Cesur ve Güzel Sühan'ın Nişantaşı'ndaki Evi - KADININ TRENDİ

Cesur ve Güzel Sühan’ın Nişantaşı’ndaki Evi

admin

Cesur ve Güzel Sühan’ın Nişantaşı’ndaki Evi

Dizilerde sadece dizi kıyafetleri değil dizi karakterlerinin yaşadıkları evler de çok dikkat çekiyor. Cesur ve Güzel dizisinin kadın takipçilerinin dikkatini çeken ev iç mekan ve dış mekan dekorasyon özellikleri bir çok izleyicisine fikirler vermeye devam ediyor. Evini yeni dekore edecek bir kadın için şahane fikirler barındıran Cesur ve Güzel dizisinin çekildiği evler den en büyüğü ve en dikkat çekeni Korludağ çiftlik evi hakkında hazırladığımız ‘ Cesur ve Güzel Çiftlik Evi Dekorasyonu ‘ adlı yazıyı ve fotoğrafları mutlaka inceleyiniz.  Umarım bu yazımızın devamı olarak hazırladığım ( Cesur ve Güzel Sühan’ın Nişantaşı’ndaki Evi) adlı yazımızı okurken ve fotoğraflara bakınırken evinizin dekorasyonu için size yardımcı olacak fikirler edinirsiniz.

Cesur ve Guzel Suhan'in Nisantasi'ndaki evi yatak odası
Cesur ve Guzel Suhan’in İstanbul’daki evi yatak odası oldukça sade. Hatta odada dizinin geneline göre şaşırtıcı bir sadelik var.
Cesur ve Guzel Suhan'in Nisantasi'ndaki evi SALON
Cesur ve Guzel Suhan’in Nisantasindaki evi SALON DEKORASYONU
Cesur ve Guzel Suhan'in Nisantasi'ndaki evi -Salon mobilyaları
Cesur ve Guzel Suhan’in Nisantasi’ndaki evi -Salon mobilyaları
Cesur ve Guzel Suhan'in Nisantasi'ndaki evi -Salon mobilyaları
Suhan’ın Nisantası’ndaki evinin salonunun dekoratif süsleri harika. Kaktüs ve orkide ile süslenen cam sehpa sehpanın çevresindeki koltuklara ve salon dekorasyonuna farklı bir hava katmış. Salonun ahşap rengi ve ahşap oyma süslemelere yeşil ve beyaz bitki süslemesi tamamlayıcı bir detay olmuş.

Cesur ve Güzel Nişantaşı evi ile ilgili dekorasyon fotoğraflarını yayınlamaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin Zarafet ve güzelliğin ta kendisi olan mücevherler kombin içinde olmazsa olmazlardan bir parça oldu hep. Yüz hatlarının güzelliğini simgeleyen küpeler, boynun güzelliğini vurgulayan kolyeler, ellerin narin parmaklarına zarafeti ile ışık veren yüzükler. Hepsi de özenle seçilmesi gereken aksesuarlardır. Alışveriş yaparken bir çoğumuz aksesuar kısmını es geçiyoruz. Fakat […]

Subscribe US Now