Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Paramparça 85 - 86 Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

Paramparça 85 – 86 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Paramparça-86-Bölüm-Dizi-Kıyafetleri-Hazar-Gürpınarın-giydiği-bordo-kazağın-markası-web-sitemizde Hazar Gürpınar'ın giydiği bordo kazağın markası nataliekolyozyan.

Paramparça 85 – 86 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Paramparça dizisinde bu hafta neler oluyor? Cansu Sağlık bakımından git gide kötüleşiyor. Çok sevdiği Emre ise evlatlık verildiği aileden Cansu’nun annesi Dilara tarafından alınıp Cansu’ya getiriliyor. Cansu çok mutlu. Damir ise Asuman’la Yakınlaşıyor. Derken dizide bir sürü sahne, sahnelerde onlarca kıyafet… Bize düşen ise Paramparça dizisinde giyilen kıyafetleri araştırıp siz takipçilerimizin huzuruna çıkarmak. Bu arada bu hafta biraz geç kaldık bu açığı kapatmak için; Paramparça 85 – 86 Bölüm Dizi Kıyafetleri ile iki bölümü birden araştırdık ve yayınladık. İşte merak ettiğiniz Paramparça kıyafetleri.

Paramparça 85 – 86 Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

Albümde yer alan kıyafetler: Hazar Gürpınar’ın bordo kazağı, Dilara’nın siyah pantolon Bej kaban, bej çanta ve bej ayakkabı kombini, Paramparça Dizi Kıyafetleri Dilara’nın krem rengi kazağı, Dilara’nın uzun hırka kombini. Paramparça (Mine TUGAY) Asuman beyaz püsküllü bluz kombini. Paramparça Cansu’nun arkası uzun beyaz cepli yeşil elbisesi ve yeşil botu. Hazal’ın ofiste giydiği lacivert elbise taba kemer taba ayakkabı kombini.

Markası Bulunan Kıyafet ve Aksesuarlar


  • Hazal’ın giydiği kareli elbise gömlek Mudo.
  • Paramparça dizi kıyafetleri Hazal’ın elbisesi Sema Gürışık marka .
  • Paramparça Hazal’ın giydiği boğazlı bordo kazak markası Natalie kolyozyan.
  • Paramparça Selma siyah beyaz elbise markası Sema Gürışık.
  • Dilara’nın giydiği gri önden fermuarlı kabanın markası  Mango.
  • Paramparça 86 Bölüm-Dizi Kıyafetleri Ozan’ın paltosunun markası Mango’dur.
  • Cihan Gürpınar’ın Gömleği Pierre Cardin, Cihan Gürpınar Pantolon Ramsey, Cihan Gürpınar Saat Momentus Watches, Dilara hırka Mango ve Dilara küpe elifinizi markalarıdır.
  • Mine TUGAY Asuman kırmızı ispanyol kol bluzu Officialctiy marka
  • Paramparça Cansu’nun arkası uzun beyaz cepli yeşil elbisesi Ceren Ocak. ve yeşil botu Shoes House.

Son Yorumlar