Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Poyraz Karayel 80 Bölüm Kıyafetleri - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel 80 Bölüm Kıyafetleri

Poyraz-karayel-80-Bölüm-kıyafetleri-Eda-haki-renk-siyah-kürk-yakalı-kaban

Poyraz Karayel 80 Bölüm Kıyafetleri

Poyraz’ın Sadreddin, Zülfikar, Taşkafa ve Eda’yla birlikte Girişim’e karşı başlattığı savaş ısınıyor. Bu çılgın ekibi büyük tehlikeler bekliyor. Yani anlayacağınız dizide İntikam ateşi iyice alevlendi. Poyraz düşman olduğu tarafı bitirmek için sabırlı olmaya çalışıyor. Bakalım dizinin devamında neler olacak. Gelelim siz Poyraz Karayel takipçileri için hazırladığımız Poyraz Karayel 80 Bölüm Kıyafetleri Adlı albüme. Albümü incelemeden geçmeyin.

Poyraz Karayel 80 Bölüm Kıyafetleri Albümü

Albümde dizinin en çok beğenilen ve markası araştırılan kıyafet ve aksesuarlar yer almakta. Günler içinde albümü güncelleyip yeni fotoğraflar yeni bilgiler ekleyeceğiz bu nedenle bizi takip etmeye devam edin.

Albüm Detayı/ Poyraz Karayel Dizi Kıyafetleri Markaları

  • Poyraz Karayel 80 Bölüm kıyafetleri Ayşegül’ün taktığı doğal taşlardon yapılmış tasma kolye Markası Web sitemizde.
  • Poyraz Karayel dizisinde Ayşeğül’ün kombini ile taktığı Taşlı Kolye X Nomad Koleksiyonudan  taşlı kolye Lucky Culture markadır.
  • Poyrazraz Karayel dizisinin 80. Bölümünde Eda Karakterinin giydiği kuş gözü zincir, püsküllü biker ceketin markası  Twist.
  • Poyraz Karayel dizisinde Eda’nın giydiği siyah kürklü kaban’ın markası Forever New .
  • Poyraz Karayel 80. Bölümde Ayşegül’ün ev içinde giydiği rengarenk ceket ve pantolon markası Jaquette.
  • Eda’nın giydiği haki renk siyah kürk yakalı kaban  Bir boyner markasıdır. Liquorish Ceket Fiyatı: 175.00 TL.
  • Poyraz karayel son Bölümde Songül karakterinin giydiği işlemeli lacivert ceketi Boyner markadır.Little White Lies Ceket Fiyatı: 142.50 TL.
  • Poyraz Karayel dizisinde Eda’nın giydiği siyah deri ceket Twist marka. Payet Çiçek Broşlu Ve Tül Mıxlı Kazak Fiyatı: 249.00 TL .

Son Yorumlar