Kara Sevda 51 Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Kara Sevda 51 Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin

Kara Sevda 51 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kara Sevda dizisi her hafta takipçilerini ekran başında heyecanlandırmaya devam ediyor. Gerilim ve aşkın dizisi kara sevda’da bu hafta bakalım neler olacak. Kemal kızına kavuşabilecek mi? Nihan korkularından kurtulup Kendisi için yaşayacak mı? Anlaşılan, ne Kemal ne de Emir pes etmeyecekler. Biz gelelim Kara Sevda 51 bölüm dizi kıyafetleri konusuna. Bu hafta da Nihan birbirinden şık kıyafetler giydi. Hadi bakalım Kara Sevda’da kim ne giymiş. Nihan’ın giydiği  kıyafetler, Kara sevda Kemal’in giydiği kombinler, takım elbiseler ve markaları albümümüzde sizleri bekliyor.

Kara Sevda tüm bölümleri sponsorları hakkında detaylı bilgi edinmek için TIKLAYIN

Kara Sevda 51 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Albümde yer alan kıyafetler: Zeyneb’in giydiği haki kazak ve ceket. Nihan’ın çiçek işlemeli kazağı. Kara sevda 51 Bölüm dizi kıyafetleri Nihan’ın kürkü hangi marka. Kemal’in giydiği palto ve kazak, Leyla’nın bej kabanı, Leyla’nın bej kabanı.

Markası Bulunan Kıyafetler.Kemalin giydiği palto ve kazak. markası Cacharel.

Leyla’nın giydiği bej kabanın markası Mudo.

Kara sevda Burak Özcivit’in giydiği siyah bisiklet yaka kazak Hemington.

Kara Sevda Nihan Karakterinin çiçek işlemeli siyah kazağı Koton marka.

Zeynep’in giydiği haki kazak Perspective ve ceket Adil Işık.

Nihan’ın kürkü H&M ‘den.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta hangi markaların kıyafetleri ve aksesuarları giyildi merak ediyorsanız sayfamızı takip etmeye devam edin bu gün Hayat Şarkısı 37 Bölüm Dizi Kıyafetleri adlı yazımızla dizide bu hafta hangi kıyafetlerin giyildiğini hangi aksesuarların kullanıldığını, dizi oyuncularının kombinlerini yayınladık.  Hayat Şarkısında giyilen kostümleri […]
Hayat Şarkısı Dizisinde Hülyanın giydiği kırmızı kaban İpekyol. Hülyanın giydiği boğazlı kazak ve alissa jean markaları Mavi.

Subscribe US Now