Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin

Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta hangi markaların kıyafetleri ve aksesuarları giyildi merak ediyorsanız sayfamızı takip etmeye devam edin bu gün Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri adlı yazımızla dizide bu hafta hangi kıyafetlerin giyildiğini hangi aksesuarların kullanıldığını, dizi oyuncularının kombinlerini yayınladık.  Hayat Şarkısında giyilen kostümleri aşağıda hazırladığımız albümden inceleyebilirsiniz.

Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Albümde yer alan kıyafetler:  Hülya’nın taktığı siyah kasket şapka, Hülya’nın giydiği ön kısmı desenli triko. Hayat şarkısı Hülya’nın giydiği çizgili beyaz kazak. Hülya’nın renkli şal atkısı. Hayat Şarkısı Dizisinde Hülyanın giydiği kırmızı kaban. Kerim’in giydiği hırka….

Markası Bulunan Kıyafet ve Aksesuarlar

Hayat Şarkısı dizisinde Hülya’nın giydiği kırmızı kaban İpekyol. Hülyanın giydiği boğazlı kazak ve alissa jean markaları Mavi.

Hülya’nın taktığı şapka Di Fashion Branding markadır.Hayat şarkısı dizi kıyafetleri Hülya’nın giydiği triko Aslı Filinta markadır.

Hayat şarkısı 37. bölüm dizi kıyafetleri Hülya’nın giydiği siyah beyaz triko kazak Aslı Filinta markadır.

Burcu Biricik’in giydiği bluzun markası, OfficialCity

Hayat şarkısı 37. bölümde Hülya’nın atkısı şalı Zara markadır.

Hayat Şarkısı 37 bölüm dizi kıyafetleri Hülya’nın giydiği siyah elbise Aslı Filinta markadır.

Hayat Şarkısı dizi kıyafetleri Kerim’in hırkası mavi’den

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ölene Kadar 1 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Ölene Kadar 1 Bölüm Dizi Kıyafetleri 12 Ocak 2017 Perşembe akşamı ilk bölümü yayınlanan yeni dizi Ölene Kadar’ı takip edecek olan büyük bir kitle şimdiden ekran başına geçti bile. Ölene Kadar Nerede Çekiliyor? Yeni dizimizin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası Film Platosunda gerçekleştirilmektedir. Bu arada Ölene Kadar  Dizide Fahriye Evcen – Selvi karakterini, Engin Akyürek ise Dağhan karakterini canlandıracaklar.  Aşk, […]
Ölene kadar 1 bölüm dizi kıyafetleri Dağhan'ın giydiği lacivert kahve rengi şişme yelek ve kareli göleği Mudo markadır.

Subscribe US Now