Çukur 17. Bölüm Kıyafetleri - 26 Şubat  - KADININ TRENDİ

Çukur 17. Bölüm Kıyafetleri – 26 Şubat 

admin

Çukur 17. Bölüm Kıyafetleri 26 Şubat

Bu gün günlerde Çukur. Siz ekran başından Çukur Dizisini izlerken biz de sizlere Çukur dizisinde giyilen kıyafetleri ve dizide kullanılan aksesuarları araştırdık ve markalarını sizler için yayınlamaya  bu hafta da devam edeceğiz. Her hafta sizler için hazırladığımız Çukur Sponsorları hakkındaki sayfalarımıza bugünde 26 Şubat Çukur 17. Bölüm Kıyafetleri  adlı sayfamızı ekledik. Diziye bir iki saat kalmışken şimdilik Çukur 17. bölüm fragmanlarından ve ShowTv web sitesinden aldığımız fotoğraflar ile kıyafetleri paylaşacağız. Hafta içi 17. Bölüm Çukur Dizi Kıyafetlerinin tamamını sizler için yayınlamış olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Diğer dizilerin dizi sponsorlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Çukur 17. Bölüm Kıyafetleri Fotoğrafları ve Markaları

Çukur kıyafetleri bayan dizi kıyafetleri denildiğinde Sena kıyafetleri ile özellikle dikkatleri çekiyor. Sena 17.bölüm kıyafetleri arasında kadife uzun ceket ,Sena gri hırka, Sena antrasit tişört ve Sena kolye beğenileri kazanacak.

Çukur Sena Kıyafetleri

Sena’nın giydiği kareli kırmızı siyah kabanı hangi marka? Açıklanacak

Çukur son bölüm kıyafetleri: Sena karakterinin giydiği kadife hardal rengi kimononun markası BPrive. Sena’nın  kolyesi Bendis Takı’dan.

Çukur Kıyafetleri 17. Bölüm  26 Şubat  Bu gün günlerde Çukur. Siz ekran başından Çukur Dizisini izlerken biz de sizlere Çukur dizisinde giyilen kıyafetleri ve dizide kullanılan aksesuarları araştırdık ve markalarını sizler için yayınlamaya  bu hafta da devam edeceğiz. Her hafta sizler için hazırladığımız Çukur Sponsorları hakkındaki sayfalarımıza bugünde 26 Şubat Çukur Kıyafetleri 17. Bölüm adlı sayfamızı ekledik. Diziye bir iki saat kalmışken şimdilik Çukur 17. bölüm fragmanlarından ve ShowTv web sitesinden aldığımız fotoğraflar ile kıyafetleri paylaşacağız. Hafta içi 17. Bölüm Çukur Dizi Kıyafetlerinin tamamını sizler için yayınlamış olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.  Diğer dizilerin dizi sponsorlarını incelemek için TIKLAYINIZ. Çukur Kıyafetleri 17. Bölüm Fotoğrafları ve Markaları Çukur kıyafetleri bayan dizi kıyafetleri denildiğinde Sena kıyafetleri ile özellikle dikkatleri çekiyor. Sena 17.bölüm kıyafetleri arasında kadife uzun ceket ,Sena gri hırka, Sena antrasit tişört ve Sena kolye beğenileri kazanacak. Çukur kıyafetleri 17. bölüm Sena karakterinin giydiği kadife hardal rengi kimononun markası BPrive.

Çukur Yamaç Kıyafetleri

Çukur dizisi 17. Bölümde Yamaç’ın giydiği siyah kabanın markası Boyner marka.
Çukur kıyafetleri 17. Bölüm Yamaç siyah kaban Boyner marka

Yamaç’ın son bölümde giydiği siyah boğazlı kazağı ve siyah ceketi Jack & jones marka.

Çukur Yamaç Kıyafetleri Yamaçın son bölümde giydiği siyah boğazlı kazağı ve siyah ceketi Jack and jones marka
Yamaç kazak ve siyah ceket Jack and jones

Çukur Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç’ın taktığı yüzük nereden alabilirim,  sorularına işte yanıt. Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç’ın taktığı yüzüğü Bendis Takı’dan.

Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç'ın taktığı yüzüğü nereden alabilirim?
Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç’ın yüzük Bendis Takı’dan.

Çukur Kıyafetleri 17. Bölüm Çukur dizisinde komiser Emrah’ın giydiği deri ceket ‘in markası Derimod. ve Emrah’ın çok beğenilen güneş gözlüğü Turkuaz Optik’ten.

Çukur Emrah Güneş gözlüğü markası : Turkuaz optik.

Çukur Emrah deri Ceket : Derimod

Çukur Kıyafetleri 17. Bölüm Çukur dizisinde komiser Emrah'ın giydiği deri ceket 'in markası Derimod. ve Emrah'ın çok beğenilen güneş gözlüğü nereden alınır

Komiser Emrah siyah bere nereden?

Komser Emrah deri ceket Derimod.

Komiser Emrah güneş gözlüğü Turkuaz Optik.

Komser Emrah tişört nereden?

Komiser Emrah siyah bere Komser emrah deri ceket Komiser Emrah güneş gözlüğü Komser Emrah tişört nereden? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jet Sosyete Kıyafetleri 3. Bölüm

Jet Sosyete Kıyafetleri 3. Bölüm 4 Mart akşamı Star Tv ekranlarında Jet Sosyete dizisinde birbirinden komik esprili sahneleri yayınlandı. Sarp Apak’ın canlandırdığı Ozan karakteri ile Melike’nin yavaş yavaş çekim içinde olması ve diğer karakterlerin bitmek bilmeyen fütursuzlukları bizleri güldürmeye devam devam ediyor. Jet Sosyete Kıyafetleri 3. Bölüm yazımızla, Dizinin modaya […]
Jet Sosyete Sarp - Jet Sosyete Ozanın kot gömleği nereden Mavi Ozanın kahve rengi botları ve jean pantolonu nereden

Subscribe US Now