Dizi Kıyafetleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 53. Bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Kıyafetleri. 54.bölümünde, Meryem uzerli'nin giydiği siyah deri ceketin markası Zara'dır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 53. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesini anlatıyor . Aslında bir yandan da ülkenin ne durumda olduğunu üstü kapalı bir şekilde anlatıyor. Dizide bombalar patlayıp silahlar sıkılıyor. Her bölüm bir heyecan bir kargaşa derken dizinin izleyicileri Atv ekranları başında olmak için, salı günlerini sabırsızlıkla bekliyor. Bir de bizi ilgilendiren kısmı var. Dizide kim ne giydi, Deniz Çakır’ın giydiği kombinde hangi kıyafetler var? Yeni gelen Suzi’nin Giyim tarzı nedir? Esra bu hafta ne giydi, giyilen kıyafetlerin markası, fiyatı derken Bir dizi modası rüzgarları esiyor. Acaba bizde ceketi omuza atsak nasıl durur 😉 şaka şaka… Kısacası bizi ilgilendiren kısmı  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri Dizinin 53. bölümünde giyilen kıyafetleri inceledik. Kıyafetler arasında en çok dikkat çeken beğenilen parçaları sizler için araştırdık ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kıyafetleri nden bir albüm yaptık.  İşte Albümümüz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 53. Bölüm Albümü

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde kullanılan kıyafetlerden oluşturduğumuz bu albüm dizinin 53. bölümünde kullanılan kıyafetlerin markaları ve fiyatları hakkında bilgi vermek için hazırlanmıştır. Bazı kıyafetler hakkında yeterli bilgi edindiğimizde albüm güncellenecektir. Aradığınız kıyafetin markasını bir an bulamasanız da albümümüzü tekrardan kontrol ediniz.

Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Kıyafetleri. 53.bölümünde, Suzi’nin giydiği siyah deri ceketin markası Zara’dır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryemin giydiği kırmızı elbisenin markası

Comment

Son Yorumlar