Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
İşte Benim Stilim öykü Serter Kombinleri
Moda

İşte Benim Stilim Öykü Serter Kombinleri Hangi Marka?

ykü serter Tuanam ve hekayat kombinleri ile

İşte Benim Stilim Öykü Serter Kombinleri Hangi Marka?

Tv 8’in sevilen moda programı İşte Benim Stilim Öykü Serter her gün şık olmayı nasıl başarıyor diye merak ediyorsunuz. Bu gerçekten zor bir maharet. Hem her giydiğini kendine yakıştırıyor hem de her bölüm tarz olmayı başarıyor. Aslında yarışmacılar Öykü Serter’i örnek alsalar sorun yaşamazlar.

Şu bir gerçek, Öykü Serter ve İvana Sert harika fizikleri sayesinde ne giyseler yakıştırıyorlar. Yani Öykü Hanım sponsorları sayesinde şık olmayı başarıyor diyemeyiz. Sponsorları tabi ki güzel kıyafetler ile Öykü Hanım’ı sarıp sarmalıyor. Ama önemli olan kombin yaparken giysileri doğru şekilde eşleştirmek. ve giydiğini yakıştırmak. Öykü Serter bunu başarıyor. Ama bir şey var  ki güzel sunucu Öykü Serter’e yakışmayan tek şey, bazen sinirli ve kızgın mimikler ile yüzünün asılması. Bunun sebebi de sert bir mizaca sahip  olması olabilir. İşte Benim Stilim takipçilerini her zaman her giydiği kombin ile kendine hayran bırakan Öykü Serter bakalım İşte Benim Stilim’de hangi markaları giyiniyor.

İşte Benim Stilim Öykü’nün kot pantolon ve bomber ceket kombini çok beğenildi. Fotoğraftaki desenli bomber ceket ve jean pantolon Mavi’den. Yine çok şık ve tarz bir kadın Öykü Serter’in giydiği yıldız desenli gri elbise kombini harika. Elbisenin markası Mergim.

İşte Benim Stilim Öykü Serter'in kot pantolon ve bomber ceket kombini
Öykü ve kırmızı uyumu işte bu kadar şık olur. aşağıdaki kırmızı ipek elbise Museum Of Fine Clothing marka. Yine üzerindeki kırık beyaz file elbise museum of fine clothing marka.

te benim Stilim Öykü Serter kıyafetlerinin markaları museum of fine clothing

İşte Benim Stilim Yarışmasında Öykün’ün stil elbiseleri . Öykü Serter’in giydiği turuncu püsküllü elbise ve lacivert kadife elbiseler Zeynep Erdoğan marka.

İşte Benim Stilim Öykü Serter turuncu elbise lacivert kadife elbise

Öykü’nün kırmızı uzun elbisesi Zeynep Erdoğan’dan. Yine diğer tatlı kombin parçalarının sponsorları şöyle; kahve rengi deri bluz Crop Ceren Ocak ‘dan. Ayakkabı Botique’den, Kemer Givenchy’den, Jean COS’dan. işte kombin.

İşte benim stilim öykü serter kombin sponsorları

işte Benim Stilim Öykü Serter ve Siyah Uyumu

işte Benim Stilim Öykü Serter’den siyah deri elbise kombini. Elbise: Ceren Ocak, Küpe: Birgül Göral Can, Ayakkabı MC Queen. işte-benim-stilim-öykü-serter-siyah-deri-elbise-Ceren-ocak-marka

Öykü Serterin İste Benim Stilim’de giydiği harika bir kombin daha. Bu kombine puanımız tam. Üst markası Tuanam.

te benim Stilim Öykü Serter kıyafetlerinin markaları

Öykü Serter’den Birbirinden güzel kombinler giymeye devam ediyor. Öykü’nün siyah ve harika kombini Monreve Bijox’tan.

ykü Seretr ve siyah elbisei

Öykü ve Siyah kombinler harika. Sol taraftaki siyah ışıltılı kombin Tuanam ve sağ taraftaki püsküllü ya da parçalı bluz ve siyah tayt pantolon kombini Hekayat.

ykü serter Tuanam ve hekayat kombinleri ile

Son olarak Öykü Serter ve siyah uyumuna bir örnek daha. Siyah elbise markası Ben Sana Bulurum.

Öykü serter Tuanam ve hekayat kombinleri ile

İlginizi çekecek diğer başlıklar

Son Yorumlar