Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Kış Sezonu ve Aksesuar Modası - KADININ TRENDİ
Aksesuar

Kış Sezonu ve Aksesuar Modası

Kış Sezonu Aksesuar Modası TELEFON KABI

Kış Sezonu ve Aksesuar Modası

Moda defilelerinden sonbahar – kış koleksiyonlarındaki aksesuarları inceledik ve kış sezonu için en trend aksesuar parçalarını çıkardık. Kış Sezonu Aksesuar Modası Aksesuar trendlerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Kış Sezonu Aksesuar Modası/Çanta

Özellikle baharda yerini alan mini zincirli çantalar kış döneminde yerini minik ya da minyon sırt çantalarına ya da aynı zamanda çapraz kullanılan kol çantalarına bıraktı. Çok eşya taşımak istemediğiniz zamanlarda kullanıp minimal bir hava yakalamanızı sağlayacak bu çantalar geçen kış da kullanılıyordu. Bu sene kullanımı oldukça arttı.  Minyons sırt ve kol çantaların moda sahnesine tekrar dönüşüyle büyük boyutlu, “tote” tarzı çantaların moda dünyasındaki yeri bir süre için tozlu raflar olacak. Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-Çanta

Kısa sürede çanta koleksiyonumuzun vazgeçilmezi haline gelen portföy ve clutch’lar bu sezon da çok moda. İşe giderken, sokakta ya da gece bir davete giderken kullanacağınız bu harika çantalar yıllarca kullanılacağa benziyor.

Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-kol-Çanta

Kış Sezonu Aksesuar Modası /Küpe

Birçok defilede kullanılan taşlı küpeler özellikle Kenzo ve Chanel defilelerinde çok ilgi gördü. Taşlı küpeler mankenlere spor şık bir hava kazandırırken, tüm ilgiyi üzerine çeken farklı renklerde, abartılı, salkım tarzı küpeler oldu. Alacağınız bir kaç çift salkım taşlı küpeler ile kış sezonu boyunca gündelikte ve özel gecelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kombin aksesuarı olacak ve en çok dikkati çeken aksesuar olacaktır.

Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-küpe

Kış Sezonu Aksesuar Modası /Telefon Kapları

Defilelerde boy gösteren telefon kapları, kusursuz bir kombin yapmak için son vurguyu yapan aksesuar rolünü aldı bile. Louis Vuitton defilesinin en ilgi çeken parçalarından biri de farklı tasarımlarıyla dikkat çeken, şık cüzdan görünümlü telefon kapaklarıydı. Siz de kombin yapmak konusunda ısrarla mükemmeli yakalamak istiyorsanız. telefonunuza bir kaç kap alarak modayı takip edebilirsiniz.

Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-TELEFON-KABI

Kış Sezonu Aksesuar Modası /Şapkalar

Chanel defilesinin baş tacı “cap” tarzı şapkalardı. Spor görünümlü şapkalar, Cap, Bere, örgü şapkalar, pilot şapkaları vb senenin modası dağınık saçlar için harika bir aksesuar olacak. Sıcacık formları ve rengarenk tasarımlarıyla kombinlere şıklık katan bu şapkalar sonbahar-kış aylarında trend olacak.

Chanel-Fall-Winter-2016-Campaign09-8ed09b41-a52b-49ef-a361-0bf72f850b83

yeni_sezon_aksesuar_2
Kış-Sezonu-Aksesuar-Modası-Çanta--BİLEKLİK

Son Yorumlar