Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Cesur ve Güzel Dizi Oyuncularının Giyim Tarzları - KADININ TRENDİ
Cesur Ve Güzel

Cesur ve Güzel Dizi Oyuncularının Giyim Tarzları

cesur ve guzel basliyor 7959672

-cesur-ve-guzel-basliyor-7959672

Cesur ve Güzel Dizi Oyuncularının Giyim Tarzları

Geçen hafta Star TV’de ilk bölümü yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi izleyicilerini ekranlara bağladı bile. Dizi oyuncularının giyim tarzları oldukça moderndi. Özellikle de Tuba Büyüküstün’ün giyim tarzı kombin meraklılarının ilgisini çekecek gibi görünüyor. Nede olsa zengin ailelerin kapışmasını anlatacak bir dizi. Giyindikleri de ilgi çekmeli öyle değil mi. Gelelim Cesur ve Güzel dizi oyuncularının ne giyindiklerine.

Cesur ve Güzel – Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün’ün giyim tarzı her zaman her dizide olduğu gibi yine dikkat çekici. Tuba’nın ten rengi ve saç rengi çok güzel. Ne giyinsem bana yakışır dedirtecek bir ten ve saç rengine sahip. Güzel oyuncu, canlı renkler giyinse çiçek gibi açıyor. Pastel tonlar giyinse otantik bir hava kazanıyor. Bu bir kadın için çok büyük bir avantaj. Giyim tarzı ile, bu avantajı en iyi şekilde kullanıyor. Dizi sahnelerinde birçok rengi kullanan Tuba Büyüküstün, bazı sahnelerde mat renklerden oluşan bir kombine canlı bir aksesuar ya da bir gömlekle dinamik bir hava katmış. Belli ki Tuba’nın dizi kostümleri özenle seçilmiş. Dizi boyunca moda defilesinde süzülerek yürüyen bir manken gibi… Her kombini ile dikkatleri çeken güzel oyuncu diziye her geçen gün daha çok izleyici kazandıracak gibi görünüyor.

Bakalım Cesur ve Güzel – Sühan / Tuba Büyüküstün neler giyinmiş.

cesur-ve-güzel-tuba-büyüküstün-1

Pastel tonda püsküllü bir ceket altında ise siyah dar kesim bir pantolon. Tuba’ya çok yakışmış. Ceketin kol altlarında sarkan püsküller ve kol kısmındaki fileler ceket harika bir tarz kazandırmış. Hem güzel hem ilginç karakter Sühan için en doğru seçim. Sağ taraftaki kombin ise bundan bende almalıyım dedirten tarzda parçalardan oluşuyor. Pantolan ve arkası üzün kırmızı gömlekten bu sene çoook satar.  Gömleğin markası Suud İstanbul adı da TUUBA KRUVAZE GÖMLEK. 😉 ilgilenenlere duyurulur.

cesur-ve-güzel-tuba-büyüküstün-1

cesur_ve_guzel_bolum_suhan_puskullu_ceket_
Ceketi İpekyol’da bulabilirsiniz.

Cesur ve Güzel – Cesur / Kıvanç Tatlıtuğ

Gelelim Cesur karakterine. Dizinin erkek izleyicileri Kıvanç Tatlıtuğ tarzını zaten çok beğeniyor. Cesur karakterinin tarzı, spor ve rahat kıyafetlerden oluşuyor. Hem cesur hem kendinden emin karakter de giyim tarzı ile bir çok erkeğe örnek olacak gibi görünüyor.

Cesur ve Güzel dizisinde, Cesur karakterinin giydiği gömlek markası ise Mudo

9899_cesur_ve_guzel_1_bolum_cesur-gömlek

Son Yorumlar