Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
İçerde 16 Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

İçerde 16 Bölüm Dizi Kıyafetleri

içerde-16-bölüm-dizi-kıyafetleri-Sarpın-giydiği-kazak Eylülün giydiği kırmızı kaban ve şalı hangi marka

İçerde 16 Bölüm Dizi Kıyafetleri

İçerde 16 Bölüm Dizi Kıyafetleri Show Tv’nin kısa zamanda fenomen olan dizisi İçerde, Her pazartesi takipçilerini ekran başında tutmaya devam ediyor. Bu hafta heyecan dorukta. Mert Celal’i zor durumda bırakacak mı? Sarp Mert’in evinde. Bakalım Sarp Mert ile karşılaşınca neler olacak? Sarp ile Melek’in aşkı git gide büyüyecek gibi.Senaryo merak uyandırıyor. Kıyafetler de öyle. Dizi izleyen kadın takipçiler Eylem ve Melek karakterlerinin giydiği kıyafetleri  dizi biter bitmez internetten araştırmaya devam ediyorlar. Bizde takipçilerimizin bu haftaki İçerde dizisinin kıyafetleri hakkındaki meraklarını gidermek için, İçerde 16 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümünü hazırladık. Fotoğraf albümünde İçerde Dizi oyuncularından Sarp ( Çağatay Ulusoy), Mert ( Aras Bulut İynemli), Eylem (Damla Colbay), Melek (Bengü Soral), Yeşim (Gözde Kansu) gibi şık giyinen gözde oyuncuların kıyafetlerini, markasını ve fiyatlarını paylaştık. Albümde paylaşılan kıyafet ve aksesuar fotoğraflarının markaları hakkında bilgiyi öğrenebilirsiniz. Dizide giyilen kıyafetlerin marka bilgisi her gün güncellenmektedir. Bu nedenle bizi takip etmeye devam edin.

İçerde 16. Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Albümde yer alan kıyafetler ve aksesuarla şunlardır:

Bengü Soral/ Melek’in otoparkta giydiği siyah strec çorap çizmeleri. Sarp’ın Giydiği siyah kapşonlu kaban. Mert’in giydiği siyah kaban. Melek’in küpeleri.

Mert’in giydiği kot gömlek hangi marka? Sarp’ın giydiği kazak Eylül’ün giydiği kırmızı kaban ve şalı hangi marka? Mert’in beresi, içerde 16 bölüm Aras Bulut’un giydiği kazak, Aras Bulut’un kol saati.
Markası Bulunan Kıyafet ve Aksesuarlar

  • Melek’in otoparkta giydiği siyah strec çorap çizmelerinin markası Shoes House.  
  • Sarp’ın taktiği siyah berenin markası Zara.
  • Mert’in 16. Bölümde giydiği uzun gri kabanın markası Lufian.
  • İçerde dizisinde Sarp’ın giydiği siyah kapşonlu kabanın markası Mango.
  • İçerde dizisinde Melek’in otoparkta giydiği bej kabanın markası Adil Işık.
  • YEŞİMİN KÖŞELİ GÖZLÜĞÜ VediVero MARKA.
  • İçerde dizisinde Melek’in giydiği mavi kot gömlek hangi marka?  Gömleğin markası belli oldu. İçerde dizisinde Mert’in üstündeki kot gömleğin markası Mudo.
  • içerde dizisinde giyilen kıyafetler ve kullanılan aksesuarların markaları ve fiyatları her gün öğrenildikçe güncellenmektedir. Bizi takip etmeye devam edin.
  • İçerde 16 bölüm kıyafetleri Yeşimin küpeleri Bendis Takı.

Son Yorumlar