Gülizar Kıyafetleri 5. Bölüm - KADININ TRENDİ

Wer verkauft die besten Replik-Rolex-Uhren? Alle Antworten finden Sie auf unserer Website replicauhrende.to

orologi replica

If you look for a replica rolex watch, replica watches. The best website in 2022

Gülizar Kıyafetleri 5. Bölüm

admin

Gülizar Kıyafetleri 5. Bölüm

Gülizar Kıyafetleri 5. Bölüm adlı yazımızda Gülizar dizisinden bahsedeceğiz ve Gülizar dizi karakterlerinin giyim tarzlarından, giydikleri kıyafetlerin ve kullandıkları aksesuarların markalarından bahsedeceğiz. Dizi Modası adına Gülizar dizisinin izleyicilerin moda anlayışını nasıl etkilediğini hep beraber göreceğiz.

Bu arada Gülizar dizi kıyafetleri her hafta web sitemizde yayınlanmaya devam ediyor. Gülizar dizisinin 4. bölümünde ne giyildiğini görmek için Tıklayın.  Gülizar dizisi Kıyafetleri 4. Bölüm  

Bu sayfadan aşama aşama diğer bölümlerin kıyafetlerine de erişebilirsiniz.

DİĞER DİZİLERİN KIYAFETLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Gülizar Kıyafetleri 5. Bölüm Sponsorları

Gülizar dizisinin Suzi’sini canlandıran Ebru Cündübeyoğlun’un 5. bölümde giydiği kollarında siyah püskülleri olan kırmızı triko kazağın markası Drape Butik.

Gülizar dizisinin Suzi'sini canlandıran Ebru Cünbeyoğlun'un 5. bölümde giydiği kollarında siyah püskülleri olan kırmızı triko kazağın markası Drape Butik.
Suzi triko kazak  Drape Butik.

Gülizar son birkaç haftadır morali bozuk olduğu için giyim-kuşama çok önem vermiyor. Gururlu kız gülizarın kafası karışık hele de 5. bölümde yaşanan bir kaza nedeni ile Gülizar, 6. bölümde de yine salaş ve özensiz olacak. Gülizar 7. Bölümde tahmin ediyoruz ki her zamankinden daha şık ve enerjik olacak.

2018 Kemer Modası ve Kemer Kullanımı

Gülizar 5. Bölümde Gülizar’ın giydiği sarı siyah desenli hırka nereden araştırılıyor.

Gülizar’ın 5. bölümde giydiği hırkanın markası Mavi.

Gülizar 5. Bölümde Gülizar'ın giydiği sarı siyah desenli hırka nereden araştırılıyor.

Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı Gülizar karakterinin Vinage & Bohem karışımı giyim tarzına uyum sağlayan bilekliği Fabricca Design marka. Gülizarın pembe gamlı gözlüğü ise Bee Pr Branding sponsorluğunda.

Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı Gülizar karakterinin Vinage & Bohem karışımı giyim tarzına uyum sağlayan bilekliği Fabricca Design marka. 

2018 Kadife Elbise Modelleri

Berk Cankat – Gülizar Murat Kıyafetleri Murat’ın nişan için giydiği siyah takım Eformen marka.

Berk Cankat - Gülizar Murat Kıyafetleri Murat'ın nişan için giydiği siyah takım Eformen marka.

Gülizar’ın son bölümde bileğine sardığı eşarbın markası Bemine Design. Çok amaçlı ve canlı renklerden oluşan bu eşarpın fiyatı 80 TL ‘den 50 TL ye düşmüş. bizden söylemesi.
Gülizar'ın son bölümde bileğine sardığı eşarbın markası Bemine Design. Çok amaçlı ve canlı renklerden oluşan bu eşarpın fiyatı 80 TL 'den 50 TL ye düşmüş. bizden söylemesi. 
Gülizar eşarp Bemine Design.

Gülizar’ın dizi tanıtımında ve bölümlerde giydiği turuncu deri mont ve Murat karakterinin 5. bölümde giydiği siyah süet mont markaları Desa.

Gülizar'ın dizi tanıtımında ve bölümlerde giydiği turuncu deri mont ve Murat karakterinin 5. bölümde giydiği siyah süet mont markaları Desa.
Murat mont Desa, Gülizar Mont Desa.

Biraz da Murat karakterinin giyim tarzından bahsedelim. Berk Cankat’ın canlandırdığı Murat karakateri doğayı seven hayvan dostu, Paraya çok önem vermeyen bir kişilik. Giyim tarzı da buna paralel, daha rahat kıyafetlerden oluşuyor. Murat karakterinin giydiği her kıyafet kendine yakışmış. Erkek modasını derinden etkileyecek olan Berk Cankat’ın kıyafetleri Erkekler için ilham vermeye devam edecek.

Gülizar kıyafetleri 5. bölümde Murat’ın giydiği omuz kısmı desenli lacivert triko hırka Brango sponsorluğundadır.

Gülizar kıyafetleri 2. bölüm Murat'ın giydiği desenli lacivert hırkanın markası Brango
Murat’ın giydiği desenli lacivert hırkanın markası Brango.

Gülizar 5. Bölümde Murat’ın giydiği kamuflaj montunun markası araştırılıyor. Murat’ın son bölümde giydiği içi peluş kot montu Levis marka.

Gülizar 5. Bölümde Murat'ın giydiği kamuflaj montunun markası araştırılıyor. Murat'ın son bölümde giydiği içi peluş kot montu Levis marka.

Gülizar dizisinde Mine’nin giydiği desenli pijamanın markası Aycanmm.
Gülizar dizisinde Minenin giydiği desenli pijama Aycanmm

Farah Zeynep Abdullah’ın Gülizar dizisinde giydiği kırmızı montun markası Mudo. Nar çiçeği rengi montun  fiyatı 279₺ den 129₺ ye düşmüş.

Gülizar dizi kıyafetleri Gülizarın giydiği kırmızı kapşonlu mont Mudo marka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Çukur 17. Bölüm Kıyafetleri - 26 Şubat 

Çukur 17. Bölüm Kıyafetleri 26 Şubat Bu gün günlerde Çukur. Siz ekran başından Çukur Dizisini izlerken biz de sizlere Çukur dizisinde giyilen kıyafetleri ve dizide kullanılan aksesuarları araştırdık ve markalarını sizler için yayınlamaya  bu hafta da devam edeceğiz. Her hafta sizler için hazırladığımız Çukur Sponsorları hakkındaki sayfalarımıza bugünde 26 Şubat […]

Subscribe US Now

minősége replika órák olcsón online bolt és replika órák férfi női, svájci legjobb replika órak webáruház eladó

Replica Orologi
idm full crack IDM Crack Internet Download Manager Crack KMSAuto++ Windows 11 Activator Crack IDM IDM Crack 6.41 CryptoCurrency News Download Crack MS Office Crack Download Free Vpn Adobe Activator iCloud Bypass

Wer verkauft die besten Replik-Rolex-Uhren? Alle Antworten finden Sie auf unserer Website replicauhrende.to

orologi replica

If you look for a replica rolex watch, replica watches. The best website in 2022