Kiralık Aşk Elçin Sangu Bu Hafta Ne Giydi - KADININ TRENDİ

Kiralık Aşk Elçin Sangu Bu Hafta Ne Giydi

admin

Kiralık Aşk Elçin Sangu Dizide Ne Giydi

Moda dizisi Kiralık Aşk oyuncularından Elçin Sangu – Defne’nin giyindiği kıyafetleri ve markalarını merak ediyorsanız bu yazıyı mutlaka inceleyin.

İki yıldır yüksek reytinglerle haftayı bitiren KiralıkAşk dizisi hem tatlı bir aşkın öyküsünü anlatıyor, hem de moda dünyasından ip uçları verip trend kıyafetleri oyuncularına giydirerek moda tutkunlarını ekran başında tutmayı başarıyor. birinci sezonda Yasemin, Sude, Defne, Neriman ve ara ara İz karakterleri giyim tarzları ile Kiralık aşk dizisini adeta bir moda defilesine çevirdiler. Özellikle Elçin Sangu (Defne) nun giydikleri çok dikkat çekti. Ne de olsa kuru kız ne giyse yakışıyor. Hele de Neriman’ın ekibini toplayıp Defne’yi Ömer için hazırlaması defilenin altın vuruşunu yapıyordu. Bu sene ise Defne ve Neriman Stillerini koruyarak dikkat çekmeye devam ediyorlar.

Elçin Sangu bu dönem artık Ömer’i etkilemek isteyen bir kız değil. Neriman’ın seçtiklerini değil kendi istediği kıyafetleri giyiniyor. Bu nedenle Defne karakteri bu sezon rahat daha spor kıyafetler giyinecek gibi görünüyor. Bakalım bu hafta Kiralık Aşk Dizisinin Defne karakteri Elçin Sangu ne giydi?

Kiralık Aşk Elçin Sangu Kıyafetleri

Kiralık-Aşk-Elçin-Sangu-ne-giydi Balıkçı yaka beyaz bir triko giydi.  Markası Zara. Bu sene bu tarz trikoları çok göreceğiz.

Kiralık-Aşk-Elçin-Sangu-ne-giydi1Dizinin 54.bölümünde Defne karakterinin giydiği uzun triko gri kırçıllı elbisenin markası Mango.

Kiralık-Aşk-Elçin-Sangu-ne-giydi-2Kiralık Aşk Dizisinin 59. Bölümünde, Defne karakterinin giydiği kareli elbise My Best Friends markası. İlgilenenlere duyurulur.

Kiralık-Aşk-Elçin-Sangu-ne-giydi-3

58. Bölümde, Elçin Sangu – Defne karakterinin giydiği çift düğmeli ceket tarzı elbise Boyner markası.

Yeni bölümlerde yeni elbiselerle güncellemeler yapılacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Cesur ve Güzel Dizi Oyuncularının Giyim Tarzları adlı yazımızı okumak ve Tuba Büyüküstün’ün kıyafetlerini – markalarını görmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

En Çok Pinlenen 20 Sevimli Kombin

En Çok Pinlenen 20 Sevimli Kombin Pinterest, 2010 yılında kurulan, amacı fotoğraf ve video paylaşımına yönelik olan bir sosyal medya platformu. Ziyaretçilerinin büyük çoğunluğunu kadınların oluşturduğu mecra; moda, stil, dekorasyon ve yemek içerikleriyle Avrupa’da çok tutu. Peki Türkiye geride kalır mı? Asla! Türkiye’de kullanıcısı hızla artan Pinteresti araştırdık ve sizler için 20 sevimli […]

Subscribe US Now