Kiralık Aşk 61. Bölüm Elçin Sangu'nun Giydikleri - KADININ TRENDİ

Wer verkauft die besten Replik-Rolex-Uhren? Alle Antworten finden Sie auf unserer Website replicauhrende.to

orologi replica

If you look for a replica rolex watch, replica watches. The best website in 2022

Kiralık Aşk 61. Bölüm Elçin Sangu’nun Giydikleri

admin 2

Kiralık Aşk 61. Bölüm Elçin Sangu’nun Giydikleri

Elçin Sangu, bir çok dizide oynadı ama Kiralık Aşk dizisi onun güzelliğini, tarzını yeteneklerini en iyi kullandığı dizisi oldu sanırım. Kiralık Aşk Elçin Sangu dendiğinde hemen bu hafta dizide ne giydi diye düşünmeden edemiyoruz. Biz de bu yüzden Kiralık Aşk dizisini her hafta takip edip kıyafetlerini ve markasını sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.  Bu hafta Elçin Sangu yine şıklık rüzgarları estirdi o ne çanta o ne etekti. Hele Taba rengi kombini tüm kızları ekran karşısında eritti resmen. Şahsen şu cekete bak bundan bende almalıyım dedim. Hepiniz de en az benim kadar beğendiniz bu kombini inkar etmeyin 😉 kombin fotoğrafını aşağıda yayınlayacağım. 19 kasım 2016 cuma akşamı bölümünde beğendiğiniz bir kıyafet ya da aksesuar varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Markasını birlikte araştırırız. Bakalım Elçin Sangu bu hafta Kiralık Aşk oyuncuları neler giymiş. Hangi marka?

Kiralık-Aşk-61-bölüm-Elçin-Sangu-ne-giyindi

kiralık Aşk 61. bölümün ilk sahnesinde Elçin Sangu’nun giydiği siyah ceket Mudo Marka. Drapeli gri ve siyah desenli eteğin markası ise Mango. Bluz konusunda bir marka söyleyemeyeceğiz ama Batik’te buna benzer bir iki bluz modeli var.

Kiralık-Aşk-61-bölüm-Elçin-Sangu-ne-giyindi-1

Kiralık Aşk 61. bölümün en sevilen Defne kombini bu olsa gerek. Taba ve mavi tonlarının yanında bir de  krem rengi dökümlü simetrik pileli etek harika çanta ve ayakkabı ise göz alıcı. Gömleğin aynısı Benettonda var. Fakat bumodel gömlek birçok markada bulunmakta. Ceketi henüz bulamadık. Bulunca buradan sizlerle paylaşacağız.

Kiralık Aşk dizisinin 61.bölümünde, Defne’nin giydiği grunge siyah postalın markası Casavie

2 thoughts on “Kiralık Aşk 61. Bölüm Elçin Sangu’nun Giydikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eski Kışlık Kıyafetler Geri Dönüşüm ile YENİ Moda

Eski Kışlık Kıyafetler Geri Dönüşüm ile Modaya Uyarla Kışlık kıyafetlerini geri dönüşüm yöntemiyle modaya uyarlamak birçok kadın için hatta birçok erkek için ( çünkü eşleri daha az para harcayacak 🙂 ) oldukça çekici görünüyor. Modaya ayak uydurmak ve aynı zamanda mucizevi bir şekilde bütçeyi korumak çok akıllıca bir fikir. Alışveriş […]

Subscribe US Now

minősége replika órák olcsón online bolt és replika órák férfi női, svájci legjobb replika órak webáruház eladó

Replica Orologi
idm full crack IDM Crack Internet Download Manager Crack KMSAuto++ Windows 11 Activator Crack IDM IDM Crack 6.41 CryptoCurrency News Download Crack MS Office Crack Download Free Vpn Adobe Activator iCloud Bypass

Wer verkauft die besten Replik-Rolex-Uhren? Alle Antworten finden Sie auf unserer Website replicauhrende.to

orologi replica

If you look for a replica rolex watch, replica watches. The best website in 2022