Ölene Kadar 4 Bölüm Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Ölene Kadar 4 Bölüm Kıyafetleri

admin

lene Kadar 4 bölüm kıyafetleri selvi ekru triko kazak Dağhan kareli gömlek lacivert tişört ve jean pantolon

Ölene Kadar 4 Bölüm Kıyafetleri

ATV nin perşembe akşamları ekranlarda yerini alan Ölene Kadar dizisi Fahriye Evcen ve Engin Akyürek  Dizinin 4. bölümünde de izleyicilerine istediğini verdi ve sürükleyici özelliği ile takipçilerinin merakını uyandırdı. Fahriye Evcen’in canlandırdığı Selvi vijdanını dinledi ve Dağhan’ı kurtardı fakat, kendi sırları içinde boğulmamak için zor günler yaşayacak gibi. Geleleim Ölene Kadar 4 Bölüm Kıyafetleri çalışmamıza. Fahriye Evcen/ selvi, Engin Akyürek / Dağhan, Gülcan Arslan/ Beril vb dizide şık giyinen oyuncuların en çok beğenilen ve dikkat çeken kıyafet ve aksesuarlarını bir albümde toparladık. Diziyi izlerken favori oyuncunuzun giydiği kıyafetlerin markasını ve fotoğraflarını hatta bazılarının fiyatlarını bile Ölene Kadar Dizi Kıyafetleri Albümünde bulabilirsiniz.

Ölene Kadar 4 Bölüm Kıyafetleri Albümü

Ölene Kadar 4. Bölümde kullanılan kıyafetlerden beğenilen parçaları eklediğimiz albümde bazı kıyafetlerin markasını henüz eklememiş olabiliriz. İlerleyen bir kaç gün içinde kıyafet ve aksesuarların markası eklenecektir. Web sitemizi takip etmeye devam edin.

Albüm İçeriği

Fahriye Evcen Selvi’nin bordo sallantılı küpeleri…

Fahriye Evcen Selvi’nin bordo kürk yaka montu ve siyah kaşesi..

Ölene Kadar 4 bölüm kıyafetleri selvi ekru triko kazak Dağhan kareli gömlek lacivert tişört ve jean pantolon markası…

Ölene Kadar 4 bölüm kıyafetleri Selvi bordo çanta vizon kaban ve vizon rengi bot

Ölene Kadar 4. Bölüm Selvi’nin giydiği mavi boğazlı triko kazak markası Natalie Kolyozyan

Ölene Kadar 4. Bölüm Kıyafetleri Fahriye Evcen-Selvi’nin bordo abiye tarzı elbisesi Raisa & Vanessa marka. Bu elbiseyi trendyol’da bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5 Bölüm Kıyafetleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5 Bölüm Kıyafetleri ATV ekranlarında zirveye doğru yol alan dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu canlandırdıkları karakterleri izleyicilere yaşatmaya devam ediyorlar.  Ali hayatını alt üst eden sırları henüz öğrenmedi. Derin ise Ali için endişeleniyor. Alinin sırrını öğrendi […]
Bu-Şehir-Arkandan-gelecek-5-Bölüm-Kıyafetleri-Derin-tasma kolyesi Bendis Takı’dan.

Subscribe US Now