Dizi Kıyafetleri

Cesur ve Güzel 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

cesur ve guzel 6 bolum de suhan siyah kaşe markası

Cesur ve Güzel 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Cesur ve Güzel 6. bölüm dizi oyuncuları, bu bölümde de trikolar, uzun kabanlar, Cesur – Kıvanç Tatlıtuğ’un ceketleri ve Kazakları, Sühan – Tuba Büyüküstün’ün  takıları ve diğer aksesuarları bol bol kullanılmış. Neredeyse her sahnede bir dizi kıyafet sponsoru değişmiş. Dizi mi yoksa moda defilesi mi anlayamadık. Yine zengin karakterler yine şık kıyafetler ile dizide boy göstermişler. 😉

Bu yazımızda Cesur ve Güzel 6. bölümün dizi kıyafetleri, dizi aksesuarları ve dizide kullanılan diğer giyim markaları paylaşılmıştır. Takip ettiğiniz oyuncuların 6. bölümde ne giydiği ve giydiği kıyafetlerin markası ve hatta fiyatları bu sayfada paylaşılmıştır.

Cesur ve Güzel 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Kıyafetler hakkında detaylı bilgi edinmek için yayınladığımız albüme göz atabilirsiniz. Albüm, kıyafet markaları bulundukça sürekli olarak güncelleniyor.
Comments

  1. Merhaba Canan Hanım Bu eteğin fotoğrafı şuan sitemize eklendi. Markasını araştırmaktayız, öğrenince bilgi güncellemesi yapacağız.

  1. Merhaba İlhan Bey, Cesur Ve Güzel 6. bölümde Kıvanç Tatlıtuğ’un giydiği siyah kaşenin markası Damat’tır. İlginiz için teşekküreler.

 1. Merhaba Sühan ın neredeyse her bölüm kulağında olan halka küpe markası nedir? zeckie marka olan üçgen küpeli resimde de kulağında var

 2. Merhaba, Cesur Sühanın ayakkabısını çıkardığı sahne, Siyah ipli ayakkabının markası ne acaba?

  1. Merhaba Aylin Hanım. O ayakkabının markasını çok araştırdık ama bulamadık. Bulunca buradan sizi haberdar edeceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 3. Merhaba,

  Tuba Büyüküstün’ün küpe markası Zeckie değil Müge New York markasına aittir.

 4. Sühan’ın 6. bölümde kabın içine giydiği ve bir önceki bölümde,kahverengi yelek ve şort ile giydiği beyaz trikonun markasının ne olduğunu yazar mısınız rica etsem!

  1. Merhaba Eser. Sühan karakterinin Cesur ve Güzel 6. Bölümde giydiği beyaz balıkçı yaka kazak hakkında kesin bir bilgimiz yok. Fakat Kazağın aynısı Trendyol’da var. Bilginize. İlginiz için teşekkürler.

  1. Merhaba Kıvanç Tatlıtuğ’un giydiği lacivert şişme yelek Mudo’dan. İlginiz İçin Teşekküşrler.

  1. Merhaba Kıvanç Tatlıtuğ’un giydiği lacivert şişme yelek Mudo’dan. İlginiz İçin Teşekküşrler.

 5. Korhanın 6.bölum de giydiği lacivert yelek lacivert gomlek ve pantolon markasıni rica ediyorum.saygılarimla

  1. Sühan’ın beyaz elbise, kolları siyah şeritli beyaz kabanı ve minik kare çizgili çanta kombini içinde giydiği siyah beyaz elbise markası Lug Von Siga’dır.

Son Yorumlar