Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler - KADININ TRENDİ
Çukur

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler adlı yazımızda Çukur dizisinin son iki bölümünde giyilen kıyafetleri ve bu kıyafetleri tedarik eden sponsor bilgisi yer almaktadır. Dizi modasına yön veren Çukur dizisinde Yamaç kıyafetleri, Sena kıyafetleri, Emrah kıyafetleri ve daha bir çok karakterin giydikleri giysiler kullandıkları aksesuarlar her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerin karşısında olacak.  Dizi takipçilerinin merak ettiği tüm kıyafet ve markalarını web sitemize eklemeye çalışmaktayız. Sonradan eklenen kıyafet fotoğrafları ve marka bilgilerini incelemek için, web  hafta içinde bir kaç kere daha web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Jet Sosyete Tüm Bölümlerin Kıyafetleri

Diğer dizilerde kullanılan dizi markalarını görmek için Tıklayınız. ….

Çukur Kıyafetleri 22. ve 23. Bölümler Fotoğrafları

Selim’in kızı Karaca’nın giydiği gri triko kazak ve gri hırka Koton marka.
Çukur karaca gri örgülü hırka Koton marka
Çukur karaca gri örgülü hırka Koton marka

Çukur Vartolu Saadettin Kıyafetleri

Çukur dizisinin sonradan sevilen kötü adamı Vartolu Saadettin’in olmazsa olmaz bordo kombinleri Vartolu Saadettin’in tarzını en iyi şekilde yansıtan klasik bir erkek kombin örneği oldu. Vartolu’nun giyim tarzını sevenler ve merak edenler için Vartolu’nun giydikleri web sitemizde yayınlanmaya devam edeceğiz.

Vartolu’nun kolyesi hangi marka?  Bendis Takı.

Çukur 19. bölümde Vartolu'nun taktığı kolye Bendis Takı marka
Vartolu’nun taktığı kolye Bendis Takı marka

Çukur dizisinin son bölümünde Emrah’ın giydiği Deri ceket Derimod’dan. Emrah’ın taktığı güneş gözlü italia-independent marka.

cukur Amir Emrah gozluk italia-independent marka
Emrah gozluk italia-independent marka

Share article:

Permalink:

Son Yorumlar