Eski Kıyafetleri Yeniden Değerlendirme Fikirleri - KADININ TRENDİ

Eski Kıyafetleri Yeniden Değerlendirme Fikirleri

admin

Eski Kıyafetleri Yeniden Değerlendirme Fikirleri

Kızlar kıyafetlerinizi sakın çöpe atmayın. Modayı takip edeyim derken yepyeni kıyafetlerinizi çöpe atıp mağazalarda yeni kıyafetlere tonlarca para harcamayın. Neden mi? Artık kıyafetlerde geri dönüşüm modası hem cebinizi hem de dünya kaynaklarını korumak için harika bir moda akımı oldu. Aslında eski kıyafetleri yeniden değerlendirme fikirleri her zaman akıllıca bir tercih olmalı. Bunun moda olmasına gerek yok. Ne de olsa dünyamızın kaynakları sınırlı çöpe attığımız kıyafetler bu kaynakları daha hızlı tüketmemize neden oluyor. Hem de ekonomik açıdan da düşündüğünüzde eski kıyafetlerin yenilenmesi oldukça karlı bir girişim oluyor.

Kızlar Fi Kıyafetleri web sitemizde mutlaka ziyaret ediniz.

Gardroplarda geri dönüşüm rüzgarları estirmeye ne dersiniz. Kıyafetlerimizi nasıl yenileriz diyorsanız burada bir sürü kıyafetlerde geri dönüşüm fikirleri sizleri bekliyor. İşe ilk olarak dolabınızda hiç giymediğiniz kıyafetleri ayıklayarak başlayın. Ya da çok sevdiğiniz ama lekeli olan kıyafetlerinizi de değiştirebilirsiniz. Bu konuda üretilecek fikirler sonsuz. işte eski kıyafetleri yeniden değerlendirme fikirleri 
5 Eski Kıyafetlerden Geri Dönüşüm Fikirleri Fermuardan bileklik

Küçük bir fermuardan harika bir bileklik ya da kemer yapabilirsiniz. 6 Eski Kıyafetlerden Geri Dönüşüm Fikirleri eski kumaştan şört

Gömleklerde Kolay Geri Dönüşüm Fikirleri

Öncelikle gömleklerinizi değiştirelim. Eski gömleklerinizi çıkarın. Evde diğer kıyafetlerden kalma armalar, evde kullanmadığınız boncuklar, pullar hatta cd parçaları bile iş görür. Mesele çok basit rengarenk iplerle gömleğinizin omuzlarına, yakalarına ceplerine hatta istediğiniz her yerine boncuklar, armalar dikebilirsiniz. Slikon ile cd parçaları yapıştırabilirsiniz. Bu şekilde çok daha moda ve ruhunuzu şenlendiren gömlekler yaratabilirsiniz. Kumaş boyaları ile gömleklerinize çiçek desenleri ya da simetrik desenler bile yapabilirsiniz. Bu fikri geliştirip örnekleri çoğaltmak size kalmış. İşte size gömlek yenileme konusunda ilham verecek birkaç fotoğraf.

Gömleklerde Kolay Geri Dönüşüm Fikirleri

Pantolonlarda Kolay Geri Dönüşüm Fikirleri

Bedeniniz hala aynı ama pantolonunuz modaya uygun değil, ya da çok sevdiğiniz pantolonunuz çamaşır suyu mu oldu. Çok şanslısınız J Çünkü bu sene desenli pantolonlar, armalı pantolonlar moda. Vücudunuza dövme yapar gibi pantolonunuzun her yerine desenler ekleyin. Diyelim ki desenli kalın kumaştan yapılmış bir kıyafetiniz var. Fakat bu kıyafeti giyinmek istemiyorsunuz. Onu bir pantolonunuzu süslemek için kullanabilirsiniz. Kumaş yapıştırıcı kağıtlar ya da renkli ipler ile bu iş çok kolay. Desenli ya da düz kumaşı kesin kot pantolonunuza bir şekilde yapıştırın. Ya da dikin fark etmez. Son derece şık bir jean pantolona sahip olacaksınız. Eski meta bir fermuar bile işinizi görür. Yeter ki siz isteyin. Materyal çok. İşte size ilham verecek birkaç pantolon geri dönüşüm örnekleri.

4 Eski Kıyafetlerden Geri Dönüşüm Fikirleri Kot pantolon yenileme

Tişört Geri Dönüşüm Fikirleri

Eski düz bir tişörtü makasla keserek şeritler yapmak ve bu şeritleri örerek tişörtünüzü bambaşka bir forma sokmak çok kolay. Tişörtlerinizi çeşitli kumaşlarda dokuyabilir ya da iki eski tişörtten yeni bir tişört yaratabilirsiniz. İşte örneklerimiz.

Tişörtlerde Kolay Geri Dönüşüm Fikirleri

Kazak Geri Dönüşüm Fikirleri

Eski kazaklarınızın Tiftiklerini makine ile almadan sakın onu çöpe göndermeyin. Çünkü kazaklar tiftikleri alındıktan sonra resmen yenileniyorlar. Ama eğer kazağınızı giyinmemek konusunda kararlıysanız. Kazaktan bere, kazaktan çorap, kazaktan patik, kazaktan tozluk hatta kazaktan şal bile yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve yaratıcılık gücünüze kalmış. İşte eski kazaklardan yapılan yeni kıyafetlere örnekler. Bu arda, hiç bir şey değersiz değildir diyen ve kıyafetleri yenileme özelliği ile tanınan Jillian Owens’ın eski kıyafetlerden yaptığı yepyeni elbiseleri inceleyebilirsiniz. Jillian Owens’in tasarımları sizler için harika örnekler olacaktır.

Eski giysilerden yeni giysiler üretmek adına verilecek çok fikir var. Şimdi yeni fikirlerinizi bekliyoruz. Kızlar! Yorumlarınız bizler için çok değerli.

2 Eski Kıyafetlerden Geri Dönüşüm Fikirleri kazak yenileme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Fazilet Hanım ve Kızları Kıyafetleri Bölüm 31 - 33

Fazilet Hanım ve Kızları Kıyafetleri Bölüm 31 – 33 Son zamanlarda sitede içerik girmeyi ihmal ettik. iki haftalık tatil sonrası dizi kıyafetleri ile ilgili ilk sunduğumuz yazımız Fazilet Hanım ve Kızları Kıyafetleri Bölüm 31 – 33  olacak. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde giyilen kıyafetleri sayfamızda; Hazan kıyafetleri, Ece Kıyafetleri, Sinan […]
Fazilet Hanım ve Kızları Ece mavi uzun kaban Vekem marka

Subscribe US Now