Dizi Kıyafetleri

Cesur ve Güzel Sühan’ın Kıyafetleri

Cesur ve Güzel Sühan’ın Kıyafetleri

Cesur ve Güzel dizi sezonunda reyting rekorları kırdı. 1 2 ve 3. bölümleri yayınlanan bu güzel dizi özellikle başrol oyuncularının elbise modelleri ilede ayrı bir merak konusu oldu.

Dizideki isimleri ile Cesur ve Sühan’ın elbise modelleri sizlerle.

 1. Bölümde Sühan’ın giydiği tulum tam yaşadığı konağa göre dikilmiş gibi. Yeşil rengi Tuba Büyüküstün’ün gözlerine çok yakışmış. Bu tulumun markasını herkes merak ediyor. Bu hafta ne giyecek diye merak edenlere Yeşil tulumun markasını açıklayalım. Kemerli uzun tulum markası Mango Tulumun fiyatı ise:  179,99 tl

cesur ve güzel 2. bölümü yine nefesleri kesti dizi senaryosu oyuncu kadrosu kadar kıyafetleri ile de ön plana çıkmaktadır de kullanılan takılan giydirilen elbiselerin bulunduğu foto galeri

cesur ve güzel 6. bölüm sühan - Tuba Büyüküstün Bradley ceketi markası Ceren ocak
6. bölüm sühanın – Tuba Büyüküstün Bradley ceketi markası Ceren Ocak

Sühan’nın 7. Bölümde Giydiği kıyafetler

sühan’ın 7. bölümde giydiği kıyafetleri aşağıda bulabilirsiniz. 7. bölüm için yaptığımız foto galeride fotoğrafla ilgili açıklamayı üzerinde bekleyerek görebilirsiniz ayrıca tıklayarakta tam ekran foto slayt moduna geçebilirsiniz. merak ettiğiniz başka bir kıyafet yada giysi varsa yorumlarda bize sorabilirsiniz.

Dizi Kıyafetleri hakkında diğer yazılarımız

Cesur Ve Güzel Tuba Büyüküstün'ün giydiği

Cesur Ve Güzel 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri 

3. bölüm sühan’ın giydiği kıyafetler, kaşeler, aksesuarlar…

Cesur Ve Güzel Tuba-Kıvanç ( sühan-Cesur)kıyafetleri
Tuba-Kıvanç ( sühan-Cesur)kıyafetleri

Ünlülerin Stilleri İçin Takipteyiz.

 Ünlü Dizi oyuncularının stilleri giydikleri. dizi kostümlerinin karakterlere giydirilmesi gibi konular bu yazıda.
cesur ve güzel-1
kiralık aşk

Kiralık Aşk 61. Bölüm Elçin Sangu’nun Giydikleri  

Elçin Sangu, bir çok dizide oynadı ama Kiralık Aşk dizisi onun güzelliğini, tarzını yeteneklerini en iyi kullandığı dizisi oldu sanırım. Kiralık Aşk Elçin Sangu dendiğinde hemen bu hafta dizide ne giydi diye düşünmeden edemiyoruz.

cesur ve güzel oyuncu kadrosu
cesur ve güzel giyim tarzları

Cesur ve Güzel Dizi Oyuncularının Giyim Tarzları

Geçen hafta Star TV’de ilk bölümü yayınlanan bu harika dizi izleyicilerini ekranlara bağladı bile. Dizi oyuncularının giyim tarzları oldukça moderndi. Özellikle de Tuba Büyüküstün’ün giyim tarzı kombin meraklılarının ilgisini çekecek gibi görünüyor. Nede olsa zengin ailelerin kapışmasını anlatacak bir dizi. Giyindikleri de ilgi çekmeli öyle değil mi. Gelelim dizi oyuncularının ne giyindiklerine.

Comments

  1. Merhaba Hazal Hanım, Bahsettiğiniz Sühan’ın siyah çantasını bulunca web sitemize ekleyeceğiz. İlginiz için teşekkürler.

  1. Merhaba Bahar Hanım, Cesur ve Güzel dizi kıyafeti içinden 5.bölüm Sühan’ın kombini şumarkalardan oluşuyor. Kiremit rengi uzun kabanın içine giydiği krem rengi boğazlı kazak marksı H&M Kırmızı Etek Markası: Mango. Kırmızı uzun arkadan yırtmaçlı kaban markası ise JAGUETTE.

 1. Merhabalar Sühanın 7. Bölümde taktığı kiremit ( turuncu) renk atkının markası nedir acaba? Teşekkürler

  1. Merhaba Mehtap Hanım. Bu atkıyı hala bulamadık. piyasa da benzeri çok ama emin olmadan bir marka vermek yanlış olur. İlginize teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

 2. MERHABA 12.BÖLÜMDE SÜHANIN GİYDİĞİ SİYAH ELBİSENİN MARKASINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM?

 3. Suhanin 15 bölümde giydiği çiçek desenli elbise 17 bölümde giydiği siyah beyaz takım deri etek markalarını öğrenme bilirmiyim

 4. Suhanin 15 bölümde giydiği çiçek desenli elbise 17 bölümde giydiği siyah beyaz takım deri etek markalarını öğrenme bilirmiyim

Son Yorumlar