Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Aksesuar - KADININ TRENDİ
Moda

2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı

2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı

Siz sevgili takipçilerimiz için hazırladığımız 2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı adlı yazımızda, son zamanlarda en çok kullanılan kemer modelleri ve kemer kullanım şekilleri ile ilgili yeni fikirler ve fotoğraflar paylaşacağız.

Siyah Beyaz Aşk Kıyafetleri

Modayı yakından takip edenler ya da kendi tarzını yaratanlar kısacası şık giyinmeyi sevenler için aksesuar çok önemli. Simsiyah düz bir triko elbiseyi doğru aksesuarla harika bir kombine çevirebilirsiniz. Yine bu şekilde sade giydiğiniz bir kıyafeti aksesuar kullanarak çok daha şık hale getirebilirsiniz. Bu aksesuarlar arasında en çok tercih edileni kuşkusuz kemerler. Gelelim belimizi saran şık olmanın en basit yolu kemer tercihlerine.

İlk Önce 2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanım Şekilleri arasında son zamanlarda en çok kullanılan kemer bağlama yönteminden bahsedelim. Son zamanlarda aldığımız kemerli elbise ve pantolonlarda sıkça gördüğümüz kemer bağlama yöntemi son derece şık ve ilginç bir kemer kullanım şekli. Bu yöntemi Gossip Girl oyuncusu Blake Lively de kullandı. O özellikle kalın bir kemeri bağlayarak kemer bağlama işini daha da sıra dışı hale getirdi. Ama bana sorarsanız fotoğraflardaki gibi ince bir kemeri bağlayarak kullandığınız kemerler daha şık ve narin görünecektir.
1 2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanım Şekilleri .jpg 2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı adlı yazımızda, son zamanlarda en çok kullanılan kemer modelleri ve kemer kullanım şekilleri ile ilgili yeni fikirler ve fotoğraflar paylaşacağız. 2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı adlı yazımızda, son zamanlarda en çok kullanılan kemer modelleri ve kemer kullanım şekilleri ile ilgili yeni fikirler ve fotoğraflar paylaşacağız. 2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı adlı yazımızda, son zamanlarda en çok kullanılan kemer modelleri ve kemer kullanım şekilleri ile ilgili yeni fikirler ve fotoğraflar paylaşacağız.

Metalik Kemer Modası

Peki Metalik kemerlere ne demeli, son zamanlarda şık olmak için en kestirme yol metalik kemerlerden geçmeye başladı. Ama eğer metalik bir kemer kullanacaksanız sakın ayakkabınız da kemeriniz ile aynı renk ve olmasın. Yoksa bayram çocuklarına dönersiniz. Bazen çok uyumlu giyinmek kadını rüküş yapıyor.

Babamın Günahları Kıyafetleri 

Metalik kemerler kıyafetlerinizin daha moderne olmasını sağlar. Hem, çekici bir görüntü elde etmenizi de kolaylaştırır. Umarım aşağıda sizler için seçtiğim metalik kemer örneklerinden ilham alır ve bir an önce kendinize bir metalik kemer alırsınız.

2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı adlı yazımızda, son zamanlarda en çok kullanılan kemer modelleri ve kemer kullanım şekilleri ile ilgili yeni fikirler ve fotoğraflar paylaşacağız.

Kalın kemerler de yerine göre yine moda diyebiliriz. Fakat kalın kemer kullanırken eskiye kaçmamaya dikkat edin. Eskiden sadece dar kesim elbiselere kalın kemer kullanılırken şimdi uzun tunik gömlekler ile kalın kemer kullanımı oldukça yaygın. 2.18 Kemer modası içinde şal kemerler de yerini aldı. Pantolonlar için yaygın kullanılan şal kemerler ve püsküllü deri kemerler Vintage ve bohem giyim tarzları için vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Tabi ki siyah deri üzerine metal baskılı oval tokalı kemerleri söylemeden edemeyeceğim. 2017 ve 2018’in en hit kemerleri kesinlikle bu kemerler. Her kıyafete uyan asi kız imajına da bohem kızlara da ve diğer giyim tarzlarında kullanılabilecek bu siyah kemerler senenin bir numarası. İşte sizler için hazırladığımız 2018 kemer modelleri ve kemer markalarından birkaç örnekler.

Kemer modelleri ve kemer kullanımı Kemer Modası ve Kemer Kullanımı

Bir kaç örnekle Stradivarius kemer modelleri…

kırmızı kemer modelleri

Aksesuar

Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri

Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri

0.07 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük Pırlanta Yüzük modelleriMinik bir halka üzerine dizilmiş küçücük taşlar… Üzerine çok nadide anlamlar yüklenmiş minik ama dev güçlere sahip yüzükler…  Hayatımızın kalan kısmını en güzel yıllarını sevdiğimiz ile birleştirirken aslında aşık olduğumuz kişiye söz vermek için taktığımız, hayatımızı bir başkası ile birleştirdiğimizi herkese bağıran şık aksesuarlar, yüzükler…  derken  Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri bu yazıda sizler için sıralandı. Bakalım hangi markanın yüzüğünü beğeneceksiniz.

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Öncelikle evlilik yüzüğü ve nişan yüzüğü nasıl takılır kısaca bahsedelim.  Yüzükler bazen medeni halinizi gösterir bazen de ruhsal dünyanızı. Bu arada nişan yüzüğü, evlilik yüzüğünün dışında serçe parmağa ve işaret parmağına takıldığını biliyor muydunuz!   Nişanlıyken Nişan yüzüğü sağ ele takılır. Nikah masasında imzalar atıldıktan sonra yüzük sol elin parmağına takılır.

İşte Pırlanta Yüzük Modelleri, Marka ve Fiyatları

Gelelim yılın en trend pırlanta yüzük modellerine, işte 2018 Pırlanta Yüzük modelleri ve fiyatları.

 Tektaş Pırlanta Yüzükleri

Tektaş yüzük Tambur yüzük pırlanta yüzük modelleri 12
Markalar ve fiyatlar :Emel Diamont 421 TL.

Tektaş yüzükler derken bir de tria Yüzükler var. Son derece narin görünüme sahip bu yüzükler 5 taş yüzüğe göre kullanımının daha kolay olduğunu düşünseler de ama ne hikmetse daha çok 5 taş yüzük satın alınmıştır.

 Latince’de 3 rakamını ifade eden tria kelimesinden adını alan tria yüzüklerin anlamı sevginin dünü, bugünü ve yarınının simgesi anlamındadır. Başka bir deyişle trianın anlamı; “Dün, bugün ve yarın seninleyim!” demektir. bu yüzük aynı zamanda ölümsüz bir aşkı sembolize etmektedir.

Tria, 5 taş, 7 taş Pırlanta Yüzük Modelleri

Aksesuar

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Zarafet ve güzelliğin ta kendisi olan mücevherler kombin içinde olmazsa olmazlardan bir parça oldu hep. Yüz hatlarının güzelliğini simgeleyen küpeler, boynun güzelliğini vurgulayan kolyeler, ellerin narin parmaklarına zarafeti ile ışık veren yüzükler. Hepsi de özenle seçilmesi gereken aksesuarlardır. Alışveriş yaparken bir çoğumuz aksesuar kısmını es geçiyoruz. Fakat bu durum şık olmamızı bir adım geriye doğru ilerletiyor. Bizde aksesuarların şık olmadaki önemini siz takipçilerimiz için aksesuar kombin örnekleri vererek açıklamaya, göstermeye çalıştık.

Evli ve bekar kadınlar için yüzük takmak çok farklı olabilir. Yüzük kullanımı konusunda pek çok soru var. Evlilik yüzüğü takarken bir yandan da farklı bir yüzük takılır mı? Tek taş yüzük hangi parmağa takılır? Ya da açık saç modeline hangi tür küpe takılır. Topuza hangi tür küpe takılır? Gibi… Biz bu günlük bir kaç örnek ile sorularınızın hepsine olmasa da bir kısmına cevap bulmaya çalışacağız. Şık olmanın küçük sırlarını keşfetmek için; kolye, küpe ve yüzük kullanımı hakkında bilgi edinmek şart. Tabi ki tarzınızı tamamlayacak takıları bulmak yani doğru takı kombini yapmak ta önemli.   İşte size kolye, küpe ve yüzük kullanım şekli hakkında bir kaç kışlık aksesuar kombin örneği.
Aksesuar Kombin – Küpe ve Yüzük

Küpe kullanım şekli şık olmanın yanında küpe kullanımının rahatlığı açısından da çok önemli. Vücudumuzun en çok hareket eden parçalarından biri de baştır. üstelik saçlarımız ve küpelerimiz uyum içinde olmazsa hem rahatsız edici bir durum içinde kalır hem de şık olma amacımızdan ödün vermiş oluruz. Yarattığımız kombinde küpenin yeri ve önemi saç modelimize göre değişir. Eğer toplu saçlar ya da kısa saçlar kullanıyorsanız küpe sizi kurtarıcı bir aksesuar olabilir. Dikkat çeken şık bir küpe her zaman kombinde sevimli durur. Ama saçlarınızı salık bırakacaksanız kulaklarınız genellikle kapalı kalacaksa küpe takmasanız bile olur.

Günlük takı olarak küpe kullanımı hala popüler. Uzun ve ağır sarkan küpelere nazaran daha parıltılı ve hafif küpeler tercih ediliyor. Pırlantalı, kübik zirkon veya kaliteli kristal taşlarla bezenmiş küpeler sizlere ayrı bir parıltı katacaktır.

2017 Küpe Modası

Bu sene çoklu küpeler, tek taş küpeler, manşet küpeler, simetrik şekilli taş süslemeli ve sallantılı küpeler moda olacak. İşte size bu senenin en çok tercih edilen küpeleri.

Aksesuar kombin 2017 küpe modası, Aksesuar-kombin-2017-küpe-modası geçen senenin en çok satan küpeleri AKSESUAR KOMBİN Saç şekline göre küpe kullanımı

Aksesuar kombin 2017 küpe modası

Aksesuar-kombin-2017-küpe-modası geçen senenin en çok satan küpeleri

AKSESUAR-KOMBİN-Saç-şekline-göre-küpe-kullanımı 1AKSESUAR KOMBİN Saç şekline göre küpe kullanımı

Yüzük Modası

Bu seneye midi yüzükler damgasını vuracak. 2017 Midi yüzük modelleri parmak boğumlarına takılan, farklı büyüklükteki ve tasarımdaki takılar bu sene her yerde karşınıza çıkacak. Özellikle genç kızların yoğun ilgisini çeken midi yüzük modelleri; İnce, kibar tasarımları ile dikkat çekmektedir.  Midi yüzüklerin en çok alyansı andıran ve üzerinde farklı semboller bulunan tasarımları tercih edilecek gibi duruyor. Yüzük kombini yaparken seçeceğiniz yüzük genellikle giyim tarzına göre seçilir. Yüzüğe en yakın konumda yer alan bilezik ve bileklikler yüzüğe uygun olmalı. İşte birkaç yüzük kombin örneği.

2017/2018 Sonbahar-Kış Moda Trendleri

midi yüzük modelleri midi yüzük modelleritaşlı yüzük modelleri

aksesuar-kombin-2017-yüzük-modelleriyüzük kombini

Kolye Kombin Örnekleri – Aksesuar Kombin

Giyim tarzını en çok ilgilendiren takı kolyedir. kıyafetlerin rengi yaka şekli kombin sahibinin boyun ölçüleri vs kolye tercihinde çok etkilidir. Mesela bu sene kıyafetlerin üzerine kalın gerdanlık takılar çok moda. 2017 kolye modası şu şekilde İkili kanat kılıç kolyeler, İnce yassı zincir kolyeler, üst üste takılan kolyeler, deri parçalarından yapılan kolyeler….

işte size kolye kombin örnekleri.

Hayvan figürlü taşlı kolye kombini
Hayvan figürlü kolye kombini
gerdanlık kolye kombini
gerdanlık kolye kombini
aksesuar kombin sonsuzluk kolye modelleri
sonsuzluk kolye modelleri
aksesuar kombin kolye kombinleri
aksesuar kombin kolye kombinleri
aksesuar kombin kolye kombinleri
aksesuar kombin kolye kombinleri lacivert
kazak kolye kombini
kazak kolye kombini
Kot gömlek kolye kombin
Kot gömlek kolye kombin
Siyah kazak kolye kombin
Siyah kazak kolye kombin
Aksesuar

Kışlık Aksesuar Kombini ve Aksesuar Kullanım Şekilleri

Kışlık Aksesuar Kombini ve Aksesuar Kullanım Şekilleri

Aksesuar deyip geçmeyin. En sade basit bir elbiseden bile doğru aksesuarları doğru şekilde kullanarak bambaşka, şık bir kombin haline getirebilirsiniz. Neden derseniz, çünkü aksesuarlar dikkatleri üzerine çeken parçalardır. Bu bin yıllarca böyle olmuş. Tarihin her döneminde kadınlar aksesuarlarla kendilerini süslemiş, dikkatleri üzerlerine çekmişlerdir. Biz de kadinintrendi.com olarak ‘Kışlık Aksesuar Kombini ve Aksesuar Kullanım Şekilleri ‘ adlı yazımızla aksesuar kombinlerini de örnek vererek sizlere modanın zirvesine çıkan yolu açmaya çalışıyoruz.

Kışlık Aksesuar Kombinleri

Atkı ve Şal kullanım şekli

Atkı çok basit bir kışlık aksesuar olarak görünebilir ama insanlar atkı yerine şal kullanmaya başlayalı, Atkılar form değiştirmeye başlayalı, şal ve atkı kullanmak şık olmak için bir avantaj haline geldi. Artık montlar, kabanlar, ceketler çıksa da üstümüzden o mini şık şallar atkılar hep boynumuzda kalı verdi. İşte size yorumlarımızla beraber bir kaç şal ve atkı bombini.
Kışlık Aksesuar Kombini açısından Atkı ve şal kullanımında boyun uzunluğu ve omuzların duruşu çok önemli

ı Şal kombini Kışlık Aksesuar Kombini.
ı Şal kombini Kışlık Aksesuar Kombini.
Kolye, Küpe ve Yüzük Kullanım Şekilleri Kemer ve Kuşak Kullanım Şekli Atkı ve Şal kullanım şekli Kışlık Aksesuar Kombini
Kışlık Aksesuar Kombini
Atkı kombin Kışlık Aksesuar Kombini.
Atkı kombin Kışlık Aksesuar Kombini.Kemer Kombini - Kışlık Aksesuar kombini
Leopar kemer kullanım şekli
ı Şal kombini Kışlık Aksesuar Kombini.
Şal kombini Kışlık Aksesuar Kombini.

Kemer ve Kuşak Kullanım Şekli

Kemer eskiden kıyafetlerin vücutta daha muntazam durmasını sağlamak için kullanılmış fakat zamanla kemer kuşak bunlar görüntüyü daha iyileştirmek için kullanılan aksesuarlar halini almış. Erkek ve kadınların yöresel kıyafetlerindeki kuşaklar ve son zamanlarda kullanılan deri kuşaklar aslında aynı formdalar fakat farklı olan kuşakların ya da kemerlerin süslediği kıyafetler. Eskiden bindallı kuşakla süslenirmiş şimdi ise mini dekolteli sade elbiseler, gömlekler vb var. Bu arada son zamanlarda kadınlarda kemer kullanımı oldukça yaygınlaştı. Hele de uzun gömlekler kemerle detaylandırmaya başlayalı, bu aksesuar tüketim listesinde üst sıralara çıkmaya başladı. Bu sene pek çok dizide, moda butiklerinde ve defilelerde görmüşsünüzdür. Kemerle süslenen gömlekler, bluzlar ve hatta yelekler ince bellilerin düşman çatlatırcasına giymesini, incecik bellerini yine yeniden gözler önüne sermelerini sağlıyor. Bizde ince beline güvenen ya da kemer kullanmayı bir avantaj haline getirmek isteyenlere Kemer kullanımı ile ilgili bir kaç Kışlık Aksesuar Kombini araştırdık. İşte kombinler…

kemer kombin Kışlık Aksesuar Kombini.
Kemer kombin Kışlık Aksesuar Kombini.
Uzun Hırka Kemer kombin Kışlık Aksesuar Kombini.
Kemer kombin Kışlık Aksesuar Kombini.
Kemer kombin Kışlık Aksesuar Kombini.
Kemer kombin Kışlık Aksesuar Kombini.

Aksesuar

Ünlülerin Trend Olan Aksesuarları

Neler Okuyacaksınız? →

Ünlülerin Trend Olan Aksesuarları

Ünlülerin trend olan Aksesuarları nasıl değerlendirilir, hangi ünlü hangi aksesuarla harikalar yarattı. Aksesuar kullanımı hakkında moda tüyoları.

Modayı doğru şekilde takip etmek hiç kolay değil. Çünkü modayı takip edip kıyafetlerinizi modaya bir şekilde kombinlemek istiyorsanız. Her sezon alışveriş yapmak zorundasınız demektir. Hepimiz, yeni moda kombinler üretmek ve onları zevkle taşımak istiyoruz. Fakat, bir çoğumuzun karşısına kocaman bir engel çıkabilir, BÜTÇE 🙂 . Her kadın gördüğü yeni moda bir kaç parça kıyafet ve aksesuar alır. Fakat bir çoğumuz, her sezon gardırop yenileyemeyiz. bu hem çok maliyetli hem de çok tüketici bir durum. Dünyayı da az tüketmek için tasarruflu olmaktan yana olan ve bütçesini korumak isteyen kadınlar bizim moda tüyoları ve önerilerimizi uygulamak isteyeceklerdir.

Biz ne mi öneriyoruz? Bol bol kıyafet almak yerine ünlülerin trend olan aksesuarları sizin için kestirme yol olabilir. Nasıl mı? Ünlülerin giydiği kıyafetler ve kullandıkları aksesuarlar bir çok hayranı ve moda severler tarafından inceleniyor. Tarzları, aksesuarları ve giyindikleri ile takip edilen ünlüler, aslında bir yandan da modanın belirleyicisi de oluyorlar. Size önerimiz ise şu gardırop yenilemek yerine bir kaç parça aksesuar almak daha az maliyetli. Düşünün ki gardırobunuzda kullanacağınız harika bir siyah kombin var. ( siyah bir düşük bel pantolon siyah omuz desenli bir triko kazak ya da bluz, siyah ince topuklu bir çizme …)  Bu kombini isterseniz 1000 yıl sonra giyinin yine moda olacaktır. Her zaman kombinde belirleyici unsur aksesuardır. ünlülerin kullandığı veya benzeri aksesuarları kullanarak bu kombini trend kombin yapabilir modayı sonuna kadar takip edebilirsiniz.Taylor Swift’in İnstagram fotoğrafındaki küpesi çok beğenildi ve benzerlerini her yerde bulabilirsiniz.

ünlülerin-aksesuarları

Olivia Palermo şık gözlükleri ve takıları. Gözlüklerin benzerini bulmak hiç zor değil. Kolye ise özel el yapımı gibi duruyor. Hobi severler bu kolyeleri kendi kıyafetlerine veya zevklerine uygun bir şekilde taklit edebilirler.

Ünlülerin-Aksesuarları-olivia-palermo

Ve diğer ünlülerin aksesuarları.

Aksesuar

Kış Sezonu ve Aksesuar Modası

Kış Sezonu ve Aksesuar Modası

Moda defilelerinden sonbahar – kış koleksiyonlarındaki aksesuarları inceledik ve kış sezonu için en trend aksesuar parçalarını çıkardık. Kış Sezonu Aksesuar Modası Aksesuar trendlerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Kış Sezonu Aksesuar Modası/Çanta

Özellikle baharda yerini alan mini zincirli çantalar kış döneminde yerini minik ya da minyon sırt çantalarına ya da aynı zamanda çapraz kullanılan kol çantalarına bıraktı. Çok eşya taşımak istemediğiniz zamanlarda kullanıp minimal bir hava yakalamanızı sağlayacak bu çantalar geçen kış da kullanılıyordu. Bu sene kullanımı oldukça arttı.  Minyons sırt ve kol çantaların moda sahnesine tekrar dönüşüyle büyük boyutlu, “tote” tarzı çantaların moda dünyasındaki yeri bir süre için tozlu raflar olacak. Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-Çanta

Kısa sürede çanta koleksiyonumuzun vazgeçilmezi haline gelen portföy ve clutch’lar bu sezon da çok moda. İşe giderken, sokakta ya da gece bir davete giderken kullanacağınız bu harika çantalar yıllarca kullanılacağa benziyor.

Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-kol-Çanta

Kış Sezonu Aksesuar Modası /Küpe

Birçok defilede kullanılan taşlı küpeler özellikle Kenzo ve Chanel defilelerinde çok ilgi gördü. Taşlı küpeler mankenlere spor şık bir hava kazandırırken, tüm ilgiyi üzerine çeken farklı renklerde, abartılı, salkım tarzı küpeler oldu. Alacağınız bir kaç çift salkım taşlı küpeler ile kış sezonu boyunca gündelikte ve özel gecelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kombin aksesuarı olacak ve en çok dikkati çeken aksesuar olacaktır.

Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-küpe

Kış Sezonu Aksesuar Modası /Telefon Kapları

Defilelerde boy gösteren telefon kapları, kusursuz bir kombin yapmak için son vurguyu yapan aksesuar rolünü aldı bile. Louis Vuitton defilesinin en ilgi çeken parçalarından biri de farklı tasarımlarıyla dikkat çeken, şık cüzdan görünümlü telefon kapaklarıydı. Siz de kombin yapmak konusunda ısrarla mükemmeli yakalamak istiyorsanız. telefonunuza bir kaç kap alarak modayı takip edebilirsiniz.

Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-TELEFON-KABI

Kış Sezonu Aksesuar Modası /Şapkalar

Chanel defilesinin baş tacı “cap” tarzı şapkalardı. Spor görünümlü şapkalar, Cap, Bere, örgü şapkalar, pilot şapkaları vb senenin modası dağınık saçlar için harika bir aksesuar olacak. Sıcacık formları ve rengarenk tasarımlarıyla kombinlere şıklık katan bu şapkalar sonbahar-kış aylarında trend olacak.

Chanel-Fall-Winter-2016-Campaign09-8ed09b41-a52b-49ef-a361-0bf72f850b83

yeni_sezon_aksesuar_2
Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-Çanta--BİLEKLİK
Aksesuar

Bu Yılın En Trend Çanta Modelleri

Trend-Çanta-Modelleri--5

Bu Yılın En Trend Çanta Modelleri

Çanta almayı da kullanmayı da seven kadın sayısı oldukça fazla. Çanta kullanırken trend çanta modelleri ni tercih etmek yine moda rüzgarlarına kapılmak gibi bir şey. Her renk çantası olan evde onlarca çantam var ama yine de gözümü çanta dükkanlarının vitrinlerinden alamıyorum diyenler. Aksesuar kullanmayı seven kadınlar için yazdığımız bu makaleyi çok seveceksiniz.

Kış geldi yeni bir çanta alacaksınız, size önce bir kaç tavsiyemiz olacak. Aksesuar iyidir ama kıyafetlerimize ve bizim yaşam tarzımıza uyuyorsa. Aksi durumda boşa para harcamış olursunuz.  Alışverişe gitmeden önce dolabınıza ceketlere, montlara ve ayakkabılarınıza iyice bir göz gezdirin. alacağınız çanta trend olsa da eğer onunla güzel bir kombin yapamıyorsanız pek verimli bir alışveriş yapmış olmazsınız.

Trend Çanta Modelleri

Bu yıl sırt çantası her yerde Aksesuar sevenlere göz kırpıyor. Hem kullanımı rahat hem şık hem de bu yıl moda olan bir aksesuar her zaman en sevdiğiniz olur. Sırt çantası demişken, trend olanı küçük minimal sırt çantaları.  Siyah, Taba, haki, kot rengi, kırmızı ve mavi tonlarında sırt çantaları en çok beğenilen renkler oldu. Ve bir çok kombin için oldukça uygun olan bu renklerde bir sırt çantası almak hiçte fena olmazdı. İşte size trend sırt çanta modelleri.  ve bir kaç kombin örneği.

Trend-Çanta-Modelleri

Öyle çantalar vardır ki tek başına çok sade bir kombini bile şaha kaldırabilir çekiciliktedir. Bu tipte olanlara çanta demek yerine doğrudan yıldız parça denilebilir.

Trend-Çanta-Modelleri--1 Trend-Çanta-Modelleri--2

Gelelim trend kol çanta modellerine

Kol çantası çok farklı tarzlarda kombinlere eşlik edebilirler. Alacağınız şık bir kol çantası ile kışı geçirebilirsiniz. Çünkü sevilen bir aksesuar vazgeçilmez olur.  Bu sene kol çantalarında da oldukça rahat ve şık modelleri var.

Trend-Çanta-Modelleri--4

Moda akımları genel geçerdir. Vücut tipine, stile, kaliteye, zevke göre seçilmiş trend bir çanta nice moda akımlarını gerisinde bırakacak her daim zevkle kullanımınız için dolabınızda sevdiğiniz parçalardan biri olacaktır. Bu nedenle siz modanın yanı sıra size en çok yakışan çantayı alın.

Trend-Çanta-Modelleri--6 Trend-Çanta-Modelleri--7

Moda

Hangi Aksesuar Hangi Kombin İçindir?

Aksesuar-ve-kombin

Hangi Aksesuar Hangi Kombin İçindir?

Aksesuar deyip geçmeyin. Aslında pek çok kadının önemsemediği takı toka işleri kombin yaparken son dokunuşu gerçekleştirdiğimiz bölümdür. Aksesuarınız sizi baştan aşağı değiştirebilen bir parçanız. Doğru aksesuar seçimi ile harikalar yaratabilir, karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiniz. Günlerce mağazaları altüst ederiz internetten bakarız önemli bir gece ya da davet için en şık biz olmalıyız. Her şeyi en güzelinden en uyumlusundan aldık fakat eyvah! Aksesuar almayı unuttuk. Neden mi unuttuk, çünkü önemsemedik. Kombin yaparken takı ya da Aksesuar çok önemli aksesuar diyorum çünkü buna şal, çanta, toka, takı, … hepsi dahil. Düşünün ki aldığınız kıyafetleri giyindiniz fakat son anda taktığınız takı sizde o kadar rüküş durdu ki, Farkında değilsiniz ama modadan anlayan arkadaşlarınız eleştirmeye başladı bile. Yapacak bir şey yok. Bence bu durumu fark ettiyseniz o saatten sonra yapılacak en doğru şey Aksesuarı olabildiğince azaltmak. Ve iddialı büyük aksesuarlardan kaçınmak. Şimdi gel gelelim Aksesuar kullanımında dikkat etmemiz gerekenlere. Hangi kombinde hangi aksesuar takılır bu soruya sizlerden de cevap bekliyoruz. Yorumlarınız bizim için çok değerli.

Aksesuar-ve-kombin-1

Aksesuar Kullanmanın Tüyoları

En basit ve klasik bir giysiyi bile canlandırabilen bir aksesuar ile muhteşem görünmek sizin elinizde. Nasıl mı? tek renk mesela baştan aşağı siyah bir kombin yatınız. Siyah hem hırçın hem asil hem de zayıf gösteren bir renktir. Kim giyerse ona yakışır. Ama düşünün ki her şeyin siyah olması da sıkıcı olmaz mı? Siyah kombin için her renk olur. saç renginize ya da göz renginize uygun bir şal ya da kolye takabilirsiniz. Gözleriniz mavi ise mavi boncukları olan bir kolye, küpe ya da mavi bir şal kullanabilirsiniz. renk seçimi ve Aksesuar çeşidi size kalmış. Ama eğer göz ya da saç renginizi kullanacaksanız takıp yakıştıracağınız aksesuar vücudun üst kısımlarında olmalı. mesela taba bir ceket giyindiniz ayakkabılarınız ve çantanız da taba rengi içinize fil dişi renginde bir gömlek ya da tişört giyindiniz. turuncu ya da fıstık yeşili bir atkı kullanabilirsiniz. Renkleri patlatabilirsiniz.

Kış mevsiminde özellikle deri eldivenler ve şık desenli şallar, yaz mevsiminde kaliteli ve trend bir gözlük veya hoş duracak şık bileziklerle kombini tamamlarsınız şık olursunuz. Aslında küçük aksesuarlar şık olmanın yanı sıra kişiliğinizi tercihlerinizi de vurgulamanız için  size harika seçimler oluşturur.

Aksesuar-ve-kombin-2

Vücut Tipinize Göre Aksesuar Seçin

Bu arda vücut tipinizi, size yakışanı ve sevebileceğiniz parçaları kullanmanız çok önemli. Geniş bir beliniz varsa kemer kullanmayın. Ya da çok ince kemerler seçin. Boynunuz kısa ise uzun kolyeler takın. Eğer kısa kolyeler kullanacaksanız küçük kolyeler takın. Saçlarınız kısa ise küpeleriniz de kısa olmalı. Birkaç senedir saçlara takılan renkli tutam saçlar çok revaçta siz de denemelisiniz.

Çok ince iseniz de, daha karışık desen ve modeller tercih edilebilirsiniz.  Özellikle genç kadınların canlı ve dinamik renk ve desenleri seçmesi gereklidir.

Beyaz bir pantolon ve siyah bir bluz kullandınız kombin tercihiniz beyaz ve siyahtan yana ise sarı, kırmızı gibi canlı bir iki renk aksesuar harika olur. Unutmayın yaptığınız kombin aksesuar tercihinize göre şekillenir. Sade bir kombine vurgulu yani renk yada boyutu dikkat çeken bir aksesuarla hayat verebilirsiniz. Eğer kombin tercihiniz karmaşıksa takı tercihiniz sade olmalı. Aksesuar seçimini bir denklem gibi düşünün birbirini tamamlamalı. Tamamlayıcı etkense aslında zıtlıktır.

Son Yorumlar