Kara Sevda 50 Bölüm Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Kara Sevda 50 Bölüm Kıyafetleri

admin 1
Karasevda 52 Bölüm kıyafetleri Kemal’in siyah pardesü ve balıkçı yaka boğazlı siyah kazağı
Kara Sevda Kemal’in siyah pardesü ve balıkçı yaka boğazlı siyah kazağı

Kara Sevda 50 Bölüm Kıyafetleri

Kara Sevda 50 Bölüm Kıyafetleri Yine bir Kara Sevdadır tutturduk gidiyor. Bu Kara Sevdaların ardından daha çoook bölümler izleriz biz. Kemal kara sevdalısına adım adım yaklaşırken, onunla mutlu bir yuva kurma hayalleri kurarken, Bizde aynı hayalleri kurarcasına dizi izliyoruz. Empati kuruyor  Kemali deli gibi savunuyoruz. Emir ise yavaş yavaş bitiyor derken karakterde nasıl bir eğo varsa yeniden şahlanıyor. Üstelik Kemal, Emir’in kurduğu sahtekar oyunlara en iyi hamlelerle cevap verirken. Bakalım onca emek, sabır, onca zorlukları aşma hırsı nereye kadar dayanacak? Erkekler birbirini yerken kızlarda takıp takıştırıyor. En güzel kıyafetleri giyinip biz dizi takipçilerinin kulağına küçük moda tüyoları fısıldıyorlar. Biz de boş durur muyuz bu güzel moda tüyolarını, bu güzel kombinleri sizle paylaşmaz mıyız! Hadi bakalım bu hafta Burak Özcivit /Kemal Soydere, Neslihan Atagül/ Nihan Sezin, Kaan Urgancı Oğlu/ Emir Kozcuoğlu, Melisa Aslı Pamuk /Asu Alacahan ve Hazal Filiz Küçükköse / Zeynep Soydere karakterler ve onları canlandıran sanatçıların giydiklrti dikkat çeken, beğenilen kıyafetleri ve aksesuarları Kara Sevda 50 Bölüm Kıyafetleri başlığı altında toparladık.  Toparladığımız kıyafet ve aksesuarla yaptığımız albümü incelemeden geçmeyin.

Kara Sevda tüm bölümleri sponsorları hakkında detaylı bilgi edinmek için TIKLAYIN

Kara Sevda 50 Bölüm Kıyafetleri Albümü

Bu albümde Kara Sevda dizisinde giyilen ve çok ilgi gören kıyafetlerin fotoğrafları , markaları ve bazılarının fiyatları yer almaktadır. Bazı kıyafet ve aksesuarların markası şuan tespit edilemediği için biz de ürünlerin markasını bildiremedik. Fakat albüm her gün güncellenecektir. Öğrenilen kıyafet ve aksesuar markaları albüme eklenecektir.

Kara Sevda son bölüm kıyafetleri Nihan’ın giydiği çizgili triko kazak hangi marka

Kara Sevda kıyafetleri Nihan’ın giydiği gri kabanın markası nedir?

Kara Sevda 50 bölüm kıyafetleri Nihan’ın giydiği siyah kabanın markası Beymen’dir.

One thought on “Kara Sevda 50 Bölüm Kıyafetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 53. Bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kıyafetleri 53. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesini anlatıyor . Aslında bir yandan da ülkenin ne durumda olduğunu üstü kapalı bir şekilde anlatıyor. Dizide bombalar patlayıp silahlar sıkılıyor. Her bölüm bir heyecan bir kargaşa derken dizinin izleyicileri […]
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Kıyafetleri. 54.bölümünde, Meryem uzerli'nin giydiği siyah deri ceketin markası Zara'dır.

Subscribe US Now