Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Kiralık Aşk 65. Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 65. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kiralık aşk 65 bölüm dizi kıyafetleri Ömer Gri kırçıllı kazak markası

Kiralık Aşk 65 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Cuma günlerinin rekor kıran dizisi Kiralık Aşk 65 bölüm ile yine izleyicilerini hem güldürdü hem hüzne boğdu. Bu arada Ömer’in Defnesi ve Ömer bu hafta çok mutlu değiller. Bu nedenle kıyafetleri de rolleri gereği biraz daha koyu renklerdi. Ve biraz daha hüzünlü stilleri vardı. Tabi ki hüzünlü de olsa her stilin kendine göre bir duruşu bir tarzı vardır. Bakalım Kiralık Aşk Oyuncularının tarzı bu hafta nasılmış?

Kiralık Aşk Dizisinin sadık takipçileri dizi kıyafetlerini bu hafta da araştırmaya devam ediyor. Biz de Kiralık aşk dizi kıyafetleri hakkında araştırma yapanları, merakta bırakmak istemedik. Kiralık Aşk 65. bölüm dizi kıyafetleri, aksesuarları vb ürünlerin markalarını aşağıdaki albümde yayınladık. Albümdeki fotoğrafların alt kısmında marka ve fiyat bilgisi bulabilirsiniz.

Bazı kıyafet ve aksesuarların marka bilgisi ilerleyen günlerde eklenecektir.

Kiralık Aşk 65 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü
Comments

    1. Merhaba Büşra hanım,Kiralık Aşk Ömer ve Koray’ın Atkısı hakkında bilgi edinince sayfada güncelleme yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

  1. Ömer’in ilk 61.bölümle beraber 4-5 bölümdür giydiği altı beyaz taban siyah ayakkabının markası nedir?

  2. Yayinlanan son bölüm sanırım 65 oluyor Defnenin giydiği kürk peluş mavi tonlarda kamuflaj desenli markası nedir?

    1. Merhaba Ayça Hanım. Pamir karakterinin mavi montu hakkında bir bilgi edinemedik. Montun markası bulununca fotoğraf albümünde güncelleme yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.

Son Yorumlar