Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Dizi Oyuncularının Giyim Tarzı Modaya Yön Veriyor - KADININ TRENDİ
Moda

Dizi Oyuncularının Giyim Tarzı Modaya Yön Veriyor

Dizi Oyuncularının Giyim Tarzı Modaya Yön Veriyor

Dizi Oyuncularının Giyim Tarzı Modaya Yön Veriyor

Son zamanlarda dizi izleme alışkanlığı sonucu dizi tutkusu diye bir kavram gelişti. İzleyiciler her hafta iple çektikleri dizileri izlerken, onların giyimlerinden esprilerine yaşam stillerine kadar her şeyi örnek alıyor gündelik hayatlarında kullanıyorlar. Böylece dizi oyuncularının canlandırdıkları karakterler öyle benimseniyor ki, saç modelinden giysilerine kadar baştan aşağı dizi oyuncularının giyim tarzları ile yeni bir stil oluşturuyorlar. Böylece dizi oyuncularının giyim tarzı modaya yön veriyor. 

Stilini değiştirmek isteyenler, yeni sezona girdiği için alışveriş yapmak isteyenler önce beğendiği dizi karakterini inceliyorlar. Kendilerine en uygun olan dizi oyuncusunu ele alıp onu internetten araştırıyorlar. Böylece dizi oyuncuların stilleri yol gösterici olup çıkıyor. İzleyiciler ekran başında dizilerini izlerken, belki de farkına varmadan, keşiflerini kendi tercihlerinde kullanıyorlar. Sonuçta dizi oyuncularının giyim tarzı sokaklarda karşımıza çıkan yaygın bir stil olup çıkıyor. Özellikle de dizi oyuncularının saç modelleri saç renkleri, takipçileri tarafından en çok örnek alınan özellikleri haline geldi. İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy’un saçlarını asker gibi kestirmesi bu sene sokaklarda asker saçlarını moda haline getirdi. Bu şekilde verilecek örnek çok. Eğer sizde imajınızı yenilemek ve en çok beğenilen dizi oyuncularının giyim tarzı hakkında bilgi edinip, Öğrendiklerinizi kendinize uyarlamak istiyorsanız, modaya yön veren web sitemizin dizi kıyafetleri adlı kategorisini takip edebilirsiniz.

Dizi Oyuncularının Giyim Tarzı Modaya Yön Veriyor

Dizi kıyafetleri adlı sayfamızda, izlenme rekorları kıran Bu Şehir Arkandan Gelecek, Cesur ve Güzel, Kara sevda, İçerde, Ölene Kadar gibi dizileri takip edip dizi oyuncularının giyim tarzları ile şık kombinleri yayımlıyor. Dizilerde giyilen kıyafetlerin markasını nereden alınacağını hatta benzerlerini dahi bulup yayımlıyoruz. Bu arada en çok takip edilen ve kombinleri araştırılan dizi oyuncularını araştırdık işte sonuçlarımız;Kadın dizi oyuncuları; Cesur ve Güzel – Tuba Büyüküstün, Kara Sevda – Neslihan Sezin, İçerde – Bengü Soral.

Erkek dizi oyuncuları; Cesur ve Güzel – Kıvanç Tatlıtuğ, İçerde – Çağatay Ulusoy, Bu Şehir Arkandan Gelecek – Kerem Bursin, Kara Sevda – Burak Özcivit. 

Share article:

Permalink:

Son Yorumlar