Paramparça Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Paramparça Dizi Kıyafetleri

admin

Paramparça Dizi Kıyafetleri

Bir bebek karışması olayını canlandıran dizi Paramparça, zamanla batağa giren bir ailenin tam kendisini toplamaya başladığı an bir intikam oyunuyla nasıl parçalandığını anlatıyor. Eşi Dilara, kızı Cansu ve oğlu Ozan ile birlikte Kandilli’de bir yalıda yaşamakta olan Cihan 3 sezondur hep iki ayak üstüne düşüyor. Bu arada bizi  en çok ilgilendiren kısmı ise dizide birbirinden şık ve sıra dışı kıyafetler kullanılıyor. Cansu liseli tarzından çıkalı harika kombinler giymeye başladı. 30’lu yaşlarının ortalarında iki çocuk annesi Dilara ise tarzı ile yaşıtlarına örnek kombinler sergilemeye devam ediyor. Sonradan zengin olmanın acısını Alışveriş yaparak çıkaran Hazal ise ne giyse yakıştırıyor üstelik tarzı çok etkileyici. Bu nedenle Paramparça Dizi Kıyafetleri arasında Hazal’ın kıyafetleri her zaman kıyafetleri araştırılıyor.

Paramparça Cihan/ Erkan Petekkaya'nın giydiği takım markası Ramsey.
Paramparça Hazalın giydiği buz mavisi kabanın markası Trendyol.

Paramparça Dizi Kıyafetleri Albümü

Gelelim Paramparça dizi kıyafetleri Albümüne. Albümde Paramparça dizi kıyafetleri arasından en çok beğenilen ve araştırılan kıyafetler ve aksesuarlar yer alacak. Albümde; Hazal’ın giydiği kıyafetler, Cansu’nun giydiği kıyafetler, Dilara’nın giydiği kıyafetler, Cihan’ın kıyafetleri ve kullandıkları aksesuarlar yoğun bir şekilde yer almaktadır.

Albümde bulunan kıyafet ve Aksesuarlar.

Paramparça Cihan’ın giydiği takım elbise markası Ramsey.
Hazal’ın giydiği buz mavisi kabanın markası Trendyol.
Paramparça dizisinde Cansu’nun giydiği düşük kollu omuz dekolteli bluzun markası Merve Topal.

Cansu’nun giydiği mavi pelerin elbisenin markası Forever New.
Dilara’nın giydiği taba rengi uzun süet ceket markası Derimod.

Poyraz Karayel Kıyafetleri adlı yazımızı okumak için tıklayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

No 309 Dizi Kıyafetleri 27 Bölüm

No 309 Dizi Kıyafetleri 27 Bölüm No 309 dizi kıyafetleri 27 Bölüm adlı yazımızda dizinin 27. bölümü sahnelerinde kullanılan kıyafetler arasından en çok dikkat çeken kıyafetleri sayfamızda yayımladık. Özellikle Lale ve Onur karakterlerinin kıyafetlerinin yer aldığı bu çalışmamızda dizide giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları yer almaktadır. No 309 Dizi Kıyafetleri 27 Bölüm Albümü No 309 […]
No-309-dizisinin-27-Bölümünde-Lalenin-çantasının--markası

Subscribe US Now