Aşk Laftan Anlamaz 30 Bölüm Kıyafet Albümü - KADININ TRENDİ

Aşk Laftan Anlamaz 30 Bölüm Kıyafet Albümü

admin

Aşk Laftan Anlamaz 30 Bölüm Kıyafet

Show Tv’nin Romantik dizisi Aşk Laftan Anlamaz, finale doğru giderken son bölümlerinde bir hüzün, bir sevinç bir aşk… duygularını izleyicilerine yaşatmaya devam ediyor. Takipçilerimiz arasında bu diziyi izleyen ve dizide kullanılan kıyafet ve aksesuarları merak edenler için hazırladığımız Aşk Laftan Anlamaz 30 Bölüm Kıyafet Albümü Dizide giyilen kıyafet ve aksesuarların büyük bir kısmını içermektedir. Özellikle başrol oyuncuları Hande Erçel / Hayat ve Burak Deniz / Murat’ın giydikleri albümde yer almaktadır. Umarız bu albümle sizlere faydalı olabilmişizdir.

Aşk Laftan Anlamaz 30 Bölüm Kıyafet Albümü

Albüm her gün güncellenmektedir. Markasını bulamadığınız bir kıyafet olursa web sitemizi tekrar ziyaret de bilirsiniz. Albüm gün içinde güncellenecektir.

Albüm Detayı / Markası Bulunan Kıyafet ve Aksesuarlar

Aşk Laftan Anlamaz 30 Bölüm Kıyafet Murat’ın montu İnci Deri’den.

Aşk Laftan Anlamaz Kıyafetleri Hayat Gri Kaban ADL.

Hayat’ın beyaz gömleği Adil Işık. Siyah Jean pantolonu Mavi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

No 309 Dizisi 35 Bölüm Kıyafetleri

No 309 Dizisi 35 Bölüm Kıyafetleri No 309 Dizisi Geçen hafta sevgililer günü için özel bir bölüm hazırlamıştı romantik ve komik dizi No 309 takipçileri tarafından büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Dizinin takipçileri için hazırladığımız No 309 Dizisi 35 Bölüm Kıyafetleri sayfası ile No 3009 Karakterlerini canlandıran oyuncuların […]
No-309-dizisi-35-Bölüm-Kıyafetleri--taba-rengi-Trençkot-markası-Kığılı

Subscribe US Now