Kiralık Aşk 65. Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Kiralık Aşk 65. Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin 6

Kiralık Aşk 65 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Cuma günlerinin rekor kıran dizisi Kiralık Aşk 65 bölüm ile yine izleyicilerini hem güldürdü hem hüzne boğdu. Bu arada Ömer’in Defnesi ve Ömer bu hafta çok mutlu değiller. Bu nedenle kıyafetleri de rolleri gereği biraz daha koyu renklerdi. Ve biraz daha hüzünlü stilleri vardı. Tabi ki hüzünlü de olsa her stilin kendine göre bir duruşu bir tarzı vardır. Bakalım Kiralık Aşk Oyuncularının tarzı bu hafta nasılmış?

Kiralık Aşk Dizisinin sadık takipçileri dizi kıyafetlerini bu hafta da araştırmaya devam ediyor. Biz de Kiralık aşk dizi kıyafetleri hakkında araştırma yapanları, merakta bırakmak istemedik. Kiralık Aşk 65. bölüm dizi kıyafetleri, aksesuarları vb ürünlerin markalarını aşağıdaki albümde yayınladık. Albümdeki fotoğrafların alt kısmında marka ve fiyat bilgisi bulabilirsiniz.

Bazı kıyafet ve aksesuarların marka bilgisi ilerleyen günlerde eklenecektir.

Kiralık Aşk 65 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü
6 thoughts on “Kiralık Aşk 65. Bölüm Dizi Kıyafetleri

    1. Merhaba Büşra hanım,Kiralık Aşk Ömer ve Koray’ın Atkısı hakkında bilgi edinince sayfada güncelleme yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  1. Ömer’in ilk 61.bölümle beraber 4-5 bölümdür giydiği altı beyaz taban siyah ayakkabının markası nedir?

  2. Yayinlanan son bölüm sanırım 65 oluyor Defnenin giydiği kürk peluş mavi tonlarda kamuflaj desenli markası nedir?

    1. Merhaba Ayça Hanım. Pamir karakterinin mavi montu hakkında bir bilgi edinemedik. Montun markası bulununca fotoğraf albümünde güncelleme yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Türkiye'nin En kapsamlı İndirim kodu / kuponu sitesi Arayüzünü yeniledi

Türkiye merkezli indirim sitesi indirimkuponum.net yenilenen yüzü ve yeni arama algoritması ile kullanıcıların istedikleri markanın indirim kodu ve kampanyalarına çok kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Şuan 940 Marka ile yoluna devam eden ve Türkiye’nin lider kupon sitesi Yıl sonunda marka sayısını 1000’e çıkarmayı hedefliyor. Aklınıza gelecek hemen hemen her kategoride […]
indirimkuponum

Subscribe US Now