Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin

Yıldızlar Şahidim 1 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Öncelikle Yıldızlar şahidim dizisinden kısaca bahsedelim. Aras ünlü bir pop yıldızıdır. Haziran ise Aras’a deliler gibi aşık olan ve bir şarkıcı olma hedefi olan bir Aras hayranıdır.  Aras’ın bir konserinde Haziran Aras’a bir şekilde ulaşır ve bağlantı kurarlar. Haziran Aras’ın da ilgisini çeker.  Aralarında bambaşka bir engel vardır.  Aras’ın babası Fikret ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep’in ilişkilerinin kötü bitmesi ve Arasın babasının bunu hayatı boyunca unutmayıp Arasa Aşkı yasaklaması. Bu arada Aras’ın annesi Zeynep, Haziran’ın elinden tutup bir şarkıcı yaratmaya ve productor olan Fikret’e rakip olmaya and içer. Bu sırada oğlu Aras’ın sevgisini de kazanmaya çalışacaktır. Zeyno ve Fikret artık iki düşman olmuşlardır.  Aras ve Haziran arasında harika bir aşk kıvılcımlanır. Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri ise aşağıda yer almaktadır.

Star Tv’nin Yeni dizisi Yıldızlar Şahidim Süreç Film şirketinin yapımcılığını yaptığı, Yıldız Hülya Bilban’ın yönettiği bir gençlik dizisidir.
Tecrübeli Oyuncu kadrosu ile reyting listelerinde istedikleri yeri alacaklar gibi görünüyor.  Yıldızlar Şahidim Dizi kadrosu: Berk Cankat, Özge Gürel, Mesut Akusta, Canan Ergüder…Şimdi gelelim dizinin Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri ne.
Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri Haziran Beyaz Hırka kombini

Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Albüm İçeriği
  •  Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri Haziran’ın giydiği krem rengi hırka Mudo’dan.
  • Yıldızlar Şahidim Dizi Kıyafetleri Haziran Kırmızı kareli kaşe  kaban Zara marka.
  • Haziran sarı fermuarlı süet ceket, Boyner markasıdır. Boyner Mink Pink Ceket.
  •  Yıldızlar Şahidim Haziran’ın mavi bandanası Accessorize  Marka.
  •  Yıldızlar-Şahidim-1-ve-2-Bölüm-Dizi-Kıyafetleri-Haziranın giydiğikot pantolon Mavi marka.
  • Yıldızlar Şahidim 1 ve 2 Bölüm Dizi Kıyafetleri Zeyno kayık yaka çiçekli elbise Adil Işık markadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sevgiler Günü Hediye Fikirleri

Sevgiler Günü Hediye Fikirleri  Sevgililer Günü geldi çattı. Sevgiliniz için en doğru hediyeyi arıyorsanız  Sevgiler Günü Hediye Fikirleri adlı yazımızı mutlaka okuyun. Eminim hediye seçme sorununuzu bizimle halledeceksiniz. Sizin için özel bir günde sevgilinizi mutlu etmek için ne alacağınıza karar vermek çok önemli bunu biliyoruz. Bu konuda en orijinal sevgililer günü […]
Sevgiler Günü Hediye Fikirleri

Subscribe US Now