Poyraz Karayel 72 Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ

Poyraz Karayel 72 Bölüm Dizi Kıyafetleri

admin

Poyraz Karayel 72 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel 72 bölüm dizi sahnelerinde giyilen kıyafetler ve kullanılan aksesuarların markaları, fotoğrafları sayfamızda paylaşılmaya başlamıştır. Bu gün Poyraz Karayel 73. bölüm kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümü izlemeden önce geçen hafta neler giyilmiş şöyle bir bakalım.

Poyraz Karayel Sponsorları

Bu arada Poyraz Karayel’in Sponsor listesi aşağıdadır. Markasını bulamadığımız kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların marka bilgisi ilerleyen günlerde açıklanacaktır. Bu nedenle, Poyraz Karayel dizisinde giyilen kıyafetler ile ilgili fotoğraflarımız her gün güncellenecektir.

Baggi Ritim Atlas Halı Comienzo
kenzel Meltem Mobilya Doğan Aydınlatma Gökçedemir Aydınlatma
Dilhan Perde İbaş Mobilya Cotton Box Defacto
Yaygan Seramiksan Erkol-Oyuncak Mehtap
Turkçim Melih Yazgan Haspek-Gömlek Selma Çilek
Boz Sisters berna ulutaş Arnes İlgi
Sateen Adil Işık adL Mortakı Yeşil
PARKBRAVO Bebe Mudo DESA
So-Chic Ju. İstanbul Zeckie Levis
AltınYıldız Deep Sea Nautica Gant
Pınko Juju Takı Mobilyadekorasyon.com Vovi

poyraz karayel Poyraz Karayel 72 bölümde Ayşegül’ün giydiği haki Çizgili dokuma kazak markası Mango. Fiyatı :89,99TL. Ayşegül’ün giydiği siyah haki çizgili  Eteğin markası ise Zara. 

Poyraz Karayel kıyafetler

 Poyraz Karayel 72 bölüm’de  Burçin Terzioğlu /Ayşegül’ün taktığı Haki ve siyah  kombine çok yakışan bu siyah taşlı kolyenin markası Atelier Petites Pierres. Fiyatı 90,00 TL.

poyraz karayel

Poyraz Karayel dizisinde Poyraz’ın giydiği siyah mont hangi marka? Poyraz Karayel dizisinde Poyraz’ın / İlker Kaleli,  giydiği siyah montun markası Mavi. Boyner mağazalarında bulunuyor.

Poyraz karayel

Poyraz Karayel 72 bölümde Ayşe’nin giydiği leopar desenli elbisesinin markası Forever New. Elbisenin adı Tayla Pelerin Elbise. Fiyatı: 139,95 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Poyraz Karayel 73 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel 73 Bölüm Dizi Kıyafetleri Az önce Poyraz Karayel 73 Bölüm de bitti. Bir bölüm daha bitti ve biz acaba haftaya Poyraz Karayel’de ne olacak diye merak etmeye başladık bile. Dizide ne olacağını hepimiz aşağı yukarı tahmin ediyoruz. Ama bizim konumuz dizide kimin ne giydiği. Poyraz karayel Ayşegül’ü canlandıran […]
Poyraz Karayel

Subscribe US Now