ediyor. Jet Sosyete  yine harika bir bölümler yayınladı. Jet Sosyete dizisini gülmek eğlenmek isteyenlere şiddetle öneriyoruz. Bu arada dizide Gülse Birsel’nin canlandırdığı karakter Gizem’in 15. ve 17. bölümlerde giydiği kıyafetler ve kullandığı aksesuarlar Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri adlı sayfamızda yer almakta.

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri: Jet Sosyete Gizem Kıyafetleri

Jet Sosyete 15. ve 17. bölümler de Gizem’in giydiği kıyafetlerin markaları aşağıda sıralandı. gizemin giydikleri ile ilgili merak ettiğiniz diğer kıyafetleri araştırmamız için yorumda bizlere sorabilirsiniz

1-Jet sosyete 17. bölümde Gizem’in giydiği somon rengi tütü etek ve gizem bluz hangi marka?

Jet sosyete Dizi kıyafetleri- Gizem'in giydiği somon rengi tütü etek ve gizem bluz hangi marka

Gülse Birse’nin giydiği Soman Rengi tütü etek Trendyol Milla markadır. Ayakkabılar ise İnci deri’den.

2- 17 bölümde Gizem’in giydiği siyah metal detaylı kazak nereden?Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri - Jet sosyete 17 bölümde gizemin giydiği siyah metal detaylı kazak neredenGizem’in giydiği siyah üzerine metal zımbalı kazak Boyner’den.

3-  Gizem kıyafetleri Gizem’in taktığı altın rengi saatin markası henüz bilinmiyor. öğrendiğimizde markayı buraya ekleyeceğiz. bizi takip etmeye devam edin.

Jet Sosyete dizi kıyafeti Gizem kıyafetleri gizemin tatkığı altın rengi saat hangi marka

Jet Sosyete’nin Gizem karakterini canlandıran Gülse Birsel’in saati

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri: Jet Sosyete Ozan Kıyafetleri

1- Jet sosyete Sarp Apak gri spor sweatshirt hangi marka? Erkek modasına yön verenlerden biri de Sarp Apak. Sarp apak’ın giydiklerini bu sayfada yayınlamaya devam edeceğiz.

Jet sosyete Sarp Apak gri sporsweatshirt

Jet sosyete Sarp Apak’ın canlandırdığı karakter Ozan’ın giydiği gri spor sweatshirt Nike marka.

2- Jet Sosyete 17. bölümde Aslan Parçası sahnesinde Ozan’ın giydiği sweatshirt hangi marka?

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri Ozanın giydiği sweatshirt hangi marka

Dizinin Aslan Parçası sahnesinde Ozan’ın giydiği bej sweatshirtın markası Mavi Jean.

3-  SON BÖLÜMDE OZAN’IN GİYDİĞİ SİYAH GÖMLEK MAVİ MARKA.

Jet Sosyete Dizi KıyaFETLERİ SON BÖLÜMDE OZANIN GİYDİĞİ SİYAH GÖMLEK HANGİ MARKA

Jet Sosyete Kıyafetleri: Jet Sosyete İlayda Kıyafetleri

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri İlayda’nın bordo taytı, bordo spor ayakkabısı ve matarası ne marka?

Jet Sosyete Dizi Kıyafetleri İlaydanın bordo taytı ilaydanın giydiği bordo spor ayakkabısı ne marka

İlayda karakterinin giydiği bordo spor ayakkabı tayt ve diğer takım Nike Marka.

Jet Sosyete dizi kıyafetleri hangi marka

Yıldızın giydiği emitasyon deri ceket Koton marka. Yıldızın kulpu desenli kol çantası hangi marka? Çantanın markasını öğrenince buraya ekleyeceğiz.

Jet Sosyete dizi kıyafetleri - jet sosyete 16. bölümde spor hocası karakterini canlandıran Kadir Doğulunun giydiği siyah beyaz spor ayakkabıbıb markası  jet sosyete 16. bölümde spor hocası karakterini canlandıran Kadir Doğulu’nun giydiği siyah beyaz spor ayakkabısı PUMA markası. Kadir Doğulu’nun giydiği diğer spor kıyafetleri hangi marka araştırıyoruz.

Tüm dizilerde giyilen dizi kıyafetlerini incelemek için tıklayınız.

Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizi Kıyafetleri 82. ve 92. Bölümler

Çukur Dizi Kıyafetleri 82. ve 92. Bölümler

Çukur dizi kıyafetleri 82 ve 92. bölümlerde dizi modası ve dizide giyilen kıyafetler bu sayfada.Zamanın en uzun süren dizilerinden biri de Çukur. Çukur dizisi, Türkiye’de erkek modasına yön veren dizilerden biri oldu.  Diziyi izlerken dizi oyuncularının giydiği kıyafetleri merak ediyor olabilirsiniz. Biz Kadının Trendi olarak sizlere dizide yer alan erkek ve kadın oyuncularının Çukur Dizi Kıyafetleri ve aksesuarlarının markalarını araştırdık. Bu kıyafetler arasında dizinin 45. ve 65. bölümleri arasında giyilen, dikkat çekici ilginizi çekecek olan giysiler aşağıda yer alacak. Ürünün benzerini veya satın alabileceğiniz linki bulursak fotoğrafın altına linkini ekleyeceğiz. Satın al butonuna tıklayarak ürüne erişip satın alabilir ya da fiyatını öğrenebilirsiniz.Çukur dizisinde giyilen kıyafetleri 10 bölüm halinde veriyoruz. Böylece son 10 bölümde giyilen kıyafetleri bir sayfada rahatça görebileceksiniz Diğer çukur dizi kıyafetlerini görmek isterseniz Çukur kategorisi için  Tıklayınız…

Çukur Dizi Kıyafetleri 92. Bölüm

1- 92. bölümde Çukur dizisinde Barış Arduç’un canlandırdığı karakter Arık’ın giydiği çizgili takım elbise Network markadır. Fiyatı: 900TL .

Çukur Dizi Kıyafetleri 92. Bölüm Arık kıyafetleri Barış Arduçun giydiği çizgili takım elbise hangi marka

Takım elbise ile kombinlediği gri yelek hangi marka bu konuda araştırmalarımız devam ediyor. Barış Arduç’un canlandırdığı karakterler, genellikle takım elbise giyiniyor. Ve Barış Arduç smart casual giyim tarzını kendine en çok yakıştıran dizi oyuncularından biri. Takım elbise içine giydiği yelek ve tişört üzerine taktığı metal madalyon kolye ile kendine has bir giyim tarzı oluşturmuş.

2- Çukur dizisinde 92. bölümde Yamaç’ın giydiği Kabanın markası Altınyıldız. Fiyatı ise 540TL Bu kabanın internette satışı yok. Bilginiz olsun.

Çukur dizisinde 92. bölümde Yamaç'ın giydiği Kabanın markası Altınyıldız. Fiyatı ise 540TL Bu kabanın internette satışı yok. Yamaç siyahtan hiç vazgeçmiyor. Her rolün adamı Aras Bulut İynemli Çukur dizisinde siyahların zeki adamını oynuyor. 🙂 Başına gelen kötü olaylardan etkilenen Yamaç Koçovalı her daim siyah giyerek durumu kurtarıyor.

3- Yine Yamaç, bu sefer de siyah ve gri kombin giydi. Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği kabanın markası H&M. Bu gri kabanın fiyatı: 480TL

Çukur dizisinde Yamaç'ın giydiği kabanın markası - Çukur dizi kıyafetleri 4- Vartolu bu bölümde çok farklı bir kaban giydi. Eminiz bir çoğunuz vartolu’nun son bölümde giydiği bu kaban hangi marka acaba diye merak etmiş olabilirsiniz. Çünkü bu kaban oldukça şık. Tabi ki Çukur dizisinde Vartolu’nun giydiği kabanın markası Koton. Fiyatı 220 TL Koton bu kış kadın ve erkek kaban modelleri konusunda oldukça başarılı koleksiyonlar çıkardı.

Çukur-Dizi-Kıyafetleri-92 bölüm. Vartolunun giydiği taba kahve rengi kaban hangi marka

5- Çukur dizisinin son bölümünde  Akın’ın giydiği siyah mont hangi marka? Akın’ın giydiği Siyah Ceket Zara marka. Ceketin fiyatı: 300TL.

Çukur dizisinin son bölümünde  Akın'ın giydiği siyah mont hangi marka? Akın'ın giydiği Siyah Ceket Zara marka. Ceketin fiyatı: 300TL. 

6- Çukur dizisinde Kubilay Aka’nın canlandırdığı Celasun Karakterinin Giydiği siyah deri ceket hangi marka? Bunu araştırıyoruz. Çukur-Dizi-Kıyafetleri-92 Celasunun giydiği deri ceket hangi marka

Çukur Dizi Kıyafetleri 91. Bölüm

1- Çukur dizisinin 91. bölümünde Efsun’un giydiği siyah bluz ve pantolonun markası Bershka.

Çukur-Dizi-Kıyafetleri-91 bölüm Efsun önü dekolteli siyah bluz hangi marka

2- Çukur dizisinin 92. bölümünde Karaca’nın giydiği dar gri kazak Koton marka. Dar paça kot pantolon ise Mavi marka.

Çukur dizi kıyafetleri Karacanın giydiği dar gri kazak Koton marka. Dar paça kot pantolon ise Mavi marka.

3- Sultan karakterini canlandıran Perihan Savaş’ın giydiği kareli ceketin markası Ekol.

Çukur dizi kıyafetleri Sultan ceket markası Ekol

Sultanın 9o. ve 91. bölümde giydiği yelek tarzı siyah elbise ise Koton marka.

Çukur Dizisinde Giyilen Kıyafetler 90. Bölüm

Çukur dizi kıyafetleri genellikle koyu tonlarda oluyor. Fakat 90. bölümde Damla’nın giydiği yeşil gömlek içimizi açtı. gömleğin markası Koton.

Çukur dizi kıyafetleri damlanın yeşil gömleği hangi marka

90. bölümde Yamaç’ın giydiği Sarı ceket hangi marka? araştırmalarımız devam ediyor. Ceketin markasını bulduğumuzda buraya ekleyeceğiz. Damla’nın Çukur 90. bölümde giydiği çift düğmeli uzun ekru kaban ise Koton markadır.

Yine Nehir karakterinin giydiği ekose ceketin markasını araştırıyoruz. Markayı öğrendiğimizde buradan paylaşacağız.

Çukur Efsun sabahlık : Victoria’s Secret marka.

Çukur Efsun yeşil kaban hangi marka ? / Mango
Çukur Efsun parlak gri çanta hangi marka? / Nillbags
Çukur Efsun metal kolye hangi marka ? / Bendis

Çukur Dizisinde Giyilen Kıyafetler 89. Bölüm

Çukur dizi kıyafetleri Yamaç Sarı ceket ve krem rengi triko kazak hangi marka?

Çukur dizi kıyafetleri Yamaç Sarı ceket hangi marka

Diğer Çukur Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız

Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler adlı bu yazıda Sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetler karakterlerinin giydikleri kıyafetler kullandıkları aksesuarların sponsorları ve kıyafet fotoğrafları yer almaktadır.  UTC tüm bölümlerde giyilen kıyafetler hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için  Ufak Tefek Cinayetler tüm bölümler Dizi Kıyafetleri bölümünü tıklayınız.

Unutmayın Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kullanılan tüm kıyafetler marka bilgisi ile web sitemize eklenmekte Ama kadinintrendi.com diğer dizilerin kıyafetlerini de Dizi Kıyafetleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler Fotoğrafları

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya ve Merve savaşı başladı. Bakalım bu savaş psikolojisi Ufak Tefek Cinayetler kadınlarını moda açısından nasıl etkileyecek.

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 

Ufak Tefek Cinayetler Gökçe Bahadır / Oya Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 23. ve 24. Bölümlerde  Oya’nın giydiği beyaz ceket hangi marka araştırılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler Oya kıyafetleri Oyanın giydiği beyaz ceket nerden

Oya’nın Dizinin son bölümünde doğum günü partisinde giydiği kolsuz boğazlı pudra elbisesi yine Oya’nın tarzına en uyan elbise modellerinden biriydi. Sade bir giyim tarzını tercih eden Oya karakteri giydiklerinden çok kendi iç güzelliği ile dikkat çeken kadın rolünü harika canlandırıyor. Eminim Gökçe Bahadır’ın bu başarılı rol yeteneğinin yanı sıra giydiklerinin de kendisiyle ve rolüyle örtüşmesi yani yakışması Oya karakterini daha başarılı bir karakter haline getiriyor.

Ufak Tefek Cinayetler Oya Elbise dediğimizde aklımıza gelen pudralar, açık griler, kremler gibi sakin renkte sakin modelde bir elbise bulduk. Merak edenlerine, bu hafta giydiklerinden Oya’nın pudra elbisesi Hidayet Akalan Tasarımıdır.

Ufak Tefek Cinayetler-Oya elbise Hidayet Akalın marka. Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetlerinin hepsini incelemek için tıklayınız.
Oya’nın pudra elbisesi Hidayet Akalan Tasarımıdır.
Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın giydiği bej elbise görünümlü ön kısmı fermuarlı büstiyer ve etek Rue Marka.

Ufak Tefek Cinayetler Oya'nın giydiği bej elbise görünümlü ön kısmı fermuarlı büstiyer ve etek Rue Marka.
Oya bej büstiyer ve etek Rue Marka.

Oya’nın son bölümde giydiği bej trençkot The Latest Thing marka.

 Oya'nın son bölümde giydiği bej trençkot The Latest Thing
Oya’nın son bölümde giydiği bej trençkot The Latest Thing

Ufak Tefek Cinayetler Aslıhan Gürbüz / Merve Kıyafetleri,

Ufak Tefek Cinayetler 23. ve 24. Bölümler Merve’nin 23. bölümün son sahnesinde giydiği kırmızı yakalı siyah beyaz kareli ceket nereden diyenler için bu ceketin markasını araştırdık. Merve’nin giydiği bu şık ceket konusunda uzman marka Jaquette By Elvan’ın çıktı. ADL Merve’nin ceket içine giydiği dantel yaka bluz ADL marka.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 23. ve 24. Bölümler Merve'nin 23. bölümün son sahnesinde giydiği kırmızı yakalı siyah beyaz kareli ceket nereden diyenler için bu ceketin markasını araştırdık. Merve'nin giydiği bu şık ceket konusunda uzman marka Jaquette By Elvan'ın çıktı. ADL Merve'nin ceket içine giydiği dantel yaka bluz ADL marka.  
Merve diyenler için bu ceket Jaquette By Elvan. Merve dantel yaka bluz ADL marka.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz’ün doğum günü partisinde giydiği mavi pardesü elbise nereden? Araştırılıyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüzün doğum günü partisinde giydiği mavi pardesü elbise nereden
Merve mavi pardesü elbise markası açıklanacak.

Merve bu hafta yine şık küpeler ve kolyeler kullandı. genellikle Merve Top Hills marka takılar kullanıyor. bu bölümde kullandığı şık küpe ve kolyelere birer örnek vermeden geçmeyelim.

Ufak tefek cinayetler Mervenin takıları hangi marka

Ufak Tefek Cinayetler Bade İşçil / Pelin Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin’in giydiği beyaz mont nereden? Merakla açıklanmasını bekliyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin'in giydiği beyaz mont nereden?

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri bu hafta biraz saklı kaldı. Pelin’in 24. bölümde giydikleri ne marka henüz öğrenemedik. Ama biz Pelin kıyafetlerinin fotoğraflarını koyuyoruz. bakarsınız yorumda bu dizi markası konusunda bizleri aydınlatan takipçilerimiz çıkı verir.

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin’in giydiği gri jean ve gri sweatshirt nerden?

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölümde Pelin'in giydiği gri jean ve gri sweatshirt nerden?

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Pelin’in giydiği Eflatun Sweatshirt Trendyol Milla marka.

Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Pelin'in giydiği Eflatun Sweatshirt Trendyol Milla marka.
Pelin Eflatun Sweatshirt Trendyol Milla marka.
Son bölümde Pelin’in iki renkli mont ile kombinlediği mavi, pembe,mor ve yeşil renkli çizgili triko bluz ve triko etek  Trendyol Milla.

Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri 26. Bölüm Son bölümde Pelinin giydiği renkli çizğili triko bluz ve triko etek nereden Trendyol Milla
Pelin çizğili triko bluz ve etek takımı Trendyol Milla

Ufak Tefek Cinayetler Tülin Özen / Arzu Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun doğum günü sahnesinde taktığı küpeler nereden araştırılıyor.  Arzu’nun hep taktığı saati Rolex.

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun doğumgünü sahnesinde taktığı küpeler

Siyah Beyaz Aşk Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Elbise ADL marka.  Arzu Küpe Charms Campany.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Elbise ADL Arzu Küpe Charms Campany
Ufak Tefek Cinayetler Arzu Elbise ADL Arzu Küpe Charms Campany

Ufak Tefek Cinayetler Arzu son bölümde nereden giydi? Arzu’nun giydiği mavi trençkot nereden? gibi sorular bu hafta çok soruldu. Neden derseniz Arzu bu hafta bir iş kadını şıklığında zirvedeydi. Arzu eski ev hanımı modundayken, jean ve gömlekle altına bir de spor ayakkabıları ile kendi halinde takılıyordu. Kendi hayatını kazanan ve başarının verdiği öz güvenle kendine güvenen arzu artık dişiliğini ön plana çıkaran iyi niyetli bir kaplan oldu. 🙂 Arzu bu hafta giydiği elbise ve lacivert trençkotu ile çok seksi görünüyordu. Elbisenin markasını yukarıda açıkladık. Trençkotun markasını öğrenince buradan sizlerle paylaşacağız.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu mavi trençkot markası açıklanacak.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu son bölümde nereden giydi arzunun giydiği mavi trençkot nerden

Ufak Tefek Cinayetler Duygu Sarışın / Burcu Kıyafetleri

 

İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 40 Bölüm

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 40 Bölüm

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 40  Bölüm adlı yazımızda İstanbullu Gelin dizisinde gördüğünüz ilginizi çeken kıyafetler ve markaları yer almaktadır. İstanbullu Gelin Aslı Enver’in Çantası gibi aksesuarlarda sayfada bulunmaktadır. Aslı Enver’in dizide taktığı kolyeler, Özcan Deniz’in son bölümde giydiği kıyafetler ve diğer dizi karakterlerinin giydikleri hepsi  web sitemizde her hafta yayınlanmaya devam edecek. Bizi takip etmeye devam edin.

Takip ettiğiniz diğer dizilerin kıyafetlerini incelemek için Dizi Kıyafetleri kategorisine tıklayınız.
İstanbullu Gelin Dizisinin tüm bölüm kıyafetlerini görmek için İstanbullu Gelin Kıyafetleri Kategorisini tıklayınız.

Dizi Modası hakkında paylaştıklarımızı Moda Kategorisinden İnceleyebilirsiniz

Şimdi gelelim İstanbullu Gelin dizisinde son zamanlarda neler olduğu hakkında yorumlar yaparak dizi kıyafetlerini ve dizi sponsorlarını açıklamaya. Hadi bakalım! Bu arada Hafta içinde sayfaya fotoğraflar eklenecektir. bilginiz olsun.

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 40 . Bölüm  Fotoğrafları ve Dizi Sponsorları

İstanbullu Gelin Berkay Hardal / Murat Kıyafetleri

Berkay Hardal ve Hira Koyuncuoğlu beraberliği evlilikle sonuçlandı. Gerçek hayatta da birbirine aşık olan bu ikili birbirlerine çok yakışıyorlar. Moda konusunda ba birbirlerine çok uyumlu iki çiftin kıyafetleri bu başlıkta toplandı.

İstanbullu Gelin 40. bölümde Murat’ın giydiği gri kamuflajlı gömlek Mavi marka.

İstanbullu Gelin kıyafetleri 40 bölümde Murat'ın giydiği gri kamuflajlı gömlek ne marka? Mavi
Murat gömlek Mavi ‘den.

İstanbullu Gelin 40. bölümde Hira Koyuncuoğlu ‘nun canlandırdığı Bade’nin giydiği turuncu kazak HM marka.

stanbullu Gelin Bade truncu kazak HM marka
Hira Koyuncuoğlu Turuncu kazak H&M

İstanbullu Gelin son bölümde Murat’ın giydiği simetrik yaka gri sweatshir Mavi marka.

İstanbullu Gelin Murat'ın simetrik yaka sweatshirti Mavi marka
Murat gri bluz Mavi marka.

İstanbullu Gelin Aslı Enver / Süreyya Kıyafetleri

Murat ve Bade’nin evlendiğini açıkladığı sahnede Süreyya’nın giydiği iri örgülü triko kazak ve kazağın altına giydiği gömlek çok şık bir kombin oluşturmuş.

İstanbullu Gelin Süreyya’nın son bölümde giydiği kırmızı triko kazak Pull Bear marka.

İstanbullu Gelin Süreyya'nın son bölümde giydiği kırmızı triko kazak Pull Bear marka.
Süreyya’ kırmızı triko Pull Bear

İstanbullu Gelin senemin düğününde Süreyya’nın giydiği yeşil straplez elbise My Best Friends marka.

İstanbullu Gelin senemin düğününde Süreyya'nın giydiği yeşil straplez elbise My Best Friends marka.
Süreyya’nın straplez elbise My Best Friends marka.

İstanbullu Gelin Dilara Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 40 bölümde Dilara’nın giydiği Şerit yaka gri kazak Twist marka .

İstanbullu Gelin 40 bölümde Dilara'nın giydiği Şerit yaka gri kazak Twist marka nereden
Dilara gri kazak Twist

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde Senem’in düğününde Dilara’nın giydiği ispanyol paça pantolon ve bluz Özgül Engin tasarımıdır.
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde Senem'in düğününde Dilara'nın giydiği ispanyol paça pantolon ve bluz Özgül Engin tasarımıdır.
Dilara’nın pantolon ve bluz Özgül Engin tasarımıdır.

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya’nın teyzesi Senem’in giydiği gelinlik Akay Bridal marka.

Dizinin bu bölümünde en çok konuşulan giysi bu gelinlik oldu. Gelinlik şıklığı ve kendine has tarzı ile bu yıl gelin adaylarına çok cazip ve şık fikirler verdi.

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya'nın teyzesi senemin giydiği gelinlik Akay Bridal marka. 
Senem gelinlik Akay Bridal marka.
Çukur

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler adlı yazımızda Çukur dizisinin son iki bölümünde giyilen kıyafetleri ve bu kıyafetleri tedarik eden sponsor bilgisi yer almaktadır. Dizi modasına yön veren Çukur dizisinde Yamaç kıyafetleri, Sena kıyafetleri, Emrah kıyafetleri ve daha bir çok karakterin giydikleri giysiler kullandıkları aksesuarlar her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerin karşısında olacak.  Dizi takipçilerinin merak ettiği tüm kıyafet ve markalarını web sitemize eklemeye çalışmaktayız. Sonradan eklenen kıyafet fotoğrafları ve marka bilgilerini incelemek için, web  hafta içinde bir kaç kere daha web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Jet Sosyete Tüm Bölümlerin Kıyafetleri

Diğer dizilerde kullanılan dizi markalarını görmek için Tıklayınız. ….

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler Fotoğrafları

Selim’in kızı Karaca’nın giydiği gri triko kazak ve gri hırka Koton marka.
Çukur karaca gri örgülü hırka Koton marka
Çukur karaca gri örgülü hırka Koton marka

Çukur Vartolu Saadettin Kıyafetleri

Çukur dizisinin sonradan sevilen kötü adamı Vartolu Saadettin’in olmazsa olmaz bordo kombinleri Vartolu Saadettin’in tarzını en iyi şekilde yansıtan klasik bir erkek kombin örneği oldu. Vartolu’nun giyim tarzını sevenler ve merak edenler için Vartolu’nun giydikleri web sitemizde yayınlanmaya devam edeceğiz.

Vartolu’nun kolyesi hangi marka?  Bendis Takı.

Çukur 19. bölümde Vartolu'nun taktığı kolye Bendis Takı marka
Vartolu’nun taktığı kolye Bendis Takı marka

Çukur dizisinin son bölümünde Emrah’ın giydiği Deri ceket Derimod’dan. Emrah’ın taktığı güneş gözlü italia-independent marka.

cukur Amir Emrah gozluk italia-independent marka
Emrah gozluk italia-independent marka
Çukur

Çukur Kıyafetleri 20. ve 21. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 20. ve 21. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 20. ve 21. Bölümler adlı yazımızda Çukur dizi karakterlerinin kıyafetleri ve aksesuarlarının sponsorları hakkında detaylı bilgi yer almaktadır. Çukur dizisinde Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı Sena karakterinin giydikleri, Sena’nı Abisi Emrah’ın giydikleri, Çukur’un yeni babası Yamaç’ın giydikleri ve markaları web sitemizde her hafta açıklanmaktadır.

Çukur karakterlerinden giydikleri en çok beğenilen karakter Sena bakalım 20. ve 21. bölümde

Diğer dizilerin dizi sponsorlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Çukur Kıyafetleri 20. ve 21. Bölümler Fotoğrafları

Çukur dizisinin kıyafetleri arasında en çok araştırılan Sena kıyafetleri ve Sena takıları aşağıda yer almaktadır. işte Çukur Sena Kıyafetleri.

Çukur Dilan Çiçek Deniz – Sena Kıyafetleri

  1. Sena karakterinin dizinin başından beri taktığı takılar Bendis Takı markaydı. işte bir Bendis takı örneği daha. Sena’nın taktıklarını satın almak için Bendis Takı ürünlerine Lidyana.com’dan ulaşabilirsiniz. Sena’nın aşağıdaki fotoğrafta kiydiği uzun gri kabanın markası Forever New marka.
Çukur dizisi son bölümde Sena'nın taktığı küpeler Bendis Takı'dan.
Sena’nın taktığı küpeler Bendis Takı’dan.

2- Çukur Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı karakter Sena’nın giydiği kareli kaban Mudo Marka. kabanın fiyatı 249 TL.

ukur dizisinin 18. bölümünde Senanın giydiği kareli kaban Mudo Marka
Sena’nın giydiği kareli kaban Mudo Marka.

Çukur Aras Bulut İynemli / Yamaç Kıyafetleri

1- Aras Bulut Çukur Kıyafetleri nereden diye soran takipçilerimiz için Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği tüm kıyafetler sizler için web sitemizde.
2- Yamaç’ın hastahane sahnesinde giydiği siyah pantolon ve siyah kazak ile kombinlediği siyah ayakkabıları Derimod marka.

Çukur Yamaç siyah ayakkabılar Derimod marka
Çukur Yamaç siyah ayakkabılar Derimod marka.

Yamaç’ın giydiği siyah kaban Cottonbar marka.

Çukur Kıyafetleri 18. ve 19. Bölümler Çukur son bölümde Yamaçın giydiği siyah kaban Cottonbar marka
Yamaç’ın giydiği kaban Cottonbar marka.

Çukur Emrah Kıyafetleri

Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Çukur dizisinin 20. bölümünde Amir Emrah’ın taktığı güneş gözlük İtalia-İndependent marka. Emrah’ın siyah beresi hangi marka olduğu araştırılıyor.

cukur Amir Emrah gozluk italia-independent marka
Emrah gozluk italia-independent marka.

Hangi Aksesuar Hangi Kombin İçindir?

Çukur Celasun’un bir çok bölümde giydiği siyah kaban ve takım elbise markası Altın Yıldız.

Çukur Celasun siyah kaban ve takım elbise Altın Yıldız marka
Çukur Celasun siyah kaban ve takım elbise markası Altın Yıldız.

Çukur dizisinin 20. bölümde İlyas’ın giydiği siyah takım elbise Altınyıldız marka.

Çukur dizisinin 20. bölümde İlyas'ın giydiği siyah takım elbise Altınyıldız marka.
İlyas siyah takım elbise Altınyıldız marka.

Çukur dizisi 19 Bölümde Sultan’ın giydiği gri kaban Boyner’den.
Çukur dizisi 20. bölümde Karaca’nın hastahane sahnesinde giydiği gri örgülü hırka Koton marka.

Çukur karaca gri örgülü hırka Koton marka
Çukur karaca gri örgülü hırka Koton marka
Çukur

Çukur Kıyafetleri 18. ve 19. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 18. ve 19. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 18. ve 19. Bölümler adlı yazımızda her pazartesi Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde giyilen kıyafetler ve kullanılan aksesuarların markaları yer almaktadır. Dizinin güzel kızı Sena ve Dizinin yakışıklı karakteri Yamaç’ın giydikleri, Emrah Komiserin kıyafetleri ve diğer karakterlerin sponsorları Vartolu’nun kıyafetleri hepsi her hafta olduğu gibi bu hafta da web sitemize sizler için eklendi. Dizinin 18. ve 19 . bölümlerinde hangi kıyafetler giyildi. Sena’nın giydiği şık kıyafetleri nereden bulabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Diğer dizilerin dizi sponsorlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Çukur Kıyafetleri 18. ve 19. Bölümler Fotoğrafları

Çukur Sena Kıyafetleri

Çukur dizisinin 18. bölümünde Dilan Çiçek Deniz’in canlandırdığı Sena karakterinin giydiği kareli kaban Mudo Marka. Sena’nın giydiği bu retro kırmızı kareli kaban 249 TL. Sena’nın kabanın içine giydiği siyah triko kazak ise Koton markadır.
ukur dizisinin 18. bölümünde Senanın giydiği kareli kaban Mudo Marka
Sena’nın giydiği kareli kaban Mudo Marka.

Çukur son bölümde Sena’nın kendi evindeyken giydiği siyah dantel yakalı gecelik ADL marka.

Çukur son bölümde Senanın giydiği siyah gecelik ADL marka
Çukur son bölümde Sena’nın giydiği siyah gecelik ADL marka.

Çukur dizisi son bölümde Sena’nın taktığı küpeler Bendis Takı’dan.

Çukur dizisi son bölümde Sena'nın taktığı küpeler Bendis Takı'dan.
Sena’nın taktığı küpeler Bendis Takı. 

Çukur Yamaç Kıyafetleri

Öncelikle her bölümde Yamaç’ın parmağında olan ve bir çok dizi takipçisinin merak ettiği şık Yamaç yüzüğünü ve markasını açıklayalım. Arada bir çıldıran duvarları yumruklayan Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı karakter Yamaç’ın yüzüğü Bendis Takı.

Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç'ın taktığı yüzüğü nereden alabilirim?
Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç’ın yüzük Bendis Takı’dan.
Çukur 2. bölüm yamaç bileklik yaçmaç yüzük ve yamaç beyaz gömlek markaları araştırılıyor
Aras Bulut İynemli / Yamaç bileklik, yüzük ve beyaz gömlek markaları araştırılıyor.

Çukur Kıyafetleri 18. Bölümde Yamaç’ın giydiği siyah kaban Cottonbar marka. Bu kaban’ı Boyner’den alabilirsiniz.
Çukur Kıyafetleri 18. ve 19. Bölümler Çukur son bölümde Yamaçın giydiği siyah kaban Cottonbar marka
Yamaç’ın giydiği kaban Cottonbar marka.

Çukur kıyafetleri 18. ve 19. bölümde Yamaç’ın giydiği siyah pantolon Siyah kazak Jack and Jones marka.

Çukur kıyafetleri 18. ve 19. bölüm Yamaçın giydiği siyah kombin Jack and Jones marka
Yamaç’ın giydiği siyah kombin Jack & Jones marka.

2018 Yaz Kombinleri ile Uzun ve Zayıf Görünün

Çukur Sponsorları

Bu bölümde Emrah’ın kırmızı jeepi ve deri ceketleri çok konuşuluyor bir de klasik müzik sevdası 🙂 Emrahın deri ceketleri genellikle Derimod marka. Aşağıda 18. ve 19. bölümde giydiği deri ceket görseli var.

Çukur Vartolu Sadettin Kıyafetleri

Çukur dizisinin 19. bölümünde Vartolu’nun taktığı kolye Bendis Takı marka. Vartolu kıyafetleri web sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

Çukur 19. bölümde Vartolu'nun taktığı kolye Bendis Takı marka
Vartolu’nun taktığı kolye Bendis Takı marka

Çukur Emrah Komiser kıyafetleri

Çukur Emrah Kıyafetleri – Çukur dizisine son birkaç bölümde bomba gibi düşen yakışıklı oyuncu Emrah’ın 18. bölümde giydiği siyah deri ceket Derimod marka.

Çukur Kıyafetleri: Çukur Emrah Kıyafetleri Emrahın 18. bölümde giydiği siyah deri ceket Derimod marka
Emrah’ın giydiği siyah deri ceket Derimod marka.

Çukur dizisinin 19. bölümünde Emrah’ın giydiği deri ceket Derimodmarka. Emrah Siyah Bere nerden? Markası açıklanacak.

Çukur dizisi Emrah Kıyafetleri Emrah deri ceket Derimod Emrah Siyah Bere nerden

Çukur dizisi Emrah Kıyafetleri Emrah deri ceket Derimod Emrah Siyah Bere nerden
Emrah deri ceket Derimod Emrah Siyah Bere nerden?

Kadınlar için ofis giyim tarzı nasıl olmalı ?

Çukur dizisinin en şık erkek karakterlerinden biri de Kendini Bey Efendi diye tanıtan Baykal oldu. Baykal’ın şeritli ceketleri, şeritli pantolonları, yine Baykal’ın giyim tarzını beğenen erkek takipçilerimiz için Çukur Baykal Kıyafetleri araştırılmakta.

Çukur dizisinde baykal beyin giydiği kaban nereden
Çukur dizisinde Baykal’ın giydiği kaban nereden?

Çukur dizisinde Baykal Bey’in giydiği kaban nereden?

Çukur kıyafetleri Selimin Karısı Ayşegül’ün kazağı Koton marka.

Çukur kıyafetleri Selimin Karısı Ayşegülün kazağı Koton marka

Dizi Kıyafetleri

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 39. Bölüm

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 39. Bölüm

İstanbullu GelinFaruk siyah kaban Cacharel
İstanbullu Gelin son bölümde Faruk’un giydiği siyah kaban Cacharel

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 39. Bölüm adli yazımızda her cuma Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde giyilen giysiler, kullanılan aksesuarlar ve diğer ürünlerin marka bilgisi yer almaktadır.

İstanbullu Gelin dizisinin 39. bölümünde Aslı Enver’in giydikleri, Özcan Deniz’in takım elbiseleri ve diğer karakterlerin giydikleri ve markalarını her hafta web sitemize ekleyeceğiz. Bu nedenle bizi takip etmeye devam edin.

İstanbullu Gelin dizisinin diğer bölümlerin kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

 Diğer Dizi Kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.
İstanbullu Gelin Kıyafetleri 39. Bölüm Fotoğrafları ve Mağazaları

Aşağıdaki fotoğraflarda İstanbullu Gelin karakterlerinden Süreyya kıyafetleri, Faruk kıyafetleri, İpek kıyafetleri, Dilara kıyafetleri , Bade kıyafetleri…ve markaları yer almaktadır. İşte İstanbullu Gelin giyim sponsorları.

Kıyafetlerin benzerlerini veya aynısını satın alabileceğiniz mağazalara yönlendirme linkleri fotoğrafların altında yer almaktadır.

İstanbullu Gelin Süreyya Kıyafetleri

Son Bölüm İstanbullu Gelin kıyafetleri Süreyyanın giydiği siyah beyaz çizgili kazak Boyner Süreyya gri mont nereden
38. bölümde Süreyya’nın giydiği siyah beyaz çizgili kazak Boyner. Süreyya gri mont markası araştırılıyor.
İstanbullu Gelin Süreyya kadife sabahlık nereden
İstanbullu Gelin Süreyya kadife sabahlık markası eklenecek.
Jet Sosyete Dizi Kıyafetlerini incelemek için tıklayınız.

İstanbullu Gelin Murat Kıyafetleri

İstanbullu Gelinde muratın giydiği sırtı desenli siyah deri ceket Desa marka
İstanbullu Gelinde Murat’ın giydiği sırtı desenli siyah deri ceket Desa marka.

Murat’ın giydiği bu deri montu almak için Desa Mağaza Linkine Tıklayın. 

Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete Kıyafetleri 6. Bölüm

Jet Sosyete Kıyafetleri 6. Bölüm

Jet Sosyete kıyafetleri 6. Bölüm İrem Derici'nin Jet sosyetede giydiği gri parlak elbise nereden Jet sosyete 6. bölümde Safiye'nin giydiği siyah elbise hangi marka hepsi açıklanacak.
İrem Derici’nin Jet sosyetede giydiği gri parlak elbise
Safiye’nin giydiği siyah elbise

Jet Sosyete Kıyafetleri 6. Bölüm adlı yazımızda Jet sosyetenin en çok beğenilen kombinleri ve kombinleri oluşturan kıyafetlerin markaları yer almaktadır. Star Tv’nin sevilen komedi dizisi Jet Sosyete moda konulu bir dizi olduğu için özellikle moda sektöründe çalışan karakterlerin, Gizem karakterinin ve Ozan karakterinin giydikleri büyük ilgi ve beğeni ile merak edilmekte. Ozan’ın giydiği ayakkabılar, Ozan’ın giydiği ceketler, hırkalar derken Jet Sosyete Ozan giyim tarzı erkek giyimine yön veren bir örnek oldu.

Jet Sosyete dizisinde kadın karakterler arasında en şık olanlar ve araştırılan kıyafetler ise Gizem kıyafetleri, Pelin Kıyafetleri oldu. Melike’nin şirin giyim tarzı da yine beğenilen bir stil oldu. Şimdi bu kadar özenle anlatmışken bakalım Jet Sosyete 6. bölüm kıyafetleri ve markaları nelermiş.

Jet Sosyete diğer bölümde giyilen kıyafetleri incelemek için Tıklayınız.

Diğer dizilerin kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Jet Sosyete Kıyafetleri 6. Bölüm Fotoğrafları

Jet Sosyete Ozan Kıyafetleri

Jet Sosyete son bölümde Ozan kot ceket hangi marka. Jet Sosyete Ozan Kıyafetleri web sitemizde.

Jet Sosyete Ozan’ın ayakkabıları ve markaları araştırılmakta.
Jet Sosyete Dizisinde Ozan’ın giydiği önü siyah çizgili beyaz gömlek Özge Güven Tasarımıdır.

Jet Sosyete Gizem Kıyafetleri

Jet Sosyete son bölümde Gizem’in çizgili kürk yeleği, Gizem siyah mini deri etek ve Gizem beyaz gömlek kombini markaları açıklanacak.

Jet Sosyete kıyafetleri 6. Bölüm İrem Derici’nin Jet sosyetede giydiği gri parlak elbise nereden Jet sosyete 6. bölümde Safiye’nin giydiği siyah elbise hangi marka hepsi açıklanacak.
Gizemin son bölümde giydiği taba botlar nereden? Araştırılıyor.

Jet Sosyete Toni Kıyafetleri

Toni’nin son bölümde giydiği siyah beyaz uzun ceket ve siyah kazak siyah pantolon kombini nereden hepsi araştırılıyor. Jet Sosyete Toni kombinleri

Jet Sosyete Son Bölüm Pelin Kıyafetleri

Pelin’in 6. bölümde giydiği leopar desenli ayakkabısı siyah elbisesi ve Pelin’in kırmızı ceketi nereden?

Jet Sosyete son bölümde Pelin’in giydiği siyah beyaz elbise markası açıklanacak.

Hangi Aksesuar Hangi Kombin İçindir?

Dizi Kıyafetleri

Jet Sosyete Kıyafetleri 4. ve 5. Bölüm

Jet Sosyete Kıyafetleri 4. ve 5. Bölüm

Jet Sosyete Kıyafetleri 4. ve 5. Bölüm yazımızda büyük ilgi ile izlenen Jet Sosyete dizisinde rol alan dizi oyuncularının canlandırdığı karakterlerin giyim tarzlarından bahsedip hangi markadan giydiklerini açıklayacağız. Jet Sosyete dizisinde giyilen kıyafetleri merak eden siz takipçilerimiz için dizide kullanılan tük kıyafet ve aksesuarları sayfamıza eklemeye çalışacağız. Özellikle Jet Sosyete Ozan kıyafetleri, Ozan ayakkabıları çok ilgi görüyor. Giydiğini kendinde yakıştıran yakışıklı dizi oyuncusu Sarp Apak, Ozan karakterini en şık ve en iyi performansla canlandırmış.

Sarp Apak hayranları için en çok araştırılan Jet Sosyete Ozan ayakkabıları hangi marka? sorusuna sizler için birde yanıt arıyoruz. Jet Sosyete Ozan kıyafetleri araştırılmakta.

Jet Sosyete dizisinde gördüğünüz kıyafetler, kıyafetleri nerede bulurum? gibi sorulara yanıt arıyorsanız albümün altındaki listeyi inceleyiniz.İşte Jet Sosyete Kıyafet markaları ve fiyatları.
Jet Sosyete Tüm Bölümlerin Kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Diğer dizilerin kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Jet Sosyete Kıyafetleri 4. ve 5. Bölüm Foto Albümü

Jet Sosyete Ozan kıyafetleri

Jet Sosyete 5. Bölümde Ozan’ın giydiği mavi hırka People By Fabrika marka. Bu hırkayı Morhipo web sitesinden bulabilirsiniz.

Jet Sosyete Kıyafetleri 4. ve 5. Bölüm Ozan’ın giydiği siyah kapitone yelek ve Ozan’ın siyah ceketi Kip marka.

Jet Sosyete son bölümde Ozan’ın kot gömlek ile giydiği kahve rengi süet yeleğin markası KİP.

Jet Sosyete Ozan’ın 3. bölümde bordo hırka ile giydiği beyaz tişörtü Önce Kom Giyilir marka. Ozan’ın giydiği bordo hırka Mavi marka.

2018 Yaz Kombinleri ile Uzun ve Zayıf Görünün adlı yazımızı inceleyerek bu yaz doğru kombinlerle şık olabilirsiniz.

Jet Sosyete Gizem Kıyafetleri

Gizem’in sarı kürkü Ece Dikici tasarımıdır. Bu kürke ulaşabilmek için Instagram’dan @ecedikiciofficial hesabına erişebilirsiniz.

Jet Sosyete dizisi 4. bölümde Gizem karakterini canlandıran Gülse Birsel’in giydiği uzun kahve rengi boho yelek Ece Dikici markadır. Bu yeleğe ulaşabilmek için Instagram’dan @ecedikiciofficial hesabına erişebilirsiniz.

Jet Sosyete dizisinde Gizem’in giydiği kadife elbise markası My Best Friends

Gizem’in Jet Sosyete 5. bölümde giydiği kahve rengi pembe kürkü Ece Dikici tasarımıdır.

Jet Sosyete Tüm Bölümlerin Kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Son Yorumlar

Playamo カジノ

Playamo カジノは、https://antiguidadesantonioluis.com/casino-reviews/playamo-casino-review/ オンラインで利用できる複数のゲームを提供するプラットフォームです。スロット、ブラックジャック、ルーレットなどの幅広いオプションが利用者に提供されます。ビットコインを含む多様な支払い方法を受け付けており、利用者のニーズに応じて選択することができます。また、24時間のカスタマーサポートも用意されており、困ったときにはいつでも対応してくれます。

21 com カジノ

21 com カジ https://jam-tube.com/21-com/ ノはオンラインゲーミングのプラットフォームで、多数のゲームオプションを提供しています。スロット、ポーカー、ブラックジャックなど、多様なゲームが楽しめます。また、ライブディーラー機能もあり、本物のカジノ体験を再現しています。このカジノは、利用者のエンターテイメント体験を向上させるため、素晴らしいボーナスとプロモーションを提供しています。初回デポジットボーナス、週末ボーナス、そしてロイヤルティプログラムなど、利用者の参加を奨励するための様々な特典があります。