Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Ünlülerin Trend Olan Aksesuarları - KADININ TRENDİ
Aksesuar

Ünlülerin Trend Olan Aksesuarları

nlülerin aksesuarları

Neler Okuyacaksınız? →

Ünlülerin Trend Olan Aksesuarları

Ünlülerin trend olan Aksesuarları nasıl değerlendirilir, hangi ünlü hangi aksesuarla harikalar yarattı. Aksesuar kullanımı hakkında moda tüyoları.

Modayı doğru şekilde takip etmek hiç kolay değil. Çünkü modayı takip edip kıyafetlerinizi modaya bir şekilde kombinlemek istiyorsanız. Her sezon alışveriş yapmak zorundasınız demektir. Hepimiz, yeni moda kombinler üretmek ve onları zevkle taşımak istiyoruz. Fakat, bir çoğumuzun karşısına kocaman bir engel çıkabilir, BÜTÇE 🙂 . Her kadın gördüğü yeni moda bir kaç parça kıyafet ve aksesuar alır. Fakat bir çoğumuz, her sezon gardırop yenileyemeyiz. bu hem çok maliyetli hem de çok tüketici bir durum. Dünyayı da az tüketmek için tasarruflu olmaktan yana olan ve bütçesini korumak isteyen kadınlar bizim moda tüyoları ve önerilerimizi uygulamak isteyeceklerdir.

Biz ne mi öneriyoruz? Bol bol kıyafet almak yerine ünlülerin trend olan aksesuarları sizin için kestirme yol olabilir. Nasıl mı? Ünlülerin giydiği kıyafetler ve kullandıkları aksesuarlar bir çok hayranı ve moda severler tarafından inceleniyor. Tarzları, aksesuarları ve giyindikleri ile takip edilen ünlüler, aslında bir yandan da modanın belirleyicisi de oluyorlar. Size önerimiz ise şu gardırop yenilemek yerine bir kaç parça aksesuar almak daha az maliyetli. Düşünün ki gardırobunuzda kullanacağınız harika bir siyah kombin var. ( siyah bir düşük bel pantolon siyah omuz desenli bir triko kazak ya da bluz, siyah ince topuklu bir çizme …)  Bu kombini isterseniz 1000 yıl sonra giyinin yine moda olacaktır. Her zaman kombinde belirleyici unsur aksesuardır. ünlülerin kullandığı veya benzeri aksesuarları kullanarak bu kombini trend kombin yapabilir modayı sonuna kadar takip edebilirsiniz.



Taylor Swift’in İnstagram fotoğrafındaki küpesi çok beğenildi ve benzerlerini her yerde bulabilirsiniz.

ünlülerin-aksesuarları

Olivia Palermo şık gözlükleri ve takıları. Gözlüklerin benzerini bulmak hiç zor değil. Kolye ise özel el yapımı gibi duruyor. Hobi severler bu kolyeleri kendi kıyafetlerine veya zevklerine uygun bir şekilde taklit edebilirler.

Ünlülerin-Aksesuarları-olivia-palermo

Ve diğer ünlülerin aksesuarları.

Son Yorumlar