Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Çukur Kıyafetleri 9. ve 10. Bölümler - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

Çukur Kıyafetleri 9. ve 10. Bölümler

Çukur dizisinin son bölümünde Senanın giydiği gümüş renk parlak ceket Vero Moda markadır

Çukur Kıyafetleri 9. ve 10. Bölümler

Bu akşam Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisini hepimiz merak ediyoruz. Koçavalılar ailesindeki hain bu hafta anlaşılacak mı? Bunu hepimiz çok merak ediyoruz. Aslında Yamaç abisinden şüpheleniyor da hainliği abisine bir türlü yakıştıramadığı için ona yönelmiyor. Çukur Kıyafetleri 9. ve 10. Bölümler albümüne geçmeden önce bu  harika diziden bahsetmiş olduk. Gelelim Çukur dizisinin Styling tercihlerine….

 Çukur dizisinde tercih edilen kıyafetler genellikle koyu renkler. Dizinin çekildiği yer ve dizinin hikayesi gereği Yamaç ve Sena daha az dikkat çeken şık kıyafetler giyiniyor. Yamaç’ın giyim tarzı tutarsız görünüyor. Bazen Rack müzik dinleyen Rack müzik üreten genç bir erkek gibi giyiniyor. Ki bu Yamaç’ın gerçek giyim tarzı. Bir de Çukur Mahallesinin yöneticisi olan Yamaç tarzı ile giyinmeye çalışıyor. Mahalle yöneticisi olduğu için Rack giyim tarzını tamamen değiştirmiyor sadece biraz daha ehli bir hale sokuyor. Tabi ki biz Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli’yi her hali ile çok beğeniyoruz.

Sena’ya gelince Giyim tarzı kayın validesi Sultan tarafından eleştirildiği için Sena eskisinden daha kapalı giyinmeye başladı. Ama onun tercih ettiği Sena Giyim Tarzını Sultan yok edemeyecek gibi görünüyor.

Çukur Kıyafetleri 9. ve 10. Bölümler Albümü

Çukur Sena Kıyafetleri, Çukur Yamaç Kıyafetleri, Çukur Sultan Kıyafetleri, Çukur Vartolu Kıyafetleri ve diğer kıyafetler albüme hafta içinde eklenecektir. Bizi takip etmeye devam edin.

Çukur Kıyafetleri / Çukur Sponsorları Listesi

Çukur Sena Kıyafetleri

Soğuk Algınlığı ve Bitkisel Tedavi

Çukur dizisi Sena’nın taktığı bileklik Bendis Takı markadır . Sena siyah kazak nereden?

Sena’nın giydiği gümüş renk parlak ceket Vero Moda markadır.

Çukur  Sena Koçovalı kazak ve gömlek  Vero Moda dan.

Sena Gri  kaban ADL. marka.

Çukur Yamaç Kıyafetleri

Çukur 9. ve 10. bölümlerde Yamaç’ın giydiği siyah botların markası Derimod.

Yamaç’ın giydiği mavi kot gömlek ve Yamaç gri mont markası Diesel.

Çukur Sultan Kıyafetleri

Sultan karakterini canlandıran Perihan Savaş’ın kıyafetleri genellikle Ekol marka oluyor. Sponsorlar kıyafetlerini açıkladıkça bizde sizlerle buradan öğrendiğimiz dizi markası bilgilerini paylaşacağız.

Çukur Vartolu Kıyafetleri

Çukur Dizisi 10. bölümde Vartolu’nun giydiği kareli ceketi Karaca marka.

Çukur dizisi 10. bölümde Selim Kocovalı’nın giydiği siyah takım elbisesi Altın Yıldız markadır.

Son Yorumlar