Warning: copy(/home/kadinint/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/kadinint/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Poyraz Karayel 73 Bölüm Dizi Kıyafetleri - KADININ TRENDİ
Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel 73 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Poyraz Karayel

Poyraz Karayel 73 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Az önce Poyraz Karayel 73 Bölüm de bitti. Bir bölüm daha bitti ve biz acaba haftaya Poyraz Karayel’de ne olacak diye merak etmeye başladık bile. Dizide ne olacağını hepimiz aşağı yukarı tahmin ediyoruz. Ama bizim konumuz dizide kimin ne giydiği. Poyraz karayel Ayşegül’ü canlandıran Burçin Terzioğlu bu hafta da giydiklerini çok güzel taşımış. Bakalım bu hafta Burçin Terzioğlu ( Ayşegül)’ün dizide giydiği kıyafetler, İlker Kaleli (Poyraz Karayel)’ın giydiği mont, Hare Sürel (Meltem)’in imajı derken merak ettiğimiz dizi kostümlerini aşağıda yayınlayacağım fotoğrafları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Poyraz Karayel 73 Bölüm -De Kim Ne Giydi?

Fotoğraflardaki kıyafetlerin ve aksesuarların markaları her gün araştırılıp bilgiler yazımıza eklenmektedir. Bu nedenle bizi takip etmeye devam edin.

Poyraz Karayel 72 Bölüm Kıyafetleri

Türkiye modasına yön veren kadınlardan biri Burçin Terzioğlu bu hafta da gri triko hırkası ve içine giydiği leopar şifon elbisesi ile modaya yön vermeye devam ediyor. Bu arada Ayşegül’ün giydiği leopar şifon elbisenin markası Forever New. Elbisenin adı Tayla Pelerin Elbise. Fiyatı: 139,95 TL.

Ayşegül’ün üzerindeki gri Gri püsküllü hırkanın markası Koton. Fiyatı 49,99 TL

 Poyraz karayel

Poyraz Karayel 73 bölüm de Ayşegül’ün giydiği taba trençkot markası henüz bilinmemektedir. Öğrenilince fotoğraf bilgisi güncellenecektir.

Poyraz Karayel
Poyraz Karayel 73. bölüm Ayşegül’ün giydiği Taba trençkot hangi marka?

Poyraz Karayel 72. bölümde Ayşegül’ün giydiği haki triko ve siyah haki etek kombini çok beğenildi. Etek markası Zara. Trikonun markası ise Mango’dur. kolyenin markası ise Atelier Petites Pierres.

İdil Dirat – Despina’nın taktığı şalın markası araştırılıyor.

poyraz karayel 73 bölüm dizi kıyafetleri Ayşegülün haki triko ve siyah haki etek kombini

Poyraz Karayel 73 Bölüm kıyafetleri Hare Sürel Meltemin küpesi meltemin kıyafetlerimarka bilgisi ilerleyen saatlerde paylaşılacaktır.

poyraz karayel 73 bölüm
Poyraz Karayel 73 Bölüm kıyafetleri Hare Sürel Meltemin küpesi meltemin kıyafetleri hangi marka

Poyraz Karayel Kıyafetleri.

Share article:

Permalink:

Comment

  1. 74.bölümde Edanın kullandığı ruj marka modelini öğrenebilir miyim bayıldım..Kız arkadaşım ondan almazsam bi daha beni öpmeyecek..

Son Yorumlar