Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Kiralık Aşk 68 Bölüm Kıyafetleri - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

Kiralık Aşk 68 Bölüm Kıyafetleri

Kiralık-Aşk-defnenin-kabanı-Adil-Işık.-Ömerin-Kabanı

Kiralık Aşk 68 Bölüm Kıyafetleri

Star Tv Ekranlarının cuma günleri yayınlanan fenomen dizi Kiralık Aşk’ta bu hafta ortalık karışacak. Bakalım Defne Ömer’i Affedecek mi? Her şeyden önemlisi Defne Hamile mi? Defne ve Ömer, artık bambaşka bir heyecanın kapısında olabilirler. Defne hamile olup olmadığına bakarken Ömer Defne’yi nasıl ikna edeceğinin yollarını arayacak, Bu arada Ömer’in sırrı nihayet açığa çıkıyor. Hersi bir yana bu hafta Defne’nin kıyafetleri Ömer’in giysileri bakalım hangi markadan ve hangi kıyafetleri ve aksesuarları giymişler. Hadi bakalım Kiralık Aşk 68 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümünü incelemeye koyulabilirsiniz.

Kiralık Aşk 68 Bölüm Kıyafetleri Albümü

Albüme eklenen kıyafetlerden bazılarının markaları bir kaç gün içinde eklenecektir. Yine dizide gecen bazı kıyafetler de yarın eklenecektir.

Albümde İçeriği

Kiralık Aşk Defne’nin Giydikleri: Defne’nin krem rengi kazağı, Defne’nin giydiği bordo triko, Defne’nin polar geceliği, Kiralık Aşk 68. bölüm Defne’nin haki montu, Defne’nin giydiği simli siyah mini elbise.

Kiralık Aşk Ömer’in Kıyafetler: Ömer’in omuzları düğmeli koyu gri kazağı, Ömer’in siyah şişme montu. Ömer’in siyah eşofman takımı.

Diğer Kiralık Aşk Oyuncularının Kıyafetler: Neriman’ın giydiği leopar desenli bluz,  Sinan’ın kazağı, Sinan’ın spor kombini, Sinan’ın gri montu, Koray’ın spor yaparken giydiği spor kombin, Seda’nın Düğünde giydiği beyaz elbise. Koray bordo gömlek, gri ceket.
Kiralık Aşk 68 Bölüm Kıyafetleri Defne’nin giydiği krem rengi triko kazak markası Batik.

Kiralık Aşk 68 Bölüm Kıyafetleri Ömer’in gri kazağı markası.

Kiralık Aşk 68. Bölüm Kıyafetleri Neriman’ın giydiği leopar desenli bluz,

Kirelık Aşk Defne’nin giydiği bordo triko kazak,

Kiralık Aşk Ömer’in gri kazağı Sinan’ın kazağı

Kiralık Aşk Defne’nin polar geceliği OYSHO marka

Halı saha maçında Sinan’ın spor kombini hangi marka?

Koray’ın spor yaparken giydiği spor kombin  Nike.

Son Yorumlar