Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmeli? - KADININ TRENDİ

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

admin

topuklu ayakkabı modelleri

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Erkekler kadınların uzun görünebilmek için topuklu ayakkabı giyindiğini sanır. Aslında durum bambaşkadır. Topuklu ayakkabı zarafetin simgesidir. yüksek ve ince topuklu giyinince vücut ister istemez dikleşir. Bir de bakarsınız ki dimdik zarif bir eda ile yürürsünüz. Topuklu ayakkabı deyip geçmeyin. Her bir topuklu ayakkabı kullanıcısı hakkında ip ucu veren en önemli aksesuar-dır. Biz Kadınlar Ayakkabı ile anlatırız ruh halimizi. Kim olmak istiyorsak, nasıl görünmek istiyorsak ona göre birini seçeriz kendimize. Çünkü o ayakkabının türü, rengi, deseni ve şekli de biz kadınların nasıl bir kişiliğimiz olduğuna dair ipuçları barındırır.

Gelelim ayakkabı çeşitlerine.Biz kadınların ayakkabı tutkusu ve farklı ihtiyaçları tasarımcıları topuklu ayakkabıda farklılaşmaya götürdü. Ayakkabı markaları her yıl birbirleri ile savaşırken biz kadınlar için harika ayakkabı modelleri üretmeye başladılar. Topuklu ayakkabı eskiden ayağı rahatsız eden bir modeldi. Şimdi şık platformlarla hem kendimize güvenen adımlar atıyor hem de rahat ediyoruz.

Topuklu Ayakkabı Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Öncelikle ayağınızdan emin olun. Ayaklarınız ince uzun mu, taraklı mı, düz taban mı, Bileğinizin kalınlığı ne durumda bunları mutlaka dikkate alın. mağazadan ayakkabı alıyorsanız ayakkabıyı giyinip mağazayı bir kaç tur atın. Ayakkabı alırken kalitelisini almaya çalışın helede kışlık ayakkabı alacaksanız kalitesine önem verin. Bu çok önemli çünkü ayakkabınız su alabilir, ıslak zeminde kayabilir. Ya da ayağınızı ısıtmayabilir. Bu durumda verdiğiniz para boşa gitmiş olacak. İnce, uzun topuklar daha çok abiye kıyafetler ile kullanılırken, dolgu topuklu ayakkabılar hem alımlı görünmek isteyen hem de rahatlığından taviz vermek istemeyen bayanların en çok tercih ettikleri modeller arasına girmiştir. Son zamanların gözde stillerinden olan platformlu Ayakkabı modelleri ise iddialı bayanların vazgeçilmezleri arasında!

Topuklu Ayakkabı Ayağınızı Sıkarsa,

Topuklu ayakkabınızı bir gün giyindiniz. Fakat ayaklarınızı sıktı. Bir daha ki sefere ayağınızı sıkmasını istemiyorsanız. (Biraz Garip Olacak Ama) onları bir kaç kat poşete koyarak buzdolabının derin dondurucu kısmında bir kaç saat bekletin. ertesi gün dolaptan çıkarınca bir iki saat bekletip Topuklu ayakkabı yı giyinin. Ayakkabılarınız ayağınızın şeklini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Baby Shower Partisi ve Hazırlıkları

Baby shower ne demek, İngilizceden -bebek için hediye yağmuru- olarak çevirebileceğimiz  bu partinin amacı bebeğin ve annenin ihtiyaçlarını tamamlamak ve böylece keyifli bir gün geçirmek. Baby Shower Partisinde Neler Yapılır Baby shower ne zaman yapılır? Bebeğin doğumundan genellikle birkaç ay önce organize edilir. Doğuma bir iki ay kala anne adayına motivasyon kaynağı […]
Baby Shower Parti Hazırlıkları

Subscribe US Now