İstanbullu Gelin 18. Bölüm Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

İstanbullu Gelin 18. Bölüm Kıyafetleri

admin

İstanbullu Gelin 18. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 18. Bölüm Kıyafetleri ve aksesuarlarının markalarını incelemeden önce dizi hakkında bahsetmek gerekirse. İstanbullu Gelin dizisi bu sezon tıpkı Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki gibi iddialı bir senaryo ile ilk bölümleri seyircinin beklentilerine cevap verdi. İstanbullu Gelin Süreyya Faruk’a boşanalım dedi ama Faruk’un bunu kolayca kabul etmesi karşısında çok şaşırdı. Faruk’un kendisini aldattığı hikayesine inanan Süreyya bu hafta diziye yeni katılan Can karakteri ile arasındaki iletişimi Faruk’u epeyce kıskandıracak gibi görünüyor. Gelelim İstanbullu Gelin 18. Bölüm sponsorları hakkında yaptığımız araştırmaya.

Geçen bölümde İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri arasında en çok beğenilen aksesuar Süreyya’nın ayakkabısı oldu. Ve Süreyya’nın kahve rengi sırt çantası da çok beğenildi. Kıyafet olarak ta Faruk karakterini canlandıran Özcan Deniz’in montu ve Süreyya karakterini canlandıran Aslı Enver’in beyaz hırkası.

İstanbullu Gelin Kıyafetleri ve Aksesuarları İşte Aslı Enver ve Sokak Modası...  İşte İstanbullu Gelin Sponsorları aşağıdaki albümde yer almaktadır.

İstanbullu Gelin 18. Bölüm Kıyafetleri Albümü

İstanbullu Gelin Sponsorları

İstanbullu Gelin Süreyya Kıyafetleri

17. bölümü yayınlanan, İstanbullu Gelin dizisinde, Süreyya karakterinin giymiş olduğu topuklu ayakkabı Elle Shoes markadır.

İstanbullu Gelin 18. bölümde Süreyya’nın siyah beyaz çizgili ayakkabısı Elle Shoes markadır.

İstanbullu Gelin Süreyya sarı şeritli kot pantolon markası açıklanacak.

İstanbullu Gelin Süreyya turuncu elbise nereden?

Kalp Atışı 13. Bölüm Dizi Kıyafetleri

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümde Esma Hanım’ın taktığı incili küpeler ve yüzük nereden? markaları araştırılıyor.

Can karakterinin taktığı bileklik nereden?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siyah İnci Kıyafetleri 1. Bölüm

Siyah İnci Kıyafetleri 1. Bölüm Star Tv yine iddialı bir aşk dizisi ile izleyicilerini ekran başında Star tv kanalını izlemeye teşvik ediyor.Bakalım Siyah İnci dizisi de Dolunay gibi çok beğenilecek mi? Gelelim Siyah İnci’nin Dizi Modasına katkılarına. Siyah İnci Kıyafetleri ilk bölümden itibaren web sitemizde olacak.  Dizi Modası açısından Siyah […]
Siyah İnci Kıyafetleri Hazalı istemeye geldiklerinde giydiği mor elbise nereden? Beymen Stüdio.

Subscribe US Now