Dizi Kıyafetleri

Gülizar Kıyafetleri 4. Bölüm

Berk Cankat - Gülizar Murat Kıyafetleri Murat'ın nişan için giydiği siyah takım Eformen marka.

Gülizar Kıyafetleri 4. Bölüm

Gülizar dizi kıyafetleri Farah Zeynep Gülizarın kareli vintage ceketi nereden
Farah Zeynep Gülizar’ın kareli vintage ceketi Koton marka.

Kanal D’nin her cumartesi akşamı yayınladığı dizi Gülizar 4. bölümünde nişan hazırlıkları ve nişan kıyafetleri sayesinde Gülizar dizisi sahnelerinde şık bir kaç kıyafet gösterme fırsatı yakalamış olduk.  Dizi modasına özellikle de salaş kombinleri ile örnek olan Farah Zeynep Abdullah, Bu sefer de Gülizar karakteri ile izleyicilerini moda konusunda etkilemeyi başarıyor. Gülizar Kıyafetleri 4. Bölüm 

Gülizar 3. Bölüm Kıyafetleri

Gülizar Kıyafetleri adlı yazılarımızda da Gülizar dizisinde kullanılan kombinlerin fotoğraflarını ve markalarını sizlerle paylaşmak istedik. Sokak Modasına uygun rahat giyim tarzı ile dizinin sevimli karakteri Gülizar, 4. bölümde de giydiği kıyafetler ile 2018 kış modasını en iyi şekilde yansıtmış. Bizde bu noktada Gülizar ve Murat başta olmak üzere dizide rol alan karakterlerin kıyafet markalarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Her hafta Gülizar Kıyafet Sponsorları sizler için web sitemizde yayınlanacak.

ÇİFTLİKTE ATEŞ BACAYI SARDI. 

Gülizar’ın söylediği bir şarkı Murat’ın aklını başına getirmeye yetti. Murat Mineden ayrılmak için bahaneler arıyor. Mine ise nişanının heyecanı ile beklerken Gülizar aslında Mine’nin saadetine engel oluyor.  Şimdi dizi kıyafetlerine gelelim. Nişanda Mine’nin giydiği elbise ve Gülizar’ın giyemediği nişan elbiseleri aşağıda olacak.

Diğer dizilerin kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Gülizar Kıyafetleri 4. Bölüm Listesi

Gülizar 4. bölümde  Mine’nin nişanda giydiği yan taraflarında tül detayları olan ekru ( krem rengi)  nişan elbisesi Çiğdem Karavit marka.

Mine'nin nişanda giydiği yan taraflarında tül detayları olan ekru ( krem rengi)  nişan elbisesi Çiğdem Karavit marka.  Gülizar kıyafetleri 4. bölüm Mine'nin nişan elbisesi hangi marka?
Gülizar son bölümde Gülizar’ın giydiği derin sırt dekolteli elbise Çiğdem Akın tasarımıdır.

Gülizar kıyafetleri 4. Bölüm Gülizar'ın giydiği derin sırt dekolteli elbise Çiğdem Akın tasarımıdır.
Gülizar elbise Çiğdem Akın tasarımıdır.

Gülizar’ın son bölümde bileğine sardığı eşarbın markası Bemine Design. Çok amaçlı ve canlı renklerden oluşan bu eşarpın fiyatı 80 TL ‘den 50 TL ye düşmüş. Bizden söylemesi.  Bu kombin ile kullandığı şahmeran Coquet marka.

Gülizar'ın son bölümde bileğine sardığı eşarbın markası Bemine Design. Çok amaçlı ve canlı renklerden oluşan bu eşarpın fiyatı 80 TL 'den 50 TL ye düşmüş. bizden söylemesi. 
Gülizar eşarp Bemine Design. şahmeran Coquet marka

Gülizar’ın Vintage kıyafetleri, Vintage takıları. Vinage giyim tarzını benimseyenler ve hatta Bohem giyinmek isteyenler için de hoş örnekler…

Eski Kıyafetleri Yeniden Değerlendirme Fikirleri

Gülizar’ın giydiği V yaka hardal rengi Tişört Sinuthsirt marka. Gülizar’ın saçına taktığı bandana Mavi marka.

 Gülizar'ın Vintage kıyafetleri, Vintage takıları. Vinage giyim tarzını benimseyenler ve hatta Bohem giyinmek isteyenler için de hoş örnekler... Gülizar'ın giydiği V yaka hardal rengi Tişört Sinuthsirt marka. Gülizar'ın saçına taktığı bandana Mavi marka.

Gülizar’ın 4. bölümde kullandığı takılar şötle; Gülizar bileklik – Coquet marka. Gülizar şahmeran – Coquet marka. Gülizar küpe – Coquet marka.

Gülizar'ın 4. bölümde kullandığı takılar şötle; Gülizar bileklik - Coquet marka. Gülizar şahmeran - Coquet marka. Gülizar küpe - Coquet marka.

Gülizar kıyafetleri 3. Bölüm de Gülizar’ın kullandığı kırmızı şalın markası Defacto

Gülizar kıyafetleri 3. Bölüm de Gülizarın kullandığı kırmızı şalın markası Defacto
kırmızı şal Defacto.

 Berk Cankat – Gülizar Murat Kıyafetleri

Murat’ın nişan için giydiği siyah takım Eformen marka.

Berk Cankat - Gülizar Murat Kıyafetleri Murat'ın nişan için giydiği siyah takım Eformen marka.

Son Yorumlar