İçerde Dizisi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

İçerde Dizisi Kıyafetleri

admin

içerde dizisinde giyilen kıyafetler.

İçerde Dizisi Kıyafetleri

İçerde Dizisi Kıyafetleri , Her pazartesi takipçilerini Show Tv ekranlarına bağlayan İçerde dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile her pazartesi reyting rekorları kırıyor. Hafta içi en büyük ikinci rekor değerlerine sahip dizi İçerde’nin, Oyuncu Kadrosu: Çağatay Ulusoy – Sarp,  Aras Bulut İynemli – Mert , Çetin Tekindor- Kebabpçı Celal, Mustafa Uğurlu – Yusuf Komser, Rıza Kocaoğlu – Davut, Bensu Soral – Melek, Damla Colbay – Eylem, Nihal Koldaş – Füsun, Gözde Kansu – Yeşim, … ile her hafta büyük beğeni ile izlenmeye devam edecek gibi.

Her bölümde sarp – Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli – Mert, Bensu Soral – Melek, Damla Colbay – Eylem, ve Gözde Kansu – Yeşim oyuncularının İçerde Dizisi Kıyafetleri internette sorgulanmakta. Bu nedenle Dizi Kıyafetleri adlı kategori sayfamıza bu haftadan itibaren ekleyeceğimiz. İçerde dizisi ile özellikle kadın oyuncularının kostümlerini sizlerle paylaşamaya çalışacağız. Tabi ki Mert ve Sarp karakterlerinden de her hafta bir kaç kostüm paylaşılacak.
İçerde dizisi kıyafetleri 13 bölüm Meleğin gitdiği mavi siyah kürk markası İpek Yol. fiyatı: 496,00 tl.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Cesur ve Güzel 8 bölüm kıyafetleri

Cesur ve Güzel 8 Bölüm Kıyafetleri Cesur bu bölüm çok hüzünlü. Sühan ise kafası karışık bir halde. Cesur’a aşık olduğunu anladı ama onun kendisi ve ailesi için tehlikeli olduğunu düşünüyor. Bakalım Sühan’ın Cesura karşı ördüğü duvarlar nasıl kırılacak. Tahsin Korludağ ise şokta. Ama biz de şu sıralar Özellikle; Sühan’ın Cesurun, Banu’nunve […]
Tuba Büyüküstün'ün çantası Rara Atelier.

Subscribe US Now